• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
betox: dikes, jsem na to zvedava hlavna na monzovi ocasky :grinning: jestli budou stale line ci trosku zivejsi :grinning:
15. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza já taky moc moc velký :wink:
15. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza tak hlavně aby tě po těch antibiotikách neporazili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: no to snad ne. Manza se snazi me uspesne predat nachlazeni a zatim se mu to teda nedari, takze by dal leda takovyto podly utok a atak :grinning: :grinning: :wink:
15. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza :grinning: :grinning: :grinning: no já jezdila do teď bez ničeho, tak to asi zvážim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: je to jen o zvyku..no teď jsem toho taky moc nenajezdila, ale zase začnu :grinning: :grinning:
tak budu držet palce..my to měli minule v podobnej čas a stejně jsem tam pak děsně dlouho čekala...než ten vzorek zpracovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak huráá do toho neboj se ničeho :grinning:
15. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ted me pobavila kamaradka blondyna....tak se neurazte....jeden vtip o nich.....proč s sebou blondýnka na záchod nosí bochník chleba? :grinning:.....................................aby mohla nakrmic WC kachnu :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza , @betox - budou to strašný divoši :grinning: budou mít co dělat je pochytat a nacpat do té zkumavky :grinning: :grinning:
@petrita83:taky pocitam s tim ze tam cekat budu. Manza pojede dom a ja pak dom dojdu prochazkou. Ja si treba na chranice na kolena nezvykla nikdy a to jsem je mela mit kdyz jsem hrala hazenou a stejne jsem je nenosila
15. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox díky, tak ja jsme meloa volat kolem poledne a nakonec mi volal přímo dr Feldmár hormony jsou ok takze dnes začínam se stimulkou :wink:
vykysalá je v pohode chodila jsme k ní ale ona tam pak nebyla tak me dali k lovásový, vykysalý jsem i nekolikrát volala ikdyž tam nepracovala a byla ochotná
15. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ja jedu taky v pondelí mam tam být ve 14 hodin na kontrolní utz
15. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka tak to se to tady zase pěkně rojíždí a něco se děje :grinning: hurááá
15. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka tak to je super, držím palce :wink:
15. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka:tak super at folici pekne rostou. :grinning:
15. zář 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka taky držím pěsti folíkúm...
15. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka to já to mám hnedka na ráno abych stihla další věci a odpoledne jednání u klienta, to bude dost na honem :grinning:
15. zář 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza drzim palecky :slight_smile:
15. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: diky
se tesim pak jak budeme muset pojistovat vecer ci rano.... :grinning: ja s tema rukama asi u toho pak umrem smichy :grinning: :grinning:
ted se me o ne jenom lehce otrel pes a myslela jsem ze ho zabiju.... :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza ale zase je super ze po IUI se muze pojistovat, manza tezce nese, kdyz se pojistovat nesmi...
15. zář 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: jo to je super, ale zrovna v mem stavu se to nehodi. Manza si tu z toho uz dela prdel :grinning: :grinning: :grinning: a zapojuje predsavu a furt se chechta :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza :grinning: bych se urazila kdyby ze me mel manza legraci :grinning:
15. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY, HOLKY, tak dneska mi volala ta moje koordinátork a z gennetu, že nakonec kvůli tý přerušovaný menzes , jak jsem psala, mám příští měsíc mezi 2-4 dnem k nim zajít na odběry krve kvůli hormonům.......no a přitom na tý recepci mi řekli, že mám volat svojí gyndu, no jsem ráda, že aspon budu vědět z výsledků jestli je někde nějakej problém..
15. zář 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: jo je na zabiti, ale co s tim udelas...nic
15. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive oni na recepci se s tim nemazou a podavaji zakladni informace, ale asi to pak predavaji doktorum a ty rozhoduji... ale asi nechodi otravovat doktory s kazdou kravinou... tak je fajn ze se ozvali....
15. zář 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza je pravda, ze ja z muzem taky nic nezmuzu kdyz se mi smeje... jedinou moznosti je opravdu vrazda, jenze si myslim, ze ho jeste budu potrebovat :grinning:
15. zář 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza to bude sado macho :astonished:
@kive76 to teda koukám, že se ozvali. Aspoň budeš vědět, jak na tom s hormonama jsi :wink:
15. zář 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: jo souhlas. Nekdy je na tecku mezi oci
betox: jo bude to sodo maslo :grinning:
15. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza :grinning: :grinning: to bude vychechtanej potomek :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teď řikám manžovi,ať si připraví na zítra na tu genetiku papírek na co mu umřeli babičky a dědové a on má u všech napsáno: NA STÁŘÍ....no já si snad půjdu lehnout...
15. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek