• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@darkwitch to jooo teda.. :grinning:
13. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza to jsem nevěděla..a zase jsem chyttřejší :grinning: si na to ted dám pozor na ty ocásky:slight_smile:
13. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza at ti dobre dopadne krev...
13. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jj obden prý je to dobré,no kdyžtak mám připravenou výmluvu,lepší,než že bolí hlava anebo,že jsem se nemyla :sweat_smile:
13. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam ty snad chodíš na kovboje? :grinning: teda, teda..no ale jako výmluva dobrý..akorát myslim, že u nás na to ,,někdo ,, nebude brát ohled :confounded:
13. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre jj taky to tak máme,minule při IUI jsem nařídila 6 dní bez,a to byla katastrofa co z něj vyjelo.. :slight_smile:
13. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam my nějakou abstinenci 3 dni před IUI neřešíme, max. 1 den :grinning:
13. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam no ale 6dní je fakt moc..se ani nedivim..už ani nedoufali a přestali se mrskat..řikaj 3-5dnů..nám se osvědčilo 2-3 dýl ne.. :astonished:
13. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a alergii na spermie zjisti pri imunologii i bez partnera :wink:
13. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch fakt jo? a já myslela že k tomu pořebujou i ty jeho..protože můžu být alergická na ty jeho a jiný ne..ale to je teda asi blbost :sunglasses:
13. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch a jak to udělaj?
13. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevim, jenom mi rikala ze jsem trosku alergicka na manzovi spermie, ale ze to se obejde tim ivf...
13. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no to jsem pak poznala,že tu abstinenci jsme přepískli,když já myslela,že tam pak budou hodně napěchovaný a že rychle vystřelej,a oni si jeli pěknou lážovku.. :wink:
13. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tý jo to jsou věci,a nebyl tam manža nějak potají..no to mi hlava nebere.. :wink:
13. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to není blbost, můžeš být alergická na manžu a na ostatní ne...tělo si za tu dobu, co jste spolu, proti němu může vytvořit protilátky, pak se může právě jen gumisex, aby to zapomnělo. My poprví dávali vzorek manži, a podruhý už ne, to už dělali jen na cizí.

@majcam víš kolik tam mají jiného spermatu? :grinning: :grinning: ...není problém to vyzkoušet.
13. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi se vytvari specificke protilatky proti spermatu a predpoklada se ze manza je jediny :wink:
13. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no já myslím, že když to vyzkouší a jsou tam ty protilátky, tak je to jedno na koho to je....že když už máš na jiné, tak je předpoklad že zároveň i na manžu.
13. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre nebo i tak proste ty protilatky tam jsou, ja mam pocit ze jsem alergicka uplne na vsechno, posledni dobou...
13. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre paráda,to budu mít určo taky,a ty jsi měla taky gumsex?
13. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm protilátkám. Pozná se to z krve, kdy se vytváří protilátky proti spermiím. Někde /tuším v Podolí a v Plzni) ještě dělají testy z děložního hlenu po sexu. 100% to netestují z různých vzorků spermií :wink: U chlapů je to ještě tak, že může vytvářet protilátky sám proti svým spermiím a na to je už nutný vzorek
@darkwitch ale jseš těhu, a hotovo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@betox no to taky vlastně, sám proti sobě.
13. říj 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: ty zas jedes. Jo dobra vymluva ze jsi se nemyla ze ten den nebyla tepla voda urcena tobe :grinning:

jinak jsem zpatky od dr a krev na tu svini pozitivni, takze antibiotika mam dobrat a pak pred Vanocema na kontrolni vzorky. Tak snad ty antibiotika zaberou pry zustavaj v tele jeste tyden po tom co se doberou.....se z toho asi picnu :unamused: , Takze dalsi pokus nejspise az v ledndu
13. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: proste chlapi si skodi sami sobe jsou to chlapi :grinning:
13. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam nee, mě tu alergii nezjistili, ani žádnou jinou....já jsem měla NK buňky a nějakou lehkou depresi specifické buněčné imunity (nevim, co to je :fearful: ), dali mi Prednison 5mg, bylo mi z něj blbě, tak jsem ho po 4 měsících vysadila (ho tam píšou úplně každýmu, když něco najdou) a Pentomer, ten mám brát na ty NK buňky třeba 3 neděle před úkonem.
13. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre jasne jsem tehu :slight_smile: oni rikaji ze tim ivf obejdou tu alergii na sperma...
13. říj 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no to jsou teda radosti. Dobrý je, že na to přišli brzy a určitě se to rychle přeléčí a bude to v pohodě :wink:
13. říj 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch to jo, anebo by ti pak dali Prednison a 3 měsíce nesmíš přijít do kontaktu se spermatem( nebo jen ten gumisex)...to není nic závažnýho. A na ty NK buňky ti řekli co?
13. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek