• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Tak to držím palečky, ať mají tu správnou velikost a máš to brzy za sebou a za pár týdnu tu hlásíš // :wink:
24. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik a kez by :slight_smile:
24. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, gratuluji Fialce k //:slight_smile: a Barcco, příště to fakt vyjde! Drž se.!

Já mám dneska po ET, dvě berušky v bříšku a možná jednu zítra do mrazáčku, pokud to holčička moje vybojuje....víc se nám nepodařilo.... :frowning2:
24. bře 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivomal, dvě v bříšku úplně stačí :wink: Některé z vás to vyjít musí, když mě ne ... aby se mohly naplnit ty 40% statistiky. Já už jsem se s tím nějak srovnala, jen mě naštvali, že mě do genetu objednali na konzultaci až na konec dubna :frowning2: ... tak zas nastává fáze čekání, pak asi nějaké testy, tj. zase čekání a pak se uvidí - za pár let ale budu mít doma klabzubovu jedenáctku :grinning:
24. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chci vám dodat optimismus,katuska po tom všem dnes našla // :dizzy_face: moc vás všechny pozdravuje :wink:
24. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuško!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moccc ti to přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A drž plod:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barrco:slight_smile: Klabzuba je tvůj vzor? to je dobře, že netruchlíš, mě takhle zlomila 1. IUI a od té doby vím, že se to dá přežít, každý další neúspěch nás žene dál!! Dokážeš to!!!
24. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
iv já jí to vzkážu :slight_smile:
24. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivomal, díky - no zatím je můj cíl alepsoň jeden Klabzuba a pak se uvidí :grinning:

Katu, moc moc držím palce, ať vše probíhá jak má a brzy jste doma tři!!!! :wink:
25. bře 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, v prvni rade gratulace katusce, a pak drzeni vsech palcu ivomal a zdravim vse ostatni :slight_smile:
ja byla dnes na UTZ 6DC pri stimulaci a mam 8+8 foliku 10mm a sliznice 7,3mm takze celkem dobry, snizuji davky Puregonu na 125 UI a v patek mam dalsi UTZ
zacatkem pristiho tydne bude asi OPU
25. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezká úrodička Hypo:slight_smile:, krásně reaguješ, ty jo, než se naděješ, tak to budeš mít za sebou:slight_smile: A pak už ty jen pozitiva a sociální jistoty.... :grinning: :grinning: :grinning: OPU bylo úplně v pohodě, než jsem se stačila rozkoukat, tak jsem chrupkala a během 20 minut jsem byla u manžela v pokojíčku a spala jsem asi dalších 15 minut...
25. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny ,
vracím se zpátky do boje.Po únorové septoplastice a problémy se zády (cervikobrachiální syndrom) - které se nebudou řešit operativně (MGR dopadla celkem dobře) se vracím do boje.Po první návštěvě u dr Brandejské jsem ráda, že nemusíme stornovat žádost na pojišťovnu :slight_smile:
Zítra jdeme k dr Vykysalé, zdá se, že má lepší pověst. Dle spermiogramu je nám doporučena IVF. Chtěla jsem se zeptat, připláceli jstes i na 1.IVF za ISCI nebo AH? Manžel má astenozoospermie, bere vitamíny a snaží se to brát vážně..
Díky za odpovědˇ.
25. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
carole vitam
plati se za ICSI i za AH presny ceny maji tusim na netu, mi to nepotrebujem tak si nepamatuju cenu
tusim ze 7.500,- a 6.000,-
jinak mi budem v lepsim pripade platit prodlouzenou kultivani a mrazeni :slight_smile: pokud to vyjde a bude jich vic a kvalitnich
25. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivo tak to je super, a jsi na PN nebo jsi sla do prace? ja asi budu muset jit makat tak nevim jestli si nevzit treba jen dovolenou
25. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivo, tak to máš hezkou úrodičku, tak se určo brzy zadaří .

