Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
5. říj 2010

jo ono se to nezdá ale utíká to jako blázen ☹

anlek
5. říj 2010

Mandre, kde jsi to nasla o Kacce? Kdybys ji potkala, ze moooooc gratuluju!

mandre
5. říj 2010

@anlek no náhodou jsem koukla do jejího deníčku přes deníček někoho jiného 😅 ...to je viď? 🙂

inza
5. říj 2010

@mandre: no ja doufam ze uz nebudu. Ze nic nenajdou

inza
5. říj 2010

@mandrerozbolavena byt nemuzu, protoze 21 jdu na celkovou mobilizaci. 😀. Pry too uz muzu tak uvidime 😉

mandre
5. říj 2010

@inza 😀 😀 já se pak taky objednám k tý tvojí....abych mohla srovnat 😅 . Mně řekla sestřička, že Dr. mi toho 19. řekne, které cviky můžu cvičit 🙂 ...máš to ultra naplánovaný - nic nenajdou 😀 ...já relaxuju 😀 ...já byla docela ráda, že už našli, protože ta nejistota mně vadí daleko víc 😠

inza
5. říj 2010

@mandre: ona si mysli i dr ze nic nenajdou. Tu LSK navrhla a nechala to na mem uvazeni. Proste ale kdyz uz clovek zkousi tak at ma vsechno. Ted jsme s manzou zase zacali pit aloe vera na procisteni atd......

monnn
5. říj 2010

dobrý večer vám všem konečně jsem se prokousala až sem,to je hrozný den jsem tu nebyla a nemůžu se dostat na konec 😅 ani nevím na co vše jem chtěla reagovat,snad jen my jsme v GENNETU od 2/10 mame 7letého chlapečka(jeho první dny,rok nebyli vůbec vesele-6týdnů v nem. a ted stále kontroly)když měl asi 2 roky chtěli jsme další mimčo,ale nedařilo se,ale nějak jsme to neřešili až před 2 lety jsem potratila a pak mě moje gyn. poslala na genetiku a tak se u nás rozjel kolotoč doktorů,různá vyšetření a po roce ortel otěhotnět pouze s IVF s PGD.A tak to GENNET jistí. No nic holky jdu mrknout na telku a pak honem na kutě páč ráno musím do práce,jo a můj manža jede odevzdat poklady zítra,snad to zvládne,že bych mu nabalila ponožku?? 😉 😉 DOBROU NOC a testovatelky vydržte potom budete mít vellllllkoooooooou radost 🙂 🙂 🙂

petrita83
6. říj 2010

Dobré ránko, dneska ještě všichni chrupajoooo 😕 😕

dennisa
6. říj 2010

Dobré ráno!

No já před chvílí vylezla z pelechu 😅
Včera mi manžel píchnul Pregnyl, tak dneska máme nepíchací den konečně 😀

cibka
6. říj 2010

krasné rano

petrita83
6. říj 2010

@dennisa 😀 😀 a to je radosti 😀

petrita83
6. říj 2010

@cibka jak pak dnes je?vleče se to , viď?

cibka
6. říj 2010

@petrita83 ani ne nejak na to testovaní nemyslim tak to docela utíká, včera kolem půl 11 večer me chvíli pěkne bolelo břicho sem si musela jít lehnout docela me to vydesilo

majcam
6. říj 2010

Dobré ráno holčiny...taky jsem teď vstávala 😉 ,no jo to jsou ty nepracující 😉

dennisa
6. říj 2010

@majcam asi tak nějak, to se hned dobře vyspává, když se nemusí do práce 🙂

petrita83
6. říj 2010

a ještě provokujete 😠 😠 😠 vrrrr

petrita83
6. říj 2010

@cibka si asi zvětšují bejvák 😀 hlavně, že už je ti zase dobře...už aby bylo pondělí, jsem snad napnitější než vy 😕 😅

cibka
6. říj 2010

@petrita83 jo kež bys mela pravdu

majcam
6. říj 2010

Jj taky jsem holky strašně zvědavá... 😲 ,já když byla po ETu,tak jsem se bála i zatlačit na záchodě 😉

majcam
6. říj 2010

Jo chtěla jsem se holky zeptat,jestli má někdo zakloněnou dělohu..?

petrita83
6. říj 2010

@majcam a jak se to pozná 😀 😀 😒 😲

darkwitch
6. říj 2010

ahoj holky ja jsem teda vstavala az ted, ale me prijel ve tri v noci manzel, tak jsem potrebovala tu pauzu dospat a nvic se mi tak krasne lezelo kdyz jsem ho zase mela u sebe 😉

majcam
6. říj 2010

@petrita83 no už kdysi mi to řikal můj gyndr.,a teď to mám i ve zprávě z nemocnice,prý to má každá pátá žena, tak jen jestli to není nějaký problém.. 😒 Mi gyndr řikal,když jsme se snažili,tak prý máme sexovat zezadu...,tak mě napadlo, jestli mě to tak neměli udělat i při minulých inseminacích..,ale to je asi blbost co..?

majcam
6. říj 2010

@darkwitch jejda..pěkné ráno.. 😅

darkwitch
6. říj 2010

@majcam oni se pri te inseminaci dostanou kam potrebuji 😉 ja mam jenom sedlovou delohu...

majcam
6. říj 2010

@darkwitch ježiš tak tento název už vůbec neznám,to je jako,že ti dobře sedí..? 🙂

petrita83
6. říj 2010

@majcam 😀 😀 jáse z tebe asi počůráám smíchy..sem si to představila jak tam při transferu neležíš ale seš na čtyřech 😀 😀 😀
ale jinak neviim,asi je na to lepší tahle poloha.mi to nikdy nikdo neřek..tak že jsem asi až 6 😀 no uvidíme co řeknou v pátek..víc hlav víc ví 😀

petrita83
6. říj 2010

@majcam 😀 zase dneska perlíš 😝

darkwitch
6. říj 2010

@majcam to je o tvaru, normalne je tam kopecke a ja mam sedlo, ale pry to nic neznamena...