• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
@betox díky za info opět jsem o kapánek chytřjší,jj mohlo mě to trknout ,že to bude přes jídlo(gastro) :grinning:
Jo a všem přei hezké sny!!!!!!
26. říj 2010 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaloudi jé já celý život bydlím na Pha 7.. :slight_smile: nejdřív na Letné,pak u Výstaviště a teď u Holešovické tržnice.. :sunglasses:
27. říj 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

hlásím, že "píchání" proběhlo v pohodě (no sice jsem se asi tak 10x rozmáchla a u břicha zastavila, ale nakonec jsem to tam prdla :grinning: ) měly jste pravdu, ta jehla je tak tenoučká, že to vůbec není cítit :wink: Jen mám trošku problém. Před prvním použitím jsem z pera vytlačila vzduch a nikde žádná bublina nebyla, ale jak jsem ukládala pero po píchnutí, tak si manža všimnul, že tam je mrcha bublina :unamused: Co s tím? Můžu to zase odstříknout?
@inza fakt mě Babi hrozně zklamala. Tu mobilizaci mám tím pádem zrušenou a uvidím podle výsledku IVF. Buď jí nebudu už potřebovat, nebo se k ní holt objednám znovu a využiju ten čas před dalším IVF :wink:
@dennisa držím na dnešek palce, těším se až budeš hlásit nějaký pěkný číslo :wink:
27. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@betox gratuluju k prvnímu bodnutí :slight_smile: Tak ať hezky rostou folíci. S bublinