• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@cibka určo si vezmi termín a genetiku. Šílené čekací doby a výsledky ještě dýl.
My tam byli 1.9. a dosud neznáme výsledky.
15. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v patek maji do ctyr, tak zavolam o pul ctvrte...
15. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka prostě je obejdi jako já, chci termín na genetiku a basta. Klidně řekni že jsi o tom se svý, MUDr. mluvila, a až tam budeš tak ho jen informuj.
15. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na genetiku jdu v pondeli, objednana jsem mesic a potom budeme jeste tri mesice cekat na vysledky... co muze zjistit genetika?
15. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka to jooo, ale až ti pošle, tak už můžeš mít termín domluvenej....se normálně volá do gennetu, ale ne na ivf, ale na genetiku....tam řekneš, že se chceš objednat na vyšetření a oni tě objednají k nějakému Dr. genetikovi, taky to trvá déle, protože přednost mají těhotný apod., ještě řekneš, že jsi z IVF a že ti Dr. posílá a hotovo a nech si dát termín až po té konzultaci s Feldmárem.
15. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ale ke komu se mam objednat na gennetiku
15. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ty trombofilní mutace a přestavby DNA...dělají to DNA oboum, tobě ještě ty mutace
15. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka oni te k nekomu objednaji...
@cibka oni ti někoho přidělí, já také nevěděla ke komu jdu. Ve finále to byla MUDr. Hitmánková
@mandre ja uz trombofilni mutace mam... delali mi je v trombocentru na karlaku pri predoperacnim pred OPU, ty mam vporadku...
15. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak díky holky
@darkwitch taky jsem tam nějak nepochopila co ta genetika může zjistit,kreslila si tam nějaké stromečky a manžovi říkala něco o X a Y,a ještě nějaký šílený názvy něčeho,no koukali jsme jak z jara,a pak jen krev na DNA a už nevim na co.. :wink:
@darkwitch tam jsouty různé MTHFR a pak Leidenská a ještě jedna (už nevím jméno) - to jsou ty horší 2....no a pak to DNA, jinak nic víc, jedině kdybyste měli něco dědičnýho v rodině...na to se bude Dr. podrobně vyptávat.
15. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme nakonec ten termín musela zrusi a jdu az o týden pozdeji ja mam 16 skolení sem na to uplne zapomela
15. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jó,podle toho stromu,vám zakroužkuje na co maji tu krev vzít..
15. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam no to je, jestli máš správný počet chromozomů a manža taky, někomu někdy chybí nebo přebývá, a pak je to embryo třeba kvůli tomu poškozený apod. Říkal třeba, že jedna pani má kousek jednoho chromozomu přilepený někde jinde a že když to zdědí ten plod, tak ho pak potratí.
15. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre aha,to jsou věci,ještě,že jste tady holky tak zkušený...,jo a ještě jsem dostala papír s doporučenou stravou a povídání o těch mutantech.. :wink:
15. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zvedava co mi tam zase najdou...
15. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam doporučená strava?? Ježiš co tam píšou?? Já jsem totální všezravec, ale i tak něco nepozřu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam taky tak, kyselina listová...vyšetřit homocystein.
15. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch taky už se křižuju...,mě by stačilo,že ten problém našli na laparce..už nechci žádné jiné mimozemšťanské názvy nemocí čehokoliv.., :confused:
15. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na co se vsechno ptaji? ja abych vedela co si mam pripravit za odpovedi...
15. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam kam vlezu všude něco, aspoň malého :confounded: :unamused: :angry:
15. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no klasiku:ryby,nekouřit,nepít..jsem někam ten papír zahrabala,takže jen toto si pamatuju,jo a ještě kávu můžeš,ale s mlékem...víc nevim.. :slight_smile:
15. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch co jsi prodělala za nemoci, co mají tvoje a manžovi rodiče, na co umřeli dědové a babičky (nebo co mají), kolik je Vás dětí, má někdo problém otěhu, ze sourozenců, rodičů....
15. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam a jéje, miluji kafe a víno, to by byl pro mě největší trest :grinning:
15. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam to je dobrý... mě léčitel říkal, že nemám pít kafe s mlíkem, že to je největší jed, horší než mlíko samotný...že se po tom potrácí :grinning:
15. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch nemoci mamky,taťky,babičky,dědečka,sourozenců,tety,strejdy,bratranců,sestřenic, kdo v kolika umřel a na co... :wink:
15. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre tak to bych mohla dat dohromady, snad nezapomenu na nektereho sourozence :grinning:
15. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre taky jsem to o tom mléku slyšela :grinning:
15. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek