Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
13. říj 2010

@darkwitch tak ja to mela uplne stejne mela jsem ji po ivf 14 dní v kuse pak 2 dny nic a pak zase 14 dni

darkwitch
13. říj 2010

@cibka asi se ta nastimulovana sliznice dele uvolnuje...

petrita83
13. říj 2010

@nannynka tak to je paráda že se vracíš do práce tak brzo..jednou bych to tak taky chtěla..no když můžeš pracovat z domova je to ideál 😀 no jooo s anlek jste se nějak rozjely v tom baby boomu..a ani se nedivim jen závidim..adržim palce aby Gennet ani nebyl potřeba 😉

cibka
13. říj 2010

@darkwitch no uvidim co mi reknou v gennetu az pujdu na konzultaci

petrita83
13. říj 2010

Dobré ránko!cestou do práce jsem málem umrzla..brrrr, Moje rada pro dnešní den 😀 kdo nikam nemusí ať nikam nechodí 😉 budu závidět!

cibka
13. říj 2010

@petrita83 jo holka uz bude jen hůř ☹

majcam
13. říj 2010

@dennisa taky jsem si myslela,že menzes drží ultroš,po IUI to tak vždycky bylo,ale po ET jsem to dostala přesně v termínu..tak to je asi jak kdy..jo a mám cykly 26-28,většinou teda 26..,takže taky kratší.. 😉

darkwitch
13. říj 2010

@petrita83 ja pujdu na prochazku az tak ve tri a to uz bude svitit slunicko a bude teplo, v pondeli jsem male zmrzla jak jsem jela do gennetu na krev...

petrita83
13. říj 2010

jinak k té EB viróze já jí měla v pubertě, moc si z toho nepamatuju jen že jsem byla hodně unavená atd..někdy jí léčej antibiotikama jindy prý odezní sama..já mám jen díky ní horší jaterní testy..jinak do Imunie se chystáme zítra tak pak uvidíme co nám najdou nebo nenajdou..tiše doufám, že nic nenajdou, ale jak se znám tak to bude zase něco spešl 😲

majcam
13. říj 2010

Jo a holky,včera byl první sexík po laparce.., 😔 ,jsem pomalu nevěděla co mám dělat 😲

petrita83
13. říj 2010

@majcam hele ono je to asi jak kdy a ajk u koho..mně nikdy utroš mrchu nezastavil ani nespozdil jen během toho biochem.těhu..jí asi nějak brzdil..ale taky nezastavil 😠 prostě si mě mrcha mrchovatá vždycky najde 😠 😎

majcam
13. říj 2010

@petrita83 kamarádka ten virus měla taky,a myslím,že se přenáší a taky byla hodně unavená...

petrita83
13. říj 2010

@majcam 😀 😀 no tak to je supeer!!!to muselo být napínavé jako první rande 😀

petrita83
13. říj 2010

@darkwitch to joo kolem 3 už bude určitě pěkně ale teď zachumlat do pelíšku a užívat 😉 !no to já zas vylezu ven až v 5 až bude přituhovat ☹

darkwitch
13. říj 2010

tak mozna proto jsem porad tak unavena 🙂 ale ta doktorka rikala, ze ho maji vsichni jen ja ze ho mam zvyseny a ze podle nekterych studii muze zpusobovat rakovinu prsu, v kombinaci s vysokyma davkama estrofemu se mam na co tesit...

darkwitch
13. říj 2010

taky lezim v pelisku a asi pujdu jeste spinkat jsem spolkla utros a zacina se mi motat hlavinka...

majcam
13. říj 2010

@petrita83 no musim říct,že než jsem se dostala do tempa,tak jsem si přišla neohrabaná, ale u manži spokojenost..no aby taky né po takový abstinenci... 😉

petrita83
13. říj 2010

@majcam jo jooo myslim, že je přenosnej..teď jsem někde četla že se mu taky řiká virus líbajících se 😲

majcam
13. říj 2010

@darkwitch jj maj ho všichni,jen u některých vyplave na povrch a některý nechá na pokoji..

inza
13. říj 2010

peji dobre ranko, jste toho teda za tu chvili zase "nakecaly" ja koukala kolem osme a to tu bylo mrtvo

majcam: takze ted uz to pujde samo 😀

petrita83
13. říj 2010

@majcam no právě vždyť on už by musel být spokojenej i kdybys byla úplný vohráblo 😀 😀 což si určo nebyla!!!!tak super, hlavně že tě nic nebolí..tak že jste vlastně už trošku sanžílkovali 😎 😲

zvalentova
13. říj 2010

@cibka ahojky, myslím na tebe. Mrcha jedna, bych nám klidně zakázala, aby se štěstí usmálo i na nás.

petrita83
13. říj 2010

@darkwitch to je ale kouzelná pilulka 😀 tak mazej do pelechu, závidiim 😎

zvalentova
13. říj 2010

Jinak dobré ráno všem 🙂

petrita83
13. říj 2010

@zvalentova dobré ránko, vždyť jak ráda bych já poslala na dovolenou, já bych jí to i klidně i zaplatila..ale ona neee..vždycky musí zase přijít 😖 je to mrchaaaa, ale mys ní určitě jednou zatočíme!

zvalentova
13. říj 2010

@petrita83 přesně, chvilku (delší chvilku) bych se bez ní obešla

majcam
13. říj 2010

@inza no doufám..., 😉 ,a co baráček,kdy proběhne stěhování..?

@petrita83 no ale jsem po mrše,tak jsme to jen trochu rozjeli a až bude ovulka,tak přitvrdíme.. 😉

petrita83
13. říj 2010

@majcam 😀 😀 tomu říkám plán!dobře Ty 😉

inza
13. říj 2010

@majcam: 😀. no vidim to spise na jaro. Na zimu je to blbost. Teda pokud nesezenu praci nekde tam, jinak asi drive. Jeste mame takove male nedodelky a kdyby jsme se prestehovali tak by to bylo provizorium a asi uz natrvalo. Vidim to ted u nas v byte. Provizorium a mame ho pet let....
tak pekne pocitej kdy bude ovulka a pak z pelechu nevylezte... 😀

jinak ja jdu dneska pro vysledky klistete....a asi pro dalsi antibiotika 😝

cibka
13. říj 2010

@darkwitch ja ho taky polkha a taky se mi motá hlava a zavírají se mi oči a ty ses na neschopence ja musim do prace