• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@ivula21 klasivkou ms a jeste porad spinim... ja z toho zase tak nadsena nejsem... mela jsem zavedene jen jedno embryjko... test jsem zkousela vcera, ale jak ted hodne piju a nedelala jsem ho hned rano tak se mi poradne neobjevila ani kontrolni carka, tak jsem ho vyhodnotila jako neuspesny a pro dalsi do lekarny uz nejdu...
19. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať HCG krásně roste :slight_smile:

@lucavka A tobě taky držím moc palečky
19. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch Ten tvuj test mi prijde nejaky divny. Kontrolni carka by se mela vybarvit vzdy.
19. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek ja nevim kontrolni carka byla jen duch tak si myslim, ze to byl spatny test...
19. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak to byl 100% špatný test. Neláká Tě vidět po takovém úsilí ty vytoužené // ? :wink:
19. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox ne ja se porad bojim, ze se mi neobjevi...
19. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch Ja malem pocurala test po pregnylu, abych ty // videla. :grinning:
19. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch - kontrolní čárka se musí objevit vždy. Měla jsi špatný test. Nejlepší je dělat si test ráno s ranní močí nebo když jdeš na záchod v noci kolem 3 hod. To mají být hodnoty nejvyšší. Čůrala jsi do skleničky nebo rovnou na test? Já jsem takhle počůrala celý test a nic se mi neobjevilo. Až když jsem druhý test namočila do skleničky, tak tam byly. :slight_smile:
19. říj 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sichatka do sklenicky, ale bylo to dopoledne pote co jsem k snidani vypila tri ctvrte litru caje, takze se ani nedivim... ale dalsi test nemam a vychazky mam az odpoledne, a ani se mi nechce dalsi kupovat...
@anlek no jo po pregnylu jsem taky malem delala, ale ted se bojim... prece jen minule jsem mela bioch. tehu tak jsem ted opatrnejsi...
19. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK JA VYRAZIM SMER GENNET
19. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza tak hodne stesti :wink:
19. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza: Hodně štěstí :slight_smile:

Inza, Darkwitch: U mě zatím snad vše OK :slight_smile: Změnila jsem lékaře a ten nový mi konečně řekl proč špiním (malý hamatom pod placentou, který odchází - nic znepokojujícího), takže jsem se trošinku uklidnila :slight_smile: Na oslavu ukončení 12tt jsem včera poprvé vrhla, když jsem jela ráno na krev :grinning: Naštěstí bylo šero a byla jsem na ulici sama :grinning: Jinak mě nevolnosti provázejí stále celým dnem :slight_smile:

Dark: moc držím palečky, ať je nyní vše OK :slight_smile: Jo a moje kolegyně v práci měla MS standartně v prvních 3 měsících těhu...takže i toto bývá...neboj vše bude OK :slight_smile:
19. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jo jasně, to chápu :wink:
@inza držím palce
@petap1 to si to teda užíváš naplno se vším všudy :wink: Tak ať jsou ty nevolnosti aspoň snesitelné
19. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza, drzim palecky.
19. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja Holky!!!dneska nějak pauzíruju..jestli to nebude tím že mám moc práce :angry: a do toho jsem musela propustit jednu pracovní sílu :unamused:
19. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka ahojda- tak mooc držim palce, já měla HCG 13.den 370.Tak ať ho máš co nejvyšší!!na testíku máš // tak to bude bez překvapení :grinning:
19. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka zrovna včera jsem si četla svůj těhu deník..na gennet testu jsem měla ducha 5 den po ET a 19 den HCG přes3000
19. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ahojky, kamarádka měla 3 měsíce normální menzes, a až když začala blít, tak si došla k doktorce jestli to náhodou není třeba žlučník, a oni jí poslali na gyndu, a zjistili jí, že je těhotná.... :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele dejte mi s tema hodnotama Hcg pokoj, ja mela 15den po KET tech 152... se zase zacnu bat, aby bylo vse v poradku... a to uz jsem se celkem uklidnila... jeste ze jdu zitra na krev a urcite bude hcg spravne stoupat...
19. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 dekuju, to jsou presne ty zpravy ktere potrebuju slyset :grinning:
19. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: klídek, já měla jen 230 :slight_smile: Však 152 stačí, nenech se znervóznit :slight_smile:
19. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap no ja jsem si vzdycky rikala, ze budu vklidu a rozhodne nebudu hystercit jak nektere tehule a uz je to tady, hysterka silena :grinning: jen doufam, ze nebudu ta prehnane starostliva matka, ktera nenecha dite pomalu hrat si na pisku...
19. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1: tak to byla teda radna oslava :grinning:. Tak hlavne ze je vse ok.

Jinak my jsme se dohodly ze zase pristi mesic zkusime alespon IUI. Jinak dalsi pokus ne drive nez po novem roce a to kvuli klisteti. Jeste pred dalsim pokusem dame znova immunologii. Jinak LSK bylo dobre a vse je tam kde ma byt a i jak ma vypadat. Takze proc to nejde je ve hvezdach. Jinak opet manza nezklamal a ptal se a tak jsme se i nasmaly
19. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ty hodnoty jsou hodně individuální, buď v klidu :wink:
@inza tak aspoň něco. Třeba to zrovna vyjde :wink:
19. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox: no uvidime

dotaz. neuzival nedko nekdy wobenzym? Pokud jo jak jste ho jedly (kolik tablet denne)?
19. říj 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza já ho jedla teď před a po té poslední LSK. Před operací jsem jedla tuším 3x7 3 dny a hned po operaci jsem to další 3 dny zobala stejně. Pak jsem si to snížila na 3x5 asi na týden a zbytek jsem dojedla 3x3
19. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox: diky. Ja prave premejslim kolik mam jist denne. Dr ho doporucila resp rikala ze se jim nic nezkazi
19. říj 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza já si myslím, že ta udržovací dávka je 3-5/denně
19. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox: no taky to vidim na to. Ja ho jeste nebrala, ale zkusim to...treba pomuze i na me kosti a problemove klouby :wink:
19. říj 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza Ja ho jedla mezi IUI a IVF. Mela jsem pocit, ze moje telo lip zvladne hormony, kdyz ho timhle podporim. Ja totiz dost dobre reaguju na enzymy. Asi jich delam malo. :unamused: Vzdy mi to vyladi telo. Jedla jsem tusim 6 tablet, proste podle letacku.
19. říj 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek