Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
23. zář 2010

@betox děkuju

pet.s
23. zář 2010

Ahojky holčičky, tak se hlásím 1 v 1 + 1. 😀 Naše Terinka se narodila 21.9.ve 19.21. s registarčním číslem 291. Samá krásná čísla co? Vážila 2350 g a měřila 46 cm. Narodila se císařem s epidurálem. Pořád se jim nezdály monitory. a v úterý odpoledne ji klesla tepová frekvence a začal cvrkot.Muž byl akorát na návštěvě, tak už zůstal. jen se čekalo až mi padne hladina léků. V 18.50 mě vezli na sál a v 19.30 bylo po všem. Porod naprosto úsměvná záležitost. Sice je pozlobily ty moje srůsty v břiše, a Terince se nechtělo ven. Ted trochu bolí jizva, když vstávám,ale nehraji si na hrdinu a nechávám si dávat injekce. Malá má nízké glykemie, tak je na JIPu, já za ní chodím přikládat. Teprve dneska se trochu rozjedla.

pet.s
23. zář 2010

Ještě foto.

majcam
23. zář 2010

@pet.s jé to je pusinka,moc moc gratuluju!!!!!!! 😲

nannynka
23. zář 2010

@pet.s - Je moc krásná, gratuluju a šetři se.

betox
24. zář 2010

Dobré ránko,
@pet.s Terinka je úžasná. Jsem z toho nějak naměkko ☹

lenkakubickova
24. zář 2010

Péťo, mooooc gratuluju!!!!!! Terezka ja nááádherná, jsem z toho úplně vyřízená radostí, bulím jako želva 😀 😀 Opatruj se, papa 🙂

inza
24. zář 2010

pets: mala je nadherna..peknej broucek. Tak se obe opatrujte a jeste jednou velka gratulace 😀 🙂

inza
24. zář 2010

jinak preji dobre ranko

ja jdu dneska na indikaci pred LSK 😝

betox
24. zář 2010

@inza držím palce 😉

petrita83
24. zář 2010

@inza hodně štěestí ať jde vše jak má 😝

inza
24. zář 2010

@petrita83,@betox: dikes 😀

petrita83
24. zář 2010

@pet.s ta je nádherá 😀 moc krásný miminko 😉 já chcu takyyy 😅

petrita83
24. zář 2010

@inza pak dej vědět co a jak..já jdu teprv ve středu na konzultaci, tak tě snad pak budu následovat 😉

betox
24. zář 2010

@petrita83 určitě se mimísků dočkáme, neboj 😉

petap1
24. zář 2010

Dobré ranko,

pet.s : moc moc gratuluji, je kouzelnaaaa 😀

inaz: tak hodně štěstí, ať je vše v pořádku.

Já jdu dnes odpo na UZ tak mám zase staženo 😒 😉

inza
24. zář 2010

@petrita83: jasne ze dam vedet, pokud se me podari pripojit pres mobil. My zase mizi me z PRG az do utery 😀
petap: jasne ze to dopadne dobre 😉

petrita83
24. zář 2010

@inza ty se máš, ty pořád někde lítáš 😀 ale já vlastně taky..ale tenhle víkend chci být doma a konečně něco udělat 😀 tak uvidíme co z toho bude...
@betox - jasně že se taky dočkáme, je jen otázka kdy? 😅 a já nejsem moc trpělivá 😲

inza
24. zář 2010

@petrita83: no jak jsem bez prace tak me v PRG nic nedrzi, ale je fakt ze bych taky potrebovala alespon vikend doma na uklid atd..... 😀

petrita83
24. zář 2010

@inza to chápu..přesně uklidit potřebuju amooc, ale nikdy se mi do toho nechce 😀 taky chci zas začít budovat, nemáme světla atd..tak se pojedu někam juknout 😉 a trošku provětrám kamarádku pěněženku 😀

inza
24. zář 2010

@petrita83: no my jedem budovat na barak 😀. Moje penezenka je ted firma duty a svorc 😀, je trosku provetrana 😀

majcam
24. zář 2010

@inza držím pěsti na indikaci a ať ti najdou brzký termín,ať už se nic neprodlužuje... 😉
...dneska se mi zdál živej sen,že jsem těhotná a i v tom snu mi bylo špatně..uff to bylo probuzení 😨

inza
24. zář 2010

tak ja pomalu mizim mejte se 😀

petrita83
24. zář 2010

@inza 😀 😀 tak to jí máme ze stejné firmy, ikdyž ta moje je možná jen švorc 😀 Tak si to moc užij ten víkend a přeju jen samé dobré zprávy!

petrita83
24. zář 2010

@majcam 😕 😕 tak snad už brzoo 😉

majcam
24. zář 2010

@petrita83 ☹ ,jak jsme teď neměli moc možností jak zkoušet,tak mi přijde,že se nic neděje, a nějak tomu nevěřim,že bych mohla být někdy těhule, a ještě ten sen....,no jo no,už nebudu fňukat,zítra bude líp..teď se mi ještě po té laparce zpožďuje mrcha.. 😠

mandre
24. zář 2010

@pet.s Veliká gratulace, máš to za sebou, teď už jen samé radosti 😀 😀 ....to bude doma fofr 😅 😀

petrita83
24. zář 2010

@majcam no ale právě že u Tebe se aspoň něco děje 😉 lapárku už máš za sebou teď se jen zotavíš a pak šup na to?kdy ti říkali, že to budete moct zkoušet?a přišli na nějákej problém proč to nejde?tak snad se vše hodí do normálu co nejdřív!!!u mě se taky nic neděje, tak nevěš hlavu, tohle teď zvládnem a pak to půjde, musí..nic jiného si nepřipouštim!

mandre
24. zář 2010

@inza tak tfuj, tfuj, tfuj 😀 ....

majcam
24. zář 2010

@petrita83 jj na laparce něco zjistili 😒 ,zkoušet můžem za 4-6 týdnů od laparky,takže teď je to za 2-4 týdny, no 6.10 jdu k Bukvo-Lovás s výsledkama z laparky a ještě jí nesu novou cytologii u které mám napsáno výsledek uspokojivý- nechápu, vždycky jsem to měla v normálu,takže teď mám strach co dalšího se najde na imunu a na genetice..a v předoperačním mi našli krev v moči a leukocyty,to prý značí nějaký zánět 😔 ,od chvíle co jsme začali s IUI a IVF si připadám,že jsem prolezlá vším možným.. ☹