• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@dennisa no melo by to stoupat priblizne o dvojnasobek co dva dny... takze dneska by to melo byt spis kolem 1200... aspon jestli dobre pocitam, nebo aspon kolem tisicovky... ale tak uvidime jak se k tomu prcek postaci jestli poroste nebo ne... stejne nemuzu delat nic jineho, jen cekat...
22. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jasně, teď s tím stejně nic neuděláš, jen čekat....
Taky jsem ve fázi čekání....už bych taky ráda věděla na čem jsem, ach jo, to je dlouhýýý.
22. říj 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa Pred rokem jsem byla v teto laboratori: http://www.leklab.cz/cz/kontakt/odberovky.php A vysledky ten samy den. Jeste se me ptali, jestli je chci vysvetlit. :grinning:
22. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark, drzim stale palecky. Libi se mi pristup Langerove, ze se fakt snazi. Zkusim ti pohledat stranky, kde se da porovnavat hodnoty z hcg.
22. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to nasla: http://www.betabase.info/showBasicChart.php?type=Single Kdyz se kouknes na nejnizsi hodnoty, tak asi budes v suchu. :wink:
22. říj 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek moc díky, odkaz jsem si uložila :wink:
22. říj 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
anlek jo pristup langerove je super... i jsem rada, ze mi narovinu rekne, ze to nevypada moc dobre, ale kdyz nejsou zadne problemy tak tomu nechame cas a uvidime, priroda je mocna :slight_smile:
no jo tam jsou ty nejnizsi hodnoty hodne nizke, ale stejne bych radsi mela vyssi hodnoty, ono to nemelo od posledne ten spravny skok, ale taky muze precek ted zabojovat a skocit najednou a mnohem vic...
necham tomu ten tyden, nebudu se stresovat a uvidim, na plac je casu dost...
22. říj 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tak štve, že pořád špiním :confounded: Mám pocit, jakoby by nebylo něco v pořádku, když to špinění nekončí.
Co Ty Dark, taky ještě špiníš nebo už dobrý? A na to špinění a krvácení Ti Langerová něco říkala?
22. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch čauky, jsem tě nestihla, zasekli jsme se přes hodinu v ordinaci, probrali jsme možné i nemožné :sweat_smile: ....takže jsem vycházela asi 11.20 :grinning: :grinning:
22. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre a copak jste probírali? :slight_smile:
Já z Gennetu vypadla v 8:30.
22. říj 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre tak to jsem jeste v gennetu byla, sla jsem jeste na krev :grinning:
@dennisa no rikala, ze pokud to neni cerstva krev tak je to dobre, ale jinak k tomu nerikala nic... asi sama nevi cim by to mohlo byt a hlavne kdyz je tam ten problem ze je prcek mensi tak proste zachranujeme a uvidime...
22. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jasný, rozumím.
Čerstvá krev, hmm, to jsou pojmy, sama už nevím, co je ještě špinění a co už krev. Už jsem z toho nějak zmatená :grinning: Asi se moc pozoruju :confounded:
22. říj 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa cerstva krev je kdyz je cervena, kdyz je hneda tak je to spineni... ale do 14 dne po ET je spineni v poradku... neboj bude to dobre a budes mit krasne miminko :slight_smile:
@mandre ted jsem to dohledala v 11.19 jsem holkam psala a to jsem cekala az pujdu na krev :slight_smile:
22. říj 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no já včera i předevčírem měla i trochu krev, ne hnědý, spíš světle červený. Se omlouvám za popis :grinning:
Ale fakt mě to znervózňuje :angry:
22. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak to vim, protozemi to vysvetlovala langerova tedko :slight_smile:
22. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa zkus se uklidnit hod nozky nahoru a nech se obskakovat... me prijde ze kdyz jsem nervozni tak se mi to spineni zhorsi... budu drzet palce aby to dobre dopadlo :wink:
22. říj 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch děkuju a nápodobně, taky držím palce :slight_smile:
Jo jo, musím se hodit do klidu, jsem děsnej nervák.
22. říj 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa kup si cokoladu a plysaka to pomaha...
22. říj 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa že v lednu dáme IUI, kdyžtak pak IVF a tak, kontrolní imuno, mojžíšku...znáš to :grinning: ...a pak situaci ohledně pásové výroby, úspěšnosti letos apod....hodina dvacet uběhla jako prd...já chodím už jenom k Brandejský (max. k Langerový nebo Feldmárovi na pokec, když nebudu stimulovat :grinning: :sweat_smile: )...dnes jsem jí nahlásila, že příští rok chci porodit!!!!
22. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch když jsem vylezla z ordinace, byla plná čekárna, tak jsem to zkoukla, nikdo podobný popisu, tak jsem šla :grinning: :grinning:
22. říj 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre nevlitla vam tam langerova jak uragan? byla fakt nastvana, ale mozna tam vlitla az po tvem odchodu...
22. říj 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre no ja uz cekala na krvi v te dobe...
22. říj 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch nevlítla,.......... tak to bylo těsně, to jsme se minuly :astonished: a ona ti řekla, že je mimčo malý při tomhle hcg?...no ale roste, tak by to mohlo být, ne? Kdyby stagnovalo, tak je to jasný..... :confused:
22. říj 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre tak aspoň že jste pokecaly :grinning: Ještě kávičku k tomu a zákusek a bylo by to dokonalý :grinning:
A příští rok to stihneš levou zadní porodit :wink:
22. říj 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre no ono by melo byt vetsi podle toho kdy bylo KET a to Hcg je mensi nez by melo byt (jak vysoke je hcg mi volala az potom) ale dohodli jsme se ze pockame do toho patku a uvidime jestli poroste nebo to vzda, nic jineho nezbyva...
22. říj 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda za tu dobu co jsem nebyla je ale veci.preji vsem peknou dobrou noc noc ci pekne brzkr rano:slight_smile:
23. říj 2010 v 01:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. říj 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa hele já špinila při obou těhu.
24. říj 2010 ve 02:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch koukám, že taky to nemáš jednoduché..držím palce.
24. říj 2010 ve 02:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
darl: mas IP. drive jsem se nedostala k PC :wink:
24. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek