Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
22. říj 2010

@dennisa no melo by to stoupat priblizne o dvojnasobek co dva dny... takze dneska by to melo byt spis kolem 1200... aspon jestli dobre pocitam, nebo aspon kolem tisicovky... ale tak uvidime jak se k tomu prcek postaci jestli poroste nebo ne... stejne nemuzu delat nic jineho, jen cekat...

dennisa
22. říj 2010

@darkwitch jasně, teď s tím stejně nic neuděláš, jen čekat....
Taky jsem ve fázi čekání....už bych taky ráda věděla na čem jsem, ach jo, to je dlouhýýý.

anlek
22. říj 2010

@dennisa Pred rokem jsem byla v teto laboratori: http://www.leklab.cz/cz/kontakt/odberovky.php A vysledky ten samy den. Jeste se me ptali, jestli je chci vysvetlit. 😀

anlek
22. říj 2010

Dark, drzim stale palecky. Libi se mi pristup Langerove, ze se fakt snazi. Zkusim ti pohledat stranky, kde se da porovnavat hodnoty z hcg.

anlek
22. říj 2010

Tak jsem to nasla: http://www.betabase.info/showBasicChart.php?typ... Kdyz se kouknes na nejnizsi hodnoty, tak asi budes v suchu. 😉

dennisa
22. říj 2010

@anlek moc díky, odkaz jsem si uložila 😉

darkwitch
22. říj 2010

anlek jo pristup langerove je super... i jsem rada, ze mi narovinu rekne, ze to nevypada moc dobre, ale kdyz nejsou zadne problemy tak tomu nechame cas a uvidime, priroda je mocna 🙂
no jo tam jsou ty nejnizsi hodnoty hodne nizke, ale stejne bych radsi mela vyssi hodnoty, ono to nemelo od posledne ten spravny skok, ale taky muze precek ted zabojovat a skocit najednou a mnohem vic...
necham tomu ten tyden, nebudu se stresovat a uvidim, na plac je casu dost...

dennisa
22. říj 2010

mě tak štve, že pořád špiním 😖 Mám pocit, jakoby by nebylo něco v pořádku, když to špinění nekončí.
Co Ty Dark, taky ještě špiníš nebo už dobrý? A na to špinění a krvácení Ti Langerová něco říkala?

mandre
22. říj 2010

@darkwitch čauky, jsem tě nestihla, zasekli jsme se přes hodinu v ordinaci, probrali jsme možné i nemožné 😅 ....takže jsem vycházela asi 11.20 😀 😀

dennisa
22. říj 2010

@mandre a copak jste probírali? 🙂
Já z Gennetu vypadla v 8:30.

darkwitch
22. říj 2010

@mandre tak to jsem jeste v gennetu byla, sla jsem jeste na krev 😀
@dennisa no rikala, ze pokud to neni cerstva krev tak je to dobre, ale jinak k tomu nerikala nic... asi sama nevi cim by to mohlo byt a hlavne kdyz je tam ten problem ze je prcek mensi tak proste zachranujeme a uvidime...

dennisa
22. říj 2010

@darkwitch jasný, rozumím.
Čerstvá krev, hmm, to jsou pojmy, sama už nevím, co je ještě špinění a co už krev. Už jsem z toho nějak zmatená 😀 Asi se moc pozoruju 😖

darkwitch
22. říj 2010

@dennisa cerstva krev je kdyz je cervena, kdyz je hneda tak je to spineni... ale do 14 dne po ET je spineni v poradku... neboj bude to dobre a budes mit krasne miminko 🙂
@mandre ted jsem to dohledala v 11.19 jsem holkam psala a to jsem cekala az pujdu na krev 🙂

dennisa
22. říj 2010

@darkwitch no já včera i předevčírem měla i trochu krev, ne hnědý, spíš světle červený. Se omlouvám za popis 😀
Ale fakt mě to znervózňuje 😠

darkwitch
22. říj 2010

jinak to vim, protozemi to vysvetlovala langerova tedko 🙂

darkwitch
22. říj 2010

@dennisa zkus se uklidnit hod nozky nahoru a nech se obskakovat... me prijde ze kdyz jsem nervozni tak se mi to spineni zhorsi... budu drzet palce aby to dobre dopadlo 😉

dennisa
22. říj 2010

@darkwitch děkuju a nápodobně, taky držím palce 🙂
Jo jo, musím se hodit do klidu, jsem děsnej nervák.

darkwitch
22. říj 2010

@dennisa kup si cokoladu a plysaka to pomaha...

mandre
22. říj 2010

@dennisa že v lednu dáme IUI, kdyžtak pak IVF a tak, kontrolní imuno, mojžíšku...znáš to 😀 ...a pak situaci ohledně pásové výroby, úspěšnosti letos apod....hodina dvacet uběhla jako prd...já chodím už jenom k Brandejský (max. k Langerový nebo Feldmárovi na pokec, když nebudu stimulovat 😀 😅 )...dnes jsem jí nahlásila, že příští rok chci porodit!!!!

mandre
22. říj 2010

@darkwitch když jsem vylezla z ordinace, byla plná čekárna, tak jsem to zkoukla, nikdo podobný popisu, tak jsem šla 😀 😀

darkwitch
22. říj 2010

@mandre nevlitla vam tam langerova jak uragan? byla fakt nastvana, ale mozna tam vlitla az po tvem odchodu...

darkwitch
22. říj 2010

@mandre no ja uz cekala na krvi v te dobe...

mandre
22. říj 2010

@darkwitch nevlítla,.......... tak to bylo těsně, to jsme se minuly 😲 a ona ti řekla, že je mimčo malý při tomhle hcg?...no ale roste, tak by to mohlo být, ne? Kdyby stagnovalo, tak je to jasný..... 😕

dennisa
22. říj 2010

@mandre tak aspoň že jste pokecaly 😀 Ještě kávičku k tomu a zákusek a bylo by to dokonalý 😀
A příští rok to stihneš levou zadní porodit 😉

darkwitch
22. říj 2010

@mandre no ono by melo byt vetsi podle toho kdy bylo KET a to Hcg je mensi nez by melo byt (jak vysoke je hcg mi volala az potom) ale dohodli jsme se ze pockame do toho patku a uvidime jestli poroste nebo to vzda, nic jineho nezbyva...

inza
22. říj 2010

Teda za tu dobu co jsem nebyla je ale veci.preji vsem peknou dobrou noc noc ci pekne brzkr rano🙂

majcam
23. říj 2010

@inza 😀 😀 😝

pet.s
24. říj 2010

@dennisa hele já špinila při obou těhu.

pet.s
24. říj 2010

@darkwitch koukám, že taky to nemáš jednoduché..držím palce.

inza
24. říj 2010

darl: mas IP. drive jsem se nedostala k PC 😉