Carol, za ISCI píšou na nastránkách v ceníku 7 tis. ale nám doktorka říkala 8 tis. Kč, tak nevím jak je to s těmi cenami. Budeš se asi muset poptat.
25. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za odpověd´. Doufám, že nám poradí co a jak ,nechám to zkonzultovat víc doktorů. Jdu zítra na 2.návštěvu, IVF mám naplánovanou na květen.Vzala jsem si na to dovolenou, protože jsem v únoru už byla nemocná a nějak si zatím nemůžu dovolit PN - je to almužna..a ještě mi ji ani nevyplatili.
Bude potřeba nový spermiogram? Ten náš je starý měsíc, manžel dodal sperma studené (je tam poznámka)
:rolling_eyes: Nemohla jsem to ovlivnit, byla jsem tou dobou v nemocnici..Prý ho měl v autě zabalený v kulichu :angry:
25. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, mám PN. Pracuji v chem laborce, sice většinou u pc, ale protože jsem multifunkční, tak dělám i s chemií, a taky proto, že doma jsem v klidu, vyspaná a neřeším to tak jako v práci, kde by do mě furt vrtali s blbými dotazy.... :unamused:
25. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj carol, my platili za ICSI 7000 nebo 7500 (ted uz presne nevím, ale 8000 to nebylo). Ale oni ti to všechno řeknou a pak ti dají všechny papíry včetně ceníků domů nastudovat :wink:
25. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo, já měla PN první týden po OPU, pak mě začali otravovat z práce, tak jsem do ní šla. Podle doktorů to stejně PN nezachrání, je to jen chemie a buď se urodí a nebo ne ... spíš záleží, jak se budeš cítit a abys byla psychicky v pohodě :dizzy_face:
25. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s Barrcou, hlavně jde o tu psychickou pohodu, nejde ani o to co děláš a jak, postě to buď má vyjít nebo ne, je to sázka do loterie....já jsem doma hlavně pro ten klid....
25. bře 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barru, tak nevím proč nám mudra říkala 8 tis. :confused:
25. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluse, prectes si to z tech papiru. tusim ze mudra ani nevi kolik to stoji a po novem roce podrazovali tak asi jen neco strihla od boku :slight_smile: je to 7.500,-
jinak ja po OPU nechci na PN az po ET :slight_smile: v praci mam klid ale mam jet na sluzebku tak by mi po ET PN bodla
25. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, jo to je možný. Každopádně se to dozvíme nejspíše zítra, jestli zkusí IUI anebo se rovnou půjde na IVF, vzhledem k mé endometioze. No uvidíme, už se tam docela těším :wink:
25. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo, ale počítej s tím, že minimálně v den OPU a den po OPU se nebudeš cítit úplně fit - v den OPU bys měla celý den odpočívat a v přítomnosti dospělého člověka (já například mám problémy s tlakem a když jsem vstala z postele tak se mi motala hlava a lehce jsem omdlívala .. ještě že byl manžel u mě). Samozřejmě každá to snášíme jinak, ale raději si to moc neplánuj a počkej, jak ti bude - oni ti údajně můžou napsat neschopenku až tři dny zpětně (alespoň to říkala mudr.), kdyby ses necítila ...
25. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
... po Et by tě zas naopak nic moc bolet nemělo, pokud tě nerozhodí ty hormony, co budeš papat. No každopádně držím palce!
25. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ji barrco s tim pocitam, beru si 2 dny dovolenou
ale ted me tak silene nastvali v praci ze si mozna vemu PN i od toho OPU, zalezi to na me nebo na doktorech jestli miji daji?
25. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja po ET bych chtela 100% protoze mam jet na 4 dny na sluzebku a co si budem povidat ne jen ze se mi vuuuubec nechce ale taky pro klid duse chci lezet doma a ne cestovat po ceskych silnicich
25. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, hypo, určitě je lepší si doma dáchnout, já si to užívala :wink: Neschopenku ti dají bez problémů, jen si o ní musíš říct, sestřička ti jí vypíše - hned od OPU na ní máš nárok :wink: a nikdo ti to nemůže odepřít ...
25. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, dik za infa :slight_smile:
asi si ji necham dat od OPU a doma vypnu mobil at se tady treba stavi na hlavu :-/
25. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to máš recht :wink: příště to tak udělám taky, já blbka ještě dala soukromý mail šéfovi ... a tak si mě našel, navíc má i můj mobil :frowning2: Tuhle blbost ale už neudělám, ať is poraděj sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně klídeček!!! No já jsme takovej dobrej teoretik ... apak chytám nerva :confounded:
25. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek