Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
24. říj 2010

@inza tak konecne jsem ti odpovedela...

betox
25. říj 2010

Dobré ránko,

tak jsem to právě dostala, takže žhavím dráty do Gennetu kvůli lékům.... 😉

inza
25. říj 2010

take dobre ranko

@betox: ja budu zhavit mozna taky dnesky a nebo zitra zase kvuli IUI 😀

kive76
25. říj 2010

@mandre ahojky , tak mi na to tom budem podobně jako vy...v lednu, nebo únoru IUI, no a pak případně IVF,atd...

betox
25. říj 2010

@inza budeš taky stimulovat na IUI?

darkwitch
25. říj 2010

@betox drzim palecky at to vyjde 🙂
@inza tobe taky preju at to vyjde

inza
25. říj 2010

@betox: nevim spise ne. Minule jsem nestimulovala, ale budu se muset objednat na UTZ 😀. Jak to vidis s Babickou?

betox
25. říj 2010

@darkwitch díky a jak se cítíš?
@inza no jasně UTZ, mě to úplně vypadlo 😠 Já jí budu volat, buď jestli to stihnu dneska kolem 12h, nebo až zítra ráno a domluvím se s ní, jestli ta stimulka nevadí...Každopádně mám tam jít 4.11, což budu 11DC, tak snad nepůjdu akorát na OPU..ale to by asi bylo brzo 😒

darkwitch
25. říj 2010

@betox ahoj citim se dobre 🙂 mozna az moc dobre, trocha tehotenskych nevolnosti by mi nevadila 😉

petrita83
25. říj 2010

@zvalentova ahojky, ty mě snad ještě předběhneš 😀 LSK s HSK jdu 14.11. 😀

petrita83
25. říj 2010

Dobré ránko!!!!

inza
25. říj 2010

@betox: tak to budes mit akorat. No snad by to vadit nemelo.Me jak prokrupala tak se me to krasne rozlezelo a v patek jsem se nemohla skoro hybat

betox
25. říj 2010

@darkwitch hele, někdo má těhotentsví úplně ukázkové bez jakýchkoliv nevolností 😉
@inza uvidíme, ale ráda bych šla. No to si myslím, on je to na ten pohybová aparát docela záhul 😉

inza
25. říj 2010

@betox:jo to je, jsem se pak skoro nevyspala jak me bolely zada 😀. Tak jsem se konecne dovolala do gennetu, ale pritom me malem slehlo z te jejich hudby 😀. Takze UTZ mam na pristi patek...
jdu se pokusit cvicit....

betox
25. říj 2010

@inza ani nemluv, mám teď furt v hlavě - pam padam tadam tadam....tadadam 😀

inza
25. říj 2010

@betox: jj ja taky....taky by mohli dat u toho zmenu

darkwitch
25. říj 2010

@inza a v kolik jdes?

betox
25. říj 2010

Taky jsem zvědavá, jak se budu dneska dohadovat se sestrou...Musím se objednat na pátek na UTZ a budu trvat na tom, že chci k primářce (jsem s ní takhle domluvená), tak už se na to fakt těším 😒

betox
25. říj 2010

@inza jsem až teď zjistila, žes mi posílala IP, se omlouvám 😒

inza
25. říj 2010

@darkwitch: jdu az pristi patek 5.11. a v pul druhy 😉 .
@betox: v poho plnej popis celkovky 😀. Jsem taky trvala ze chci k Langerove a po mensich dohadech to vyslo 😀. Kdyz nebude tak napis primarce mail ci sms a ona si te nekam vmackne kdyz jste domluveny

darkwitch
25. říj 2010

@inza aha to mozna pujdu taky, ale uz v deset... byl to muj prvni termin utz...

betox
25. říj 2010

@inza jsem odhodlaná si to vydupat, navíc mi bude krýt manža záda 😉

andilekpanenka
25. říj 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem takhle lezu. Ale chci se zeptat, jak probíhá první návštěva Dr. v Gennetu? Co nás vlastně čeká? S přítelem jdem na první "návštěvu" a nevím co se tam bude dít. Máme jít k Dr.Bukvové...Znáte jí někdo? Děkuji moc za info

inza
25. říj 2010

@betox: jasne jen na ne tvrde.....u nas pal v nejhorsim pise manza primo dr...ja na to nemam nejak nervy..... 😀

monnn
25. říj 2010

Dobré poledne 😉 , darkwitch přesně jak píše betox ,těhotenství můžeš mít úplně bez nevolností,třeba mě se udělalo špatně jen jednou a to když nám přijeli namontovat novou kuchyn,ale ustála jsem to 😀 a to jsem byla asi 2měsíce těhu,jestli dobře počítám 😉 ,už je to přeci trošku delší doba(8 let) a pak vůbec nic,jen pohodička 😀

monnn
25. říj 2010

jo holky chtěla jsem se ještě zeptat, jdete některá do Gennetu 12.11?Já jdu na pokec v 11.30. 😉

betox
25. říj 2010

@inza já si i myslím, že ty chlapi na ně prostě víc platí....

monnn
25. říj 2010

@betox jj to je pravda

betox
25. říj 2010

@andilekpanenka ahoj, projde s vámi vaší anamnézu, vyšetří Tě a udělá UTZ a navrhne řešení. Pak vám naberou krev a odevzdáte moč. Je to otázka max 30 minut. My byli u Bukvové párkrát a byla OK.

monnn
25. říj 2010

@andilekpanenka Pokud si dobře vzpomínám první návštěva je hlavně konzultační,hodně povídání o možných postupech atd.Jo a tebe čeká klasická prohlídka 😉