Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😃
cibka
8. říj 2010
@majcam 😃
petrita83
8. říj 2010
@majcam 😃 😃
cibka
8. říj 2010
@petrita83 ja budu testovat v uterý a potom mam zavolat na gyndu a ona mi rekne kdy mam prijít, ze prý to bude stejne nízký jestli neco bude takže z toho nic nezjistí ale me by stačilo jen kdyby řekla ano jste tehotná
petrita83
8. říj 2010
@cibka, @majcam - tak že se ten pobyt nakonec ještě dost prodraží 😃
petrita83
8. říj 2010
@cibka no jasné..a nechceš si zajít spíš na tu krev? abys byla klidnější..
cibka
8. říj 2010
@petrita83 no to jo alespon u nas to v tom bufači mají snad s vysokohorskou přirážkou bo co
cibka
8. říj 2010
@petrita83 když se mi nechce jet jen kvuli krvi do prahy pred prací
cibka
8. říj 2010
navíc si myslim ze kdybych tam jela v uterý ze mi stejne výsledek reknou až ve stredu
betox
8. říj 2010
@cibka kámoška měla po IVF hyperstimulák, tak musela do nemocnice. Brali jí tam krev a věděli, že je těhu už asi 6 dní ET 😉
@majcam ty zase dneska jedeš. Se vždycky těším, co z Tebe zase vypadne 😃 😃 😃
cibka
8. říj 2010
@betox fakt jo a vydržela a uz ma doma mimiska
majcam to je naše perla 😃 samo že v dobrym
majcam
8. říj 2010
@petrita83 😃 ,hlavně si sháněj železnou zásobu drobných,maj tam i automaty na různý "kokina" a čokoládku a tak mňam..,jsem si tam připadala jak na škole v přírodě,počítala jsem drobáky aby mi to na vše vyšlo 😃
cibka
8. říj 2010
@majcam noy dyt to rikam co příspevek to perla 😃 😃 😃 😃 😃
darkwitch
8. říj 2010
ja jdu chvili na obed a vy popisete stranku a takovyma perlama... mi ten opar brzo praskne...
cibka
8. říj 2010
tak co naše inza ted si asi pekne pochrupkáva už to ma za sebou beruska
cibka
8. říj 2010
@darkwitch cos mela dobrýho
betox
8. říj 2010
@majcam 😃 😃 😃
@cibka chytili se tenkrát oba mimísové a teď už jim bylo 5 let 😉 Hrozně to letí :-|
petrita83
8. říj 2010
@majcam 😃 😃 rozumim , rozumi, rozbít prasátko, než tam půjdu, jo jooo..další typy někdo?
darkwitch
8. říj 2010
@cibka co dum dal ryzi zapecenou se syrem a kari omackou... a kupodivu se to dalo i jist 😉
cibka
8. říj 2010
@petrita83 nebo to povez hodne kamaradkam a oni ti dobrutky budou nosit sami 😃
majcam
8. říj 2010
@betox
@cibka vy jste zlata, |-| se úplně červenám |-|
Jak psala Betox.....pár slov a "co s tebe vypadne" ,tak jsem si vzpoměla co se mi stalo na příjmu v nemocnici- sestra se mnou vyplňovala nějakej dotazník a ptá se: stolice dnes byla? A já: ano byla, další její otázka: váha.. a já: no bylo toho docela dost...,a ona myslela mojí váhu a né toho h.... 😃 no tak to je jen pro zpestření..
darkwitch
8. říj 2010
ja bych mohla rozbijet prasatko jenom neteri, to nase je krapet vyhuble...
petrita83
8. říj 2010
@cibka 😃 😃 tak byste pak tady mohly udělat sbírku na Petritu 😃 a něco mi poslat, balíček jak na tábor 😃
petrita83
8. říj 2010
@majcam 😃 ty seš zvíře 😃
cibka
8. říj 2010
@majcam se tady řežu jak blázen a manža se ptá čemu 😃 😃 ty ses teda kousek
cibka
8. říj 2010
@petrita83 napis nám adresu my ti neco posleme 😉
cibka
8. říj 2010
budu muset ted odejít vezu manzu do prace abych si mohla nechat auto
darkwitch
8. říj 2010
@petrita83 budes psat manzovi pohled jako z tabora "prachy dosli novy posli" 🙂
majcam
8. říj 2010
@cibka no to jsou absence,teda :-p
cibka
8. říj 2010
@darkwitch ty si taka číslo 😃 😃
petrita83
8. říj 2010
@cibka 😃 😃 vy jste zlatý 😃 mlask... @majcam - vy se asi fakt doma nenudíte..a to jsem si myslela, že u nás doma je veselo..ale to je jen čajíček..ty seš jinej kalibr 😃

Začni psát odpověď...

Odešli