• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Jéé, dneska jsme si tam vážně podávali kliku od dveří, já byla u Bukvový :slight_smile:

@petrita83 Jsem byla v 15.30, tak to jsem šla hned po tobě :slight_smile: Ale když jsem dovalila do čekárny, tak už tam nikoho neměla

@betox Já taky teď vyfásla na měsíc antikoncepci... Nevím, co to maj za nový postupy :unamused: Ale já to mám kvůli tomu, aby jsme měli cyklus pod kontrolou, na Agolutin moje tělo reaguje, jak se mu zlíbí

@darkwitch Tak se mimoušovi u tebe líbí!!!!

Jak jste tady řešily imunologii... my byli oba dva, i když manžel má spermio vždy v pořádku, tak nevím, podle čeho to berou

Jinak já dnes vyfásla Agolutin na MS, pak začnu brát tu antiko a příští cyklus stimulace :slight_smile: Se těším...

A taky jsem se ptala na to, jak je to s tou kvalitou normoš injekce vs. pero a prý jsou v tom peru opravdu kvalitnější hormony (i když Vykysalá loni tvrdila opak). Takže jsme se dohodly s Bukv. na Gonalu. Na kolik vás, co jste ho měly, vyšla cca stimulka? Abych věděla, jak velké prasátko budu muset zase rozbít :unamused: :grinning:

29. zář 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka me se to stavalo pravidelne ze si me langerova napsala nekam do poznamky a oni me pak nemohli najit v planovaci, ale vzdycky se to vysvetlilo... taky jsem byla spokojena kdyz jsem chodila porad k langerove... to prechazeni je na houby...
@ajriska ja myslim, ze tam sance je dost velka, sice treba nebudes mit foliku 15, ale min ale prece jen je to lepsi nez nic...
29. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi ja platila pres 6000, ale mela jsem celkem nizke davky
29. zář 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
je kdo mate ted stimulku s gonalem a pokud by Vam nejaky zbyl( a treba ho chteli odnest zpatky do gennetu) tak ja bych se o nej prihlasila :wink: :wink: . Az budu stimulovat tak ted uz vse za svoje bez "dotaci" pojistovny
29. zář 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no ona něco dr. říkala o tom, že se mi po fostimonu objevilo víc folíků, ale všechny malý. A my prej potřebujeme třeba jen 3 ale dorostlý. Moje měly všechny 12 mm
Holky je to strašný. Je mi 23 a vědět, že přirozeně neotěhotním...nekuřačka, abstinentka, hrůza...
ale omlouvám se, vy jste na tom podobně asi, že?
29. zář 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska: podobne, ale az na ten vek...u me jsou ty cisla uz trochu jina :grinning:
29. zář 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no a já si myslela, že jsem v pořádku. Spmg. taky není uplně ideální...ach jo
29. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska:proste kazdy ma neco....si nevyberes :wink:
29. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza njn, nedá se svítit...musíme věřit, a vy mi hrozně pomáháte
29. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt....řeknete mi víc, než doktoři :slight_smile:
29. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
arijska vsak to nejak zvladneme :slight_smile:
29. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi já měla dvě pera 900 jednotek a i s cetrotide mě to stálo 5 300 jedno pero by mělo stát kolem 2 500..
29. zář 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam :grinning: :grinning: jo jo ještě žejí trhá takhle pěkně :grinning: :grinning: jo jo ale pořád seš o pár kroků napřed :grinning: :grinning: ale ženu si rychlostí blesku :grinning:
29. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa neboj teď jsou určitě o mooc šikovnější, potřebovali jen víc popohnat lenoši :grinning: tak budu na sobotu držet palečky :grinning:
29. zář 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi ahaa ale já z Genetu šla až v 16h tak to jsme se tam musely vidět vupomínám si , že když jsem odcházela v čekárně před Bukvovou sedělo nějáké devče :grinning: :grinning: a já řikala zmateně dobrý den místo nashledanou :grinning: problém je že jsem neměla nasazené brejle a bez nich vidim bez tak kulové :grinning: JInak jí hnědé vlasy, kožená bunda, černé kalhoty a růžová kabelka :grinning: :grinning: :grinning: tak potkaly jsme se???
JInak stimulka s Gonalem mě přišla na 4.500,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me prislo jak jsem mela malo IU a ted koukam, ze jsem jich mela celkem dost...
29. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska je to hrozný..jo joo všechny jsme na tom podobně...nejhorší je že pořád nevíme kde je zakopanej pes..ale toho teď doufám najdem poté vyšetřovací smršti :grinning: a pak to půjde raz dva :grinning:
29. zář 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ja teda vim, kde je zakopany pes, ale stejne mi to nepomaha :grinning:
29. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jooo to je asi fakt, ale já prostě chci vědět s čím máme tu čest..tohle je blbý stádium..nikde nic a nejde to :angry:
29. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ja vim to je mnohem horsi...
29. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch to víš že pořád doufám, že je vše ok.. a potřebujem jen třeba nějákou pilulku..všechno ostatní bude blbé :angry: :unamused:
@petrita83 tak šup šup ,nezastavujeme máme zpoždění..tak ti budem držet s Inzou fleka na stimulku,my taky až po novym roce.. :wink:
no a holky, kdy se může začít se stimulací?
29. zář 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ale ty máš v bříšku vítěze..tak že přes to všechno blbé to bude už jen dobré :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska no záleží jestli máš dlouhej nebo krátkej protokol, já měla krátkej a začínalo se druhej den cyklu...
29. zář 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam no já vim, právě ladim formu a bych mohla jít s Váma :grinning: :grinning: tak snad mi neujedete :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to jako cyklus? Tak to asi dlouhej
29. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska ne ne to jako stimulační protokol, ale většinou dávají krátkej :grinning: tvoje první IVF? :grinning:
29. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 njn, ještě se neorientuju úplně ve všech pojmech :unamused:
29. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska to je jasné, já někdy ještě taky nee, ale tady jsou holky děsně chytrý a šikovný..všechno důležitý vim odtud :grinning: tak se klidně pořád ptej :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek