Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petaloudi
29. zář 2010

Jéé, dneska jsme si tam vážně podávali kliku od dveří, já byla u Bukvový 🙂

@petrita83 Jsem byla v 15.30, tak to jsem šla hned po tobě 🙂 Ale když jsem dovalila do čekárny, tak už tam nikoho neměla

@betox Já taky teď vyfásla na měsíc antikoncepci... Nevím, co to maj za nový postupy 😒 Ale já to mám kvůli tomu, aby jsme měli cyklus pod kontrolou, na Agolutin moje tělo reaguje, jak se mu zlíbí

@darkwitch Tak se mimoušovi u tebe líbí!!!!

Jak jste tady řešily imunologii... my byli oba dva, i když manžel má spermio vždy v pořádku, tak nevím, podle čeho to berou

Jinak já dnes vyfásla Agolutin na MS, pak začnu brát tu antiko a příští cyklus stimulace 🙂 Se těším...

A taky jsem se ptala na to, jak je to s tou kvalitou normoš injekce vs. pero a prý jsou v tom peru opravdu kvalitnější hormony (i když Vykysalá loni tvrdila opak). Takže jsme se dohodly s Bukv. na Gonalu. Na kolik vás, co jste ho měly, vyšla cca stimulka? Abych věděla, jak velké prasátko budu muset zase rozbít 😒 😀


darkwitch
29. zář 2010

@cibka me se to stavalo pravidelne ze si me langerova napsala nekam do poznamky a oni me pak nemohli najit v planovaci, ale vzdycky se to vysvetlilo... taky jsem byla spokojena kdyz jsem chodila porad k langerove... to prechazeni je na houby...
@ajriska ja myslim, ze tam sance je dost velka, sice treba nebudes mit foliku 15, ale min ale prece jen je to lepsi nez nic...

darkwitch
29. zář 2010

@petaloudi ja platila pres 6000, ale mela jsem celkem nizke davky

inza
29. zář 2010

je kdo mate ted stimulku s gonalem a pokud by Vam nejaky zbyl( a treba ho chteli odnest zpatky do gennetu) tak ja bych se o nej prihlasila 😉 😉 . Az budu stimulovat tak ted uz vse za svoje bez "dotaci" pojistovny

ajriska
29. zář 2010

@darkwitch no ona něco dr. říkala o tom, že se mi po fostimonu objevilo víc folíků, ale všechny malý. A my prej potřebujeme třeba jen 3 ale dorostlý. Moje měly všechny 12 mm
Holky je to strašný. Je mi 23 a vědět, že přirozeně neotěhotním...nekuřačka, abstinentka, hrůza...
ale omlouvám se, vy jste na tom podobně asi, že?

inza
29. zář 2010

@ajriska: podobne, ale az na ten vek...u me jsou ty cisla uz trochu jina 😀

ajriska
29. zář 2010

@inza no a já si myslela, že jsem v pořádku. Spmg. taky není uplně ideální...ach jo

inza
29. zář 2010

@ajriska:proste kazdy ma neco....si nevyberes 😉

ajriska
29. zář 2010

@inza njn, nedá se svítit...musíme věřit, a vy mi hrozně pomáháte

ajriska
29. zář 2010

fakt....řeknete mi víc, než doktoři 🙂

darkwitch
29. zář 2010

arijska vsak to nejak zvladneme 🙂

majcam
29. zář 2010

@petaloudi já měla dvě pera 900 jednotek a i s cetrotide mě to stálo 5 300 jedno pero by mělo stát kolem 2 500..

petrita83
29. zář 2010

@majcam 😀 😀 jo jo ještě žejí trhá takhle pěkně 😀 😀 jo jo ale pořád seš o pár kroků napřed 😀 😀 ale ženu si rychlostí blesku 😀

petrita83
29. zář 2010

@dennisa neboj teď jsou určitě o mooc šikovnější, potřebovali jen víc popohnat lenoši 😀 tak budu na sobotu držet palečky 😀

petrita83
29. zář 2010

@petaloudi ahaa ale já z Genetu šla až v 16h tak to jsme se tam musely vidět vupomínám si , že když jsem odcházela v čekárně před Bukvovou sedělo nějáké devče 😀 😀 a já řikala zmateně dobrý den místo nashledanou 😀 problém je že jsem neměla nasazené brejle a bez nich vidim bez tak kulové 😀 JInak jí hnědé vlasy, kožená bunda, černé kalhoty a růžová kabelka 😀 😀 😀 tak potkaly jsme se???
JInak stimulka s Gonalem mě přišla na 4.500,- 😝

darkwitch
29. zář 2010

tak me prislo jak jsem mela malo IU a ted koukam, ze jsem jich mela celkem dost...

petrita83
29. zář 2010

@ajriska je to hrozný..jo joo všechny jsme na tom podobně...nejhorší je že pořád nevíme kde je zakopanej pes..ale toho teď doufám najdem poté vyšetřovací smršti 😀 a pak to půjde raz dva 😀

darkwitch
29. zář 2010

@petrita83 ja teda vim, kde je zakopany pes, ale stejne mi to nepomaha 😀

petrita83
29. zář 2010

@darkwitch jooo to je asi fakt, ale já prostě chci vědět s čím máme tu čest..tohle je blbý stádium..nikde nic a nejde to 😠

darkwitch
29. zář 2010

@petrita83 ja vim to je mnohem horsi...

petrita83
29. zář 2010

@darkwitch to víš že pořád doufám, že je vše ok.. a potřebujem jen třeba nějákou pilulku..všechno ostatní bude blbé 😠 😒

majcam
29. zář 2010

@petrita83 tak šup šup ,nezastavujeme máme zpoždění..tak ti budem držet s Inzou fleka na stimulku,my taky až po novym roce.. 😉

ajriska
29. zář 2010

no a holky, kdy se může začít se stimulací?

petrita83
29. zář 2010

@darkwitch ale ty máš v bříšku vítěze..tak že přes to všechno blbé to bude už jen dobré 😀 😀

petrita83
29. zář 2010

@ajriska no záleží jestli máš dlouhej nebo krátkej protokol, já měla krátkej a začínalo se druhej den cyklu...

petrita83
29. zář 2010

@majcam no já vim, právě ladim formu a bych mohla jít s Váma 😀 😀 tak snad mi neujedete 😀 😀

ajriska
29. zář 2010

@petrita83 to jako cyklus? Tak to asi dlouhej

petrita83
29. zář 2010

@ajriska ne ne to jako stimulační protokol, ale většinou dávají krátkej 😀 tvoje první IVF? 😀

ajriska
29. zář 2010

@petrita83 njn, ještě se neorientuju úplně ve všech pojmech 😒

petrita83
29. zář 2010

@ajriska to je jasné, já někdy ještě taky nee, ale tady jsou holky děsně chytrý a šikovný..všechno důležitý vim odtud 😀 tak se klidně pořád ptej 😀 😀