• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@cibka taky bych rekla, ze se petrita tesi vic nez mi :slight_smile:
5. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch a ty budes testovat kdy
5. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka asi v pondeli... mam estrofem jen do uterka, tak kdyby to vyslo abych si stihla v utery dojet do gennetu
5. říj 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak ti moc drzím palečky at tam najdes// a pekne rozjedes novou vlnu tehulek :wink:
5. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jenom jsem Vám chtěla říct, že mi včera večer spadla brada....Kačenka neboli dráčekmráček (někdo jí ještě určitě z této diskuze bude pamatovat) je podruhé těhotná v cca 9.tt, a to PŘIROZENĚ, potom, co jí v Gennetu řekli a udělali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: (1. dítko Lukášek je po KETu - je mu 10 měsíců) :sweat_smile: ....včera jsem to náhodou četla, byla jsem úplně šokovaná, a to příjemně.
5. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka ty snad budes testovat stejne ne? takze najdes dve prvni :wink:
5. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka :grinning: :grinning: to asi joo...vždyť by se tu šikla nějáká pořádná těhu vlna :wink:
5. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka @darkwitch budem asi všechny testovat v pondělí :grinning:
5. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ja si myslim, ze dele jak do pondelka to nevydrzime, preju nam vsem //
5. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre to je příjemný šok takový bych brala taky
5. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch to asi déle nevydržíme to bude pondělí s velkým P
5. říj 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka jojo to bude pondeli s velkym P :slight_smile:
5. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka @zvalentova pojedete rovnou v pondeli do gennetu na krev?
5. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vydržte na test,chci slyšet samé čárky!!!!! A to,že někdo má křeče a někdo né,tak to nic neznamená !!! Vím,že se to lehce řekne,i my tady v červenci plašily,ale stejně s tim žádná z nás nic neudělala...Prostě co se má stát se stane!!!
@mandre jj taky jsem to někde četla :slight_smile: ,je to bomba!!!
5. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ee, počkám na úterý, řeklo se úterý tak ho dodržím... hlavně v pondělí ráno po Praze není ideál :sunglasses:
5. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa určitě to bude v pořádku, jen holt někdo to má trochu komplikovanější a s většíma nervama :wink: držím na čtvrtek pěsti
@mandre tý jo, to je super. No já jsem o takových zázracích četla hodně....Myslím, že příroda je často mocnější než verdikt doktorů.... :wink:
5. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox prý se taky říka že telo po porudu je uplne jiny tak proc ne :wink:
5. říj 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ja si dojdu na krev asi u nas nechce se mi pře prací jet do prahy testy jsou stejný a podle toho jak to dopadne navštívím gennet
5. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova myslím ze ten jeden den uz to je jedno :wink:
5. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox no ale vem si ze otehotníš čekás dvojky a pak otehotníš přirozene a nečekane :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka oni to zkoušeli :grinning: :grinning: ...asi už nikdy nechtěla podstoupit IVF, si myslím :angry: :confounded:
5. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre to ja uz bych taky nikdy nechtela :wink:
5. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka jenže ona jaksi utrpěla docela těžký "pracovní" úraz při OPU a při následné operaci přišla mám dojem o vaječník, byla v ohrožení života s krvácením do břicha :angry:
5. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre No to je taky fajn. A kdo jí to tenkrát dělal?
5. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox budeš se divit, ale primářka......každý doktor má za svou kariéru někoho na triku. :confused: Proto já se tak bála tý LSK, aby mi tam něco nefikli, byla tam paní, co jí někde před 3 roky při vyndavání myomu prořízli dělohu (a byl to žák Dr. Müllera - říkal, že nechápe, co dělal, když ho to sám učil)....stane se :confused: , ale člověk si říká, hlavně ať ne mně!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre teda jeste ze jsem to nevedela pred OPU, bych se bala tam jit...
5. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hrůza, co se taky může stát :confused:
To mi holky nedělejte, když jdu pozítří na OPU, budu se snad bát ještě víc, než dosud.

A když jsme u těch ne moc příjemných zážitků, tak já mám dneska "výročí" přesně rok, co mě záchranka odvážela z práce rovnou na sál s mimoděložním těhotenstvím a břichem plným krve a ufikli mi i druhej vejcovod.
Takže dneska slavím dvojitý narozky :slight_smile: Svoje a pak to, že se to tenkrát stihlo....
5. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa tak všechno nejlepší Váho :grinning: , ať se zadaří :grinning: :grinning: tentokrát už konečně.... :wink: :wink: :wink: neboj, pravděpodobnost je už vyčerpaná.
5. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre děkuju :slight_smile: Snad se konečně věci budou hýbat tím správným směrem...

Těším se, jak tu holky začnou za pár dní vlnu // a já pak do ni tiše vpluju...třeba... :sweat_smile:
5. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek