• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@majcam ahaa..a kdy k ní jdeš?určitě to nic tragického nebude!!!tak dej pak vědět!ale docela mě holka děsíš :unamused:
15. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ten delfín se asi nejmenoval František,viď?
15. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díkec. Určitě to bude OK a počkejte za rok budeme všechny v jiné diskuzi :wink:

@inza Ty jsi číslo :sweat_smile:
@darkwitch držím palečky, ať to tentokrát vyjde
@petrita83 nejhorší jsou ty návraty do reality, co? :unamused:
15. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam :grinning: :grinning: ne nejmenoval?byla to holka Maria Maria :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox přesně 1.den v práci a já tui s Váma kecám při tom na stole mám hromadu papírů, že nevim co s nima..tak je nechávám ještě chvilku ležet..neutečou :grinning:
15. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já jen,že by to šáhnutí mohlo zafungovat jako tady když si šáhneš na Františka, tak otěhotníš..
15. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam :grinning: :grinning: vidíš jak mi to pomalu chápe..tak to fakt nevim, kéž by.. :grinning: uvidíme za měsíc :grinning:
15. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: zadna veda to neni. Pta se na nejake vaznejsi nemoci v rodine, kolika se dozili predci (rodice, prarodice....)zda mas sourozence a jestli ma deti bez problemu.....a pak jdes na krev
@petrita83:mega silnicni a na obou loktech a predlokti. nejak jsem si rozbila hubu na bruslich. delali jsme kravoviny a pak z kopecka me pod kola vletla skorapka od orechu a uz neslo nic delat. jsem zacala jez po predlokti,loktech a pak jsem to polozila na zapesti na chranice, ale sedreniny pekne...kdyz to ted prosycha tak pekne cerne to je :grinning:
15. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83: presne prace neutece nema nozicky. Pockalo to do ted pocka to i dale :grinning: :grinning:
betox: nic jineho nezbejva nez delat obcas kraviny, jinak by se z toho clovek musel zblaznit a skoncil by u chocholouska v lepsim pripade :grinning:
15. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch Já byla u Vykysalé 2x - na vstupní prohlídce a pak ještě před ivf, když mi dávala k prostudování všechny ty papíry. Já ti ani nevím, jaký na ní mám mít názor. Byla příjemná, ale kdyby mi už tenkrát začla řešit před ivf jednou vysokej a jindy nízkej prolaktin, mohla už jsem mít to lítání po endokrinologii za sebou... Pak od února v Gennetu nebyla, tak jsem byla přidělena k Lovás.
15. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza :grinning: :grinning: máš recht. Kdyžtak řekni hafuňovi, ať Ti to oblízne, psí sliny jsou hojivé :grinning:
15. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox anebo pochč.... :sweat_smile:
15. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Ahojky. Gonal... tak to asi stimuluješ před ivf. Přeji hodně štěstí! :slight_smile:
15. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi a myslím,někde na začátku k ní chodila Petap a tuším,že ji tenkrát přehlídla nějaký hormon,ale jestli to tak není tak se moc omlouvám... :pensive:
15. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox:jen by se toho dotknul a ja bych ho asi zabila. Boli to jak......myslim ze na to ani jeho slintaky nebudou fungovat. Jenom doufam ze do mesice to zmizi to mam jit k Babickove :wink:

jo prehlidla ji prolaktin
15. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja k ni jdu na utz pre KET tak snad to nebude tak hrozne... tam zadny hormon neni :grinning:
15. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam jojo, pravdu máš. Taky jí tuším taky přehlídla vysoký prolaktin. Mě ho teda nepřehlídla. Měla jsem ho vyšší, tak řikala, že před ivf nasadíme léky... Další HP jsem měla v pohodě, tak se to nějak neřešilo. Pak jsem přešla k Lovás. a prolaktin nějak vyšuměl. A až po nepovedenym ivf se o něj začli zase zajímat...
15. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza kolikrat se vlastne pred KET chodi na utz?
15. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: asi 2 krat nevim toto si nejak uz moc nepamatuju. musela bych kouknout do diare :grinning: a ten nevim kde momentalne se nachazi :grinning:
15. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ty jo už tady počítám kdo kdy umřel,jsem si musela vzít kalkulajdu :rolling_eyes:
15. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: :grinning: :grinning: . no ja to tam plodila z hlavy a neco jsem si ani nepamatovala
15. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam :grinning: tak na moč jsem nepomyslela :fearful:
@inza je mi to jasný :grinning: No asi to nebude úplně za ten měsíc zahojený, ale určitě to bude z nejhoršího venku :wink:
15. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: no doufam. Teda pokud zase nepojedu na brusle a nebudu delat kravoviny....coz je nerealne je nezkouset :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jsi nezmar :grinning:
15. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: lepsi neco delat nez se doma nudit, kdyz nemuzu sehnat praci. Jinak by to bylo na chocholouska :grinning:
15. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza to je jasný :wink:
15. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ty brďo ty jsi kaskadér..tak to bch si ty chrániče a helmu asi taky měla pořídit..je to asi jen otázka času kdy člověk klopítne :confounded: :grinning: tak hlavně že nic vážného..odřeniny se snad brzo zahojí..a vdaná už jsi :grinning: tak je to jedno :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83: jj otazka casu. Ja ted hodila tygra na bruslich asi po peti letech.Stejne jine chranice kupovat nebudu. Max. k tem na zapestipridam helmu co mam na kolo :grinning:Ne nic jenom vybrousene predlokti :grinning:
15. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted akorat volali z Gennetu a zitra jdeme na IUI manza v 8:45 na ocasky a ja pry v 10:15. Bude delat Lovas.. :unamused:
15. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza držím pěsti :wink:
15. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek