• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@mandre: no jedice ze bych jezdila z Jizerech, ale pochybuji ze by jste potrebovali chemika :grinning: :grinning:. Jinak me prijde ze ani strupy mit nebudu. Jinak sestra si s tim hrala docela dlouho nez to vydloubala :grinning:

dark: pokud budes potrebovat prodlouzit neschopenku kvuli vypovedi rekni Langerove. Ta s tim nema problem. Ja jsem se s ni o tom bavila na jare a nemela vubec zadny problem. Pry jak budu potrebovat. Je v tomto strasne ochotna
14. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza - no vidíš, na mě Lovásová (Bukvová) koukala docela blbě, když sem jí řekla, že mě obvodní nechala pět týdnů mezi dalšími IVF doma... Bylo to také vůli výpovědi a i špadným pracovním podmínkám. I když pracuju jako účetní v kanceláři, máme tam strašný výpary z chemikálií, protože halu máme hned vedle, a dvěře tam pomalu vedle stolu, a všichni tam pořád chodí....
14. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak opět mám spožo a chut na čokoládu,chlebíček a na starý dobrý vlašák ,když býval ještě do papíru,ale to tu už snad ani nikdo nepamatuje,že jo!?
Holky všem vám držím pěstičky a zítra se kouknu hned ráno jak to máte s tou krví,no doufám ,že budou ty RYCHLÉ ŠPUNTY!!!!!!
14. říj 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka nene, já právě měla jít na ivf v listopadu. Teď v říjnu jsem měla brát antiko, abysme měli cyklus pod kontrolou a příští cyklus jsem měla začít stimulovat. Před 14 dni jsem byla na injekci agolutinu, protože jsem byla 35 DC a MS nikde... To mi Bukv. dělala i utz a nic těhu nenasvědčovalo. No a když ani poté nepřišla, udělala jsem si test a tam // . Byl to fakt šok, předtím jsem měla dlouhý a anovulační cykly, takže se muselo zadařit hned první měsíc, co se mi prolaktin dostal do normálu.

@petap1 jééé vám to letí :slight_smile: no jo jdu ve tvých šlépějích. Teď to neber nijak špatně, ale doufám, že až tak úplně přesně ve tvých šlépějích nepůjdu. Začínám mít strach z toho pondělního utz a jsem zralá na chocholouška - když mě břicho nebolí přemýšlím, že to je divný... když mě pak za chvíli bolí, přemýšlím, jestli nebolí až moc... blázen no :grinning: :grinning:
14. říj 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka no vidíš a mě Buk nechala bez problémů déle doma po nevydařeném IVF, potřebovala jsem si v té době ujasnit,jestli se budu vracet do práce..no nakonec jsem dala výpověď...,ale pomohla mi..,

@monnn vlašáček z papíru si tady určo pamatujem,teda aspoň já..velká mňamina..
@inza jé,tak už si rozpáraná :wink: ,mě to potom akorát trochu mokvalo..
14. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn spis az odpoledne... ja to driv jak ve ctyri vedet nebudu... se nenecham tou treti nachytat a budu volat az ve ctyri, v sobotu rano budu mit tolik oparu, ze neotevru pusu, z toho stresu z cekani na vysledek...
14. říj 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak to budu jako čekat až do čtyř :fearful: ,to je doba!!!!ach jo!!!
14. říj 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn: je ja vlasacek z papiru taky pamatuju :grinning:
@majcam: jj rozparana :grinning:. no doufam ze mokvat to nebude. Sestra me nemohla rozparat :grinning:
14. říj 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn a mozna ani ve ctyri to nebudu vedet, ja je znam mohla bych se to dozvedet az v pondeli...
jinak jsem si dneska udelala radost koupila si nove obroucky na bryle...
14. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, zapomněla jsem vám napsat,že na to imuno jsem přeob. na 2.11 na telef. konzultaci,takže kdyby bylo vše O.K :sweat_smile: :dizzy_face: třeba bych ještě letos stihla stimulku,tedy doufám,že jo,hlavně aby byly všechny výsledky a nebylo třeba nějaké přeléčení :confused:
14. říj 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch se z toho asi taky osypu,oni nemaj srdce nebo co,jak tě můžou takhle nechat čekat?????????
to se mi ani trochu nelíbí,hele řekni jim,že ty výsledky potřebuješ vědět,že ve 4 všichni budeme čekat uPC :grinning: :grinning: :grinning:
a třeba ti je řeknou už ve 2 :grinning: :grinning:
14. říj 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn tak muzu to zkusit, ale nevim jestli to pomuze :grinning:
14. říj 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!tak dneska mám tu čest být tu první :astonished: :grinning: chachaááá
15. říj 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to nedobrovolný..zabydlel se nám někde ve střeše nějákej Jerry(kuna, potkan, myš..)a už je to víc než 14dní, dělá neskutečnej bordel..nemůžem spát děs..dneska jsem o půl noci bouchala koštětem do sropu, že ho třeba vyděsim, ale spíš jsem ho asi pobavila..hlodá si klidně dál.. :angry: :angry:
Jinak dneska mám trochu lítačku..ráno Gyncentrum a pak odpol Gennet - genetika...tak hurá..uvidíme co se zase dozvíme :wink:
15. říj 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Druhá!!!! Dobré ráno...

@darkwitch držím moc pěsti na tu krev!!!
Betox- myslím,že jdeš dnes s tou cystou..?! Tak ať už si dá odchod návštěva jedna nezvaná :angry:

@petrita83 A ano,tobě držím pěsti,ať je nějaký blízký termín LSK ... :wink:
15. říj 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam díky..doufám...
teda ty máš paměť jako slon :grinning:
@darkwitch - no jo vlastně dneska další krev, tak hodně štěstí a snad budou výsledky ještě dnes!!!!
@betox - no a hlavně ať je mrcha pryč a můžeš začít se stimulkou!
15. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 a to máte Jerryho nad bytem..?
15. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem
15. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka Ahoooj,jak ta krev u tebe..?
15. říj 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam ja si mam dojít až kolem poledne, tak snad tam výsledky budou prý je vozí po 11 hodine
15. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dopolko,
@petrita83: tak at daji co nejblizsi termin LSK, tak ho vystehuj :grinning:
dark: drzim pesti at krev stoupa a vysledky co nejdrive
betox: tak at nezvany host je pryc a hura do toho
15. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka tak tfuj tfuj... :wink:
15. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam díky,
sem se prave objednala k lečiteli tak uvidím co mi rekne jdu 25.10.
15. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka tý jo k léčiteli...a je to někdo ,kdo už ho otestoval..? Víš,aby to nebyl nějaký šarlatán...
15. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam jo jo psala mi jedna holčina je to pres konika, že tam byla její známa a otehotnela a ona sama tam byla, zatím jeste čeka ale prý ji prohrál rekl ze prodelala zanet ledvin a kdyz byla u dr tak jí to potvrdil, rekl co si ma koupit za bylinky a co vysadit z jídelníčku, za zkousku to stojí ne kdyz muzeme cpat prachy do ivf tak tohle je pakatel
15. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka: tak treba lecitel pomuze a pokd je provereny...
15. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no zkusím proste vsechno, treba rekne co mam vyradit z jídelníčku a i zhubnu :wink:
15. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Cibka držím palecky, léčitel si myslim může pomoct určitě neuškodí...
Betox ať potvora cystovata pryč
Petrita nastav pastičky ať se vyspis a ať ti dají brzký termín na lsk a dobre dopadne genetika
15. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: tak co kdy maji byt vysledky?
15. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na zadanku na krev psala STATIM tak snad budou výsledky dnes
15. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek