Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
5. říj 2010

@cibka taky bych rekla, ze se petrita tesi vic nez mi 🙂

cibka
5. říj 2010

@darkwitch a ty budes testovat kdy

darkwitch
5. říj 2010

@cibka asi v pondeli... mam estrofem jen do uterka, tak kdyby to vyslo abych si stihla v utery dojet do gennetu

cibka
5. říj 2010

@darkwitch tak ti moc drzím palečky at tam najdes// a pekne rozjedes novou vlnu tehulek 😉

mandre
5. říj 2010

Holky, jenom jsem Vám chtěla říct, že mi včera večer spadla brada....Kačenka neboli dráčekmráček (někdo jí ještě určitě z této diskuze bude pamatovat) je podruhé těhotná v cca 9.tt, a to PŘIROZENĚ, potom, co jí v Gennetu řekli a udělali 😝 😠 (1. dítko Lukášek je po KETu - je mu 10 měsíců) 😅 ....včera jsem to náhodou četla, byla jsem úplně šokovaná, a to příjemně.

darkwitch
5. říj 2010

@cibka ty snad budes testovat stejne ne? takze najdes dve prvni 😉

petrita83
5. říj 2010

@cibka 😀 😀 to asi joo...vždyť by se tu šikla nějáká pořádná těhu vlna 😉

zvalentova
5. říj 2010

@cibka @darkwitch budem asi všechny testovat v pondělí 😀

darkwitch
5. říj 2010

@zvalentova ja si myslim, ze dele jak do pondelka to nevydrzime, preju nam vsem //

cibka
5. říj 2010

@mandre to je příjemný šok takový bych brala taky

cibka
5. říj 2010

@darkwitch to asi déle nevydržíme to bude pondělí s velkým P

darkwitch
5. říj 2010

@cibka jojo to bude pondeli s velkym P 🙂

darkwitch
5. říj 2010

@cibka @zvalentova pojedete rovnou v pondeli do gennetu na krev?

majcam
5. říj 2010

Holky vydržte na test,chci slyšet samé čárky!!!!! A to,že někdo má křeče a někdo né,tak to nic neznamená !!! Vím,že se to lehce řekne,i my tady v červenci plašily,ale stejně s tim žádná z nás nic neudělala...Prostě co se má stát se stane!!!
@mandre jj taky jsem to někde četla 🙂 ,je to bomba!!!

zvalentova
5. říj 2010

@darkwitch ee, počkám na úterý, řeklo se úterý tak ho dodržím... hlavně v pondělí ráno po Praze není ideál 😎

betox
5. říj 2010

@dennisa určitě to bude v pořádku, jen holt někdo to má trochu komplikovanější a s většíma nervama 😉 držím na čtvrtek pěsti
@mandre tý jo, to je super. No já jsem o takových zázracích četla hodně....Myslím, že příroda je často mocnější než verdikt doktorů.... 😉

cibka
5. říj 2010

@betox prý se taky říka že telo po porudu je uplne jiny tak proc ne 😉

cibka
5. říj 2010

@darkwitch ja si dojdu na krev asi u nas nechce se mi pře prací jet do prahy testy jsou stejný a podle toho jak to dopadne navštívím gennet

betox
5. říj 2010

@cibka 😉

cibka
5. říj 2010

@zvalentova myslím ze ten jeden den uz to je jedno 😉

cibka
5. říj 2010

@betox no ale vem si ze otehotníš čekás dvojky a pak otehotníš přirozene a nečekane 😀 😀

mandre
5. říj 2010

@cibka oni to zkoušeli 😀 😀 ...asi už nikdy nechtěla podstoupit IVF, si myslím 😠 😖

cibka
5. říj 2010

@mandre to ja uz bych taky nikdy nechtela 😉

mandre
5. říj 2010

@cibka jenže ona jaksi utrpěla docela těžký "pracovní" úraz při OPU a při následné operaci přišla mám dojem o vaječník, byla v ohrožení života s krvácením do břicha 😠

betox
5. říj 2010

@mandre No to je taky fajn. A kdo jí to tenkrát dělal?

mandre
5. říj 2010

@betox budeš se divit, ale primářka......každý doktor má za svou kariéru někoho na triku. 😕 Proto já se tak bála tý LSK, aby mi tam něco nefikli, byla tam paní, co jí někde před 3 roky při vyndavání myomu prořízli dělohu (a byl to žák Dr. Müllera - říkal, že nechápe, co dělal, když ho to sám učil)....stane se 😕 , ale člověk si říká, hlavně ať ne mně!!!! 😝

darkwitch
5. říj 2010

@mandre teda jeste ze jsem to nevedela pred OPU, bych se bala tam jit...

dennisa
5. říj 2010

To je hrůza, co se taky může stát 😕
To mi holky nedělejte, když jdu pozítří na OPU, budu se snad bát ještě víc, než dosud.

A když jsme u těch ne moc příjemných zážitků, tak já mám dneska "výročí" přesně rok, co mě záchranka odvážela z práce rovnou na sál s mimoděložním těhotenstvím a břichem plným krve a ufikli mi i druhej vejcovod.
Takže dneska slavím dvojitý narozky 🙂 Svoje a pak to, že se to tenkrát stihlo....

mandre
5. říj 2010

@dennisa tak všechno nejlepší Váho 😀 , ať se zadaří 😀 😀 tentokrát už konečně.... 😉 😉 😉 neboj, pravděpodobnost je už vyčerpaná.

dennisa
5. říj 2010

@mandre děkuju 🙂 Snad se konečně věci budou hýbat tím správným směrem...

Těším se, jak tu holky začnou za pár dní vlnu // a já pak do ni tiše vpluju...třeba... 😅