• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
tak to jsme na tom stejne :slight_smile: ja taky teoretizuji :slight_smile:
a mobil stejnak nakonec nevypnu protoze po 2 dnech budu mit spatne svedomi ze jsem je v tom nechala samotne a ze si beze me neporadi :slight_smile: i kdyz to neni pravda :slight_smile:
musim se presvedcit byt v klidu a nestresovat a kaslat na praci a vsechno
25. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co je to ET? Ještě nejsem v těch zkratkách tak zběhlá, OPU vím, že je odebrání vajíček, ale dál ještě tápu :confused:
25. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ET je ten transfer, embrya nazpet do delohy
25. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ICSI stoji 7.000,- dnes mi to riklaa Dr. Vykysala .... nam ICSI taky doporucila a IVF nas ceka v Kvetnu :wink:
JInak Katuska : velikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanska gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mooooooooooc Ti to preju, zaslouzis si to po tom trapeni!!! a vubec kazda z nas si to zaslouzi!!! :dizzy_face:
Ivko: kolik si mela odebranych foliku??? a kolik se jich oplodnilo a dal nevyvijelo??? jenom pro predstavu...
jinka moooooooc Ti drzim palecky abys nasledovala Katusku!!! :grinning: :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste je pak KET a to je kdyz je mas zamrazeny tak ty rozmrazeny embryjka putujou KETem :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzlik me vykysala taky rikala 7000 ale v papirech co jsem podepisovala bylo 7500 proto rikam ze to lekari ani nevedi :slight_smile: :wink:
25. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, díky :wink:

Zuzuliku, tak to Bydžovská tedy kecala, díky. Zítra se na to ještě zeptáme, uvidíme co nám doporučují a jak an to budou folíci.
25. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzulik ty jsi byla dnes u vykysale??? ja taky v 8.00 hod :slight_smile: a kdyz jsem odchazela byla narvana cekarna nebyla jsi tam? :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bydzovska je zaztup z liberce tusim tak treba tam maji jine ceny :slight_smile: :wink: :grinning:
25. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo :slight_smile: dnes tam bylo narvano, to mas pravdu ..... to jsem tam jeste nezazila, ale ja jsme tam byla az po 9.30 .... :wink:
25. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jsem byla uz v kanclu, ja jsem objednana jeste na patek v 11.15hod a to rikala ze tam ma taky peknej naval takze me ani nemela kam vmacknout, tak to se tam asi zdrzim........
jinak to jde vzdy jak po dratkach :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo, tak to se drž, ať ti folíci pěkně bobtnají :wink: to půjdeš na opu asi v pondělí ne?
25. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to na tebe bud v patek myslet !!! :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr. rikala pondeli nebo utery :slight_smile: uvidi se v patek
25. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, tak to budu držet palečky :wink:
25. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si ještě užiješ víkend :wink: myslím, že v pondělí je na sále vykysalá (a v úterý Daněk) - pokud nemají teď nějaké změny
25. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pondeli ma vykysala chtela jsem k ni ale rikala ze to vidi spis na utery.... tak uvidim
danka neznam ale tak nejak mi je jedno kdo to bude delat :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, hlavně, aby to už bylo viď :wink:
25. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě opu dělala Brandejská (sobota) a přišlo mi to v pohodě:slight_smile:
25. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně dělal opu právě Daněk a byl taky v pohodě :slight_smile: Já myslím, že je to jedno, hlavně, ať to dobře dopadne :wink:
25. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daněk mi dělal ET a první IUI, je moc jemný, vůbec nic mě nebolelo:slight_smile:
25. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se asi seznamim s dankem :slight_smile: ja znam jen vykysalou :slight_smile:
a holky jak budu vedet kdo mi dela OPU on se mi predstavi nez usnu? :slight_smile: :grinning:
25. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: ja znam Vykysalou a pak Kostakovou ( ale ta je tam pouze v patky)
Danek je takovy starsi??? Dnes tam nejakej takovej pobihal :wink:
25. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo daněk je starší a spíš tak trochu kulha (nebo alespoň kulhal neb si utrhl nějaký sval an noze).
25. bře 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Představí:slight_smile: ale jen na chvilinku:slight_smile: a pak za tebou přijde na pokoj....popovídat jak to dopadlo, neboj...
25. bře 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já viděla doktora ža na sále - ale ještě při vědomí ... a pak za mnou přišel po výkonu, musí si tě dojít zkontrolovat a říct, co a jak :wink: + se staví embryolog ...
25. bře 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz si predstavovala jak rekne: Dobry den ja jsem dr. Danek a budu vam brat vejce :slight_smile:
no tak trochu to zlehcuju :slight_smile:
teda ja se tesim i bojim..... a ani nemam ceho :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, je to fakt v pohodě :wink: Já před výkonem dlouho mluvila s anestezioložkou, ta byla supr a všechno mi vysvětlila .... fakt se nemáš čeho bát!
25. bře 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a neznate nekdo jmeno embryologa? :slight_smile:
ja jen ze zname tam pry pracuje manzel (jsem se dozvedela vcera) a je to ing. ale nevim co presne tam dela :slight_smile:
tak jsem zvedava :slight_smile:
nesetkaly jste se nekdo s Křenem? :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky po ET se dělá na sále a pak se leží na pokoji nebo se to dělá v ordinaci? Zítra jdu na kontrolní UTZ, tak jsme zvědavá, jaká bude úroda
25. bře 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek