• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
@petrita83 Já nevííím :slight_smile: Jsem byla celá rozrušená z toho, jak jsem si v hlavě srovnávala na co všechno se nesmím zapomenout zeptat :grinning: No ale tak pravděpodobně jsem to já byla, protože jsem tam seděla před její ordinací jediná.
29. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska co jak dlouho trva?
29. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch no jak dlouho trvá to, než mě nastimulují
29. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska no, zalezi jaky budes mit protokol a jak budes reagovat u kratkeho protokolu kolem sestnacti dnu od zacatku stimulace do transferu embryjek, ale muze to byt vic i min... u dlouheho nevim, ten jsem nemela tak nevim kdy zacina...
29. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch aha, no tak děkuju, takže budeme rádi, když se do konce roku IVF dočkáme
29. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska tak stimulace uz je soucasti ivf... cely proces (u kratkeho protokolu) od zacatku do dvou carek trva mesic... u dlouheho protokolu o chvili dele, takze jestli uz poslala zadost na pojistovnu tak nejpozdeji v listopadu budes hlasit // :wink:
29. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch no ona říkala, jak jsem u ní v pondělí seděla, že rovnou vyplní žádost pro pojištovnu
29. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska tak t uz budes za chvili v procesu :slight_smile:
29. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch no to by bylo super, jestli jsem to zase blbě nepochopila, já jsem z toho pořád taková vyjevená
29. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska Dneska mi dr. řikala datum, odkdy mají stop stav, že nesmí začít nikoho stimulovat... Ale protože já to stihnu, nějak mi to vypadlo. Ale bylo to nějak v listopadu... Kvůli vánočnímu volnu, aby někomu nevyšel odběr vajíček nebo transfer na tu dobu. Takže pokud chcete IVF ještě letos, je nejvyšší čas :slight_smile:
29. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
se nedivim, jsme na tom byly vsechny stejne
29. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaloudi No tak to teda nevím,jak to bude, nic takovéno mi neříkala ale počítám s tím, že si zase budeme muset počkat jako na všechno
29. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska kdyz posilala zadost tak to to jeste stihnete :wink:
29. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch kéž by, ale slyšela jsem, že to trvá 3 neděle to schválení
29. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska Tak to to v poho stíháte. Jsem to psala dřív, než jsem si přečetla, že už máte žádost podanou :wink:
29. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska ona by ji neposilala kdyby se to nestihalo :wink:
29. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaloudi no hele, aspoň mi to ona říkala, ale já jako nic nepodepisovala, ona jen něco ťukala do PC a říkala mi, tak rovnou vyřídíme pojištovnu...
29. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch holky, já jsem fakt úplně blbá a vyjukaná, měla bych se trochu vyklidnit
29. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka Feldmára jsem měla párkrát u minulýho IVF a dělal mi OPU. Moc sympatickej, příjemnej, fajn!

@petaloudi já zrovna stimuluju Gonalem. Mně teda Brandejská tvrdí, že pero vs.injekce je to samý. Při 1.IVF jsem měla Fostimon, ale že se ta stimulace nepovedla, tak jsem chtěla změnu a dala mi Gonal.
Zatím jsme platili 5 000,-. Uvidím, jestli budeme ještě potřebovat.

@inza OK, pokud mi Gonal zbyde, přenechám :wink: Ale až budu skončit se stimulkou, připomeň se, mám hlavu děravou :sweat_smile:

@ajriska já minule taky dopadla blbě s Fostimonem, málo folíků a malý :unamused:
To jsi mladá, já jsem plus 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ještě k tomu peru Gonalu, koukám na krabičku a je tam cena 2 311,- a je to 900 IU. To je pro doplnění infa :slight_smile:
Dočítám postupně, tak to plácám pátý přes devátý :grinning:
29. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@dennisa ježiš a co je to 900 IU
29. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska to znamená množství,kolik je v peru hormonů.. :wink:
29. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky moc všem
29. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dennisa tak je tento měsíc levnější,v červenci stál asi 2 600,to abysme nakoupili do zásoby.. :slight_smile:
29. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem kupovala 2x900 IU a taky jsem mela druhou davku levnejsi nez prvni :grinning:
29. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska jo jo, majcam už odpověděla :slight_smile:
@majcam to už máš fuk těch pár stovek.....ani nechci vědět, kolik stojí, když je to bez účasti pojišťovny, jak psala Inza, že to bude mít. To musí být pálka :confused:
29. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@dennisa já vim,nemyslela jsem to až tak vážně.. :wink:
29. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
i kdyz nekdy se i tech par stovek hodi...
29. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@dennisa a nestojí ty léky stejně,akorát,že ona bude mít pálku a bude si platit výkony lékařů? Víš když jsou tam štítky s cenou..
29. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch a kolik si platila za KET..
29. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
5200,-
ja myslim, ze tam je stitek s cenoou od pojistovny i bez pojistovny...
29. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek