Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
18. říj 2010

@inza se nedivím, ale třeba to nebude tak strašný... 😉

petrita83
18. říj 2010

@betox - přesně jupííí 😀 konečně se na tebe taky dostalo, viď? tak budu držeeet palce..ať jde vše hladce 😉 to víš, že joo já bych si taky nechala poradit..ale poslední slovo máš stejně ty 😉

inza
18. říj 2010

@betox: uvidime 😀. Prijde me ze me boli cele telo.... 😀Se zase budu muset pripravit na jei sverazny chovani 😀 😀

betox
18. říj 2010

@inza no to jo, mě volala, když jsi akorát nastupovala do nemocnice, že se jí uvolnilo na pátek místo na mobilizaci, jenže jsem měla akorát nějakou virozu, tak z toho sešlo, ale byla fajn, ještě mi přála, ať se brzy uzdravím 😉
@petrita83 díky 😉 Si momentálně neumím představit, že si budu píchat Gonal 😒

inza
18. říj 2010

@betox: takze jdes az zacatkem toho listopadu nebo kdy?. Hele pokud by ti po stimulce zbyl nejaky gonal ci neco jineho a chtela to dat zpatky do gennetu tak bych se prihlasila misto nej 😀 😀

petrita83
18. říj 2010

@inza 😀

petrita83
18. říj 2010

@betox to bude dobrý..ikdyž já jsem ta pravá na uklidňování..píchala mi ho šikovná sestřička 😀 teda moje drahá polovička 😀 ale když jsem musela někdy sama taky jsem to zvládla, když musíš tak musíš..ale cetrotide nebo pregnyl byl horší gonal v peru je vážně pohoda..už bych s tím znova začla 😀

inza
18. říj 2010

@betox: me prijde ze gonak neni zadny problem pichnout. jak je jehla slabounka tak to ani necejtis 😀...to se podda

darkwitch
18. říj 2010

@betox to zvladnes 🙂 ja posledni den pichala gonal ze ctyr per a uz to bylo uplne automaticke nandat jehlu potrit pichnout a znovu 😀

zvalentova
18. říj 2010

ahoj holky 🙂 🙂

betox
18. říj 2010

@inza jojo jdu až toho 4.11. Jasný, myslím na Tebe, akorát uvidíme, jak to bude. Napsali mi nejvyšší dávku vzhledem jen k jednomu vaječníku (navíc prý má malou zásobu 😠 )

Holky díky za uklidnění, já vím, že to budu muset dát, ale zatím z toho mám divný mražení 😒 Aspoň mám co překonávat 😉

darkwitch
18. říj 2010

@betox vsak ja z toho byla prvni dva dny taky vypleskla... pak uz jsem si zvykla a uz sem tu psala, ze jsem blbla z bublinek tak ze kdyz jsem ji videla v parfemu chtela jsem ji odstriknout...
a kdyz jsem si predtim pichala pregnyl do stehna tak se mi klepaly ruce tak, ze jsem se nemohla trefit...

betox
18. říj 2010

@darkwitch 😉 díky...no myslím, že to u mě bude podobné 🙂 . Pregnyl u nás píchal manža do pozadí 😉

darkwitch
18. říj 2010

@betox ja jsem se radsi pichala sama...

anlek
18. říj 2010

Betox, to zvladnes. Nech si to poradne vysvetlit. Uz si nepamatuju, co mi zapomnela sestricka rict, kdyz jsem stimulovala poprve na IUI. Ale pak jsem to hledala vsude na netu. 😕 No a pak ti to prijde divne, poprve se budou klepat ruce, ale od druheho dne to budes zvladat v pohode. Ja take muze vyhazovala pryc a nedovolovala mu nic do me pichat, radsi vsechno sama. Ale nemela jsem pregnyl, mela jsem misto neho neco jineho, co se nepicha do svalu, ale jen podkozne. 😵 Zkus si o to rict, to je o moc prijemnejsi.

darkwitch
18. říj 2010

no me pri ivf taky davali to druhe co si ted nemuzu vzpomenout jak se jmenuje... ale pri IUI jsem mela pregnyl

betox
18. říj 2010

@anlek díky moc, já vím, ono to zpětně vypadá jako brnkačka a je mi jasné, že i já si budu říkat, čeho že jsem se to bála, ale je to prostě nový a já jsem děsnej cíťa 😖 Ale těšení se na miminko a radost z toho, že se k němu přiblížím bude silnější 😉

anlek
18. říj 2010

Betox, ma take sla hlav kolem ... Ale ono to fakt neni hrozne. Jen pockej, jeste budes mit milion dotazu az budes mit zacit. 😀 To jsem zazila take. 😉 Ale pak budes vzpominat, prvni vcelicku jsem pichala ve Svedsku, druhou na trajektu, ... a ted tu vysledek vedle me radi a chce vam take neco napsat.

betox
18. říj 2010

@anlek máš pravdu a Robinovi dej za nás hubana 😉

mandre
18. říj 2010

Ahojte 🙂

@anlek @darkwitch Ovitrelle to bylo místo Pregnylu, že jo?
@betox se máš, závidím, že už jsi tak blízko 🙂 🙂 😉 😉

betox
18. říj 2010

@mandre hele, třeba to už nebudeš muset vůbec podstupovat 😉 Máš tam uklizeno, vyčištěno 🙂

mandre
18. říj 2010

@betox zítra jdu na kontrolu k Müllerovi a v pátek k Brandejský 😲 ....tak uvidíme, co mi zase poví pěknýho.
Koukala jsem na ten nový pořad na Barrandově "maminka", sem byla zase mimo, když jsem viděla ty mimouše 😀 ...Aichmajerová je zase těhotná 😠 😀

petaloudi
18. říj 2010

tááák vše je oukej, vypadá to na 6. - 7. tt a už nám tluče srdíčko 😀 fotku teda nemám, byla to jen taková malá pulzující tečka, tak by tam ani nebylo moc vidět. Za 14 kontrola a když bude vše v pořádku, tak mi naplánuje screeningy a předá mě mojí gynekoložce.

k tomu ICSI.... mě ho Buk. doporučovala, kvůli cystám, který se mi při stimulce vytvořily, ale embryolog pak tvrdil, že to je zbytečný, protože jsme měli normospermie. Tak jsme na něj taky dali a oplodnilo se 12 vajuch ze 14.

betox
18. říj 2010

@mandre tak budu držet pěsti 😉 Já na to taky koukala ne netu, jsem do sebe naprala hned všechny 3 díly 😀 Ani nemluv, taky jsem se rozplývala 😉 No někde si prostě řekne a je těhotný, ach jo
@petaloudi tak to je super, moc gratuluju 🙂 Díky za to ICSI, uvidíme, jak to nakonec bude u nás 😉

betox
18. říj 2010

@mandre tak budu držet pěsti 😉 Já na to taky koukala na netu, jsem do sebe naprala hned všechny 3 díly 😀 Ani nemluv, taky jsem se rozplývala 😉 No někdo si prostě řekne a je hned těhotný, ach jo
@petaloudi tak to je super, moc gratuluju 🙂 Díky za to ICSI, uvidíme, jak to nakonec bude u nás 😉

cibka
18. říj 2010

ahoj holky
petaloudi gratuluju k srdíčku
zvalentova a co ty jak se vede

inza
18. říj 2010

@betox: ty injekce das, zadny strach 😀
@mandre: budu drzet pesti at je vse v poradku
@petaloudi: tak super ze je vse OK

ja jdu jinak zitra na konzultaci k dr

petrita83
18. říj 2010

@mandre joo a v kolik tam jdeš? já tam budu hned ráno 😉 jinak držim palce ať mají pro tebe jen ty nej zprávy!
@petaloudi - 6-7tt ty joo to je super, gratuluju, zachvilku to bude 12tt, pak 20tt..a než se rozkoukáš budeš mít doma prcka 😀

betox
18. říj 2010

@inza budu holt muset 😉 Držím na zítra palce

mandre
18. říj 2010

@petrita83 jako k Brandejský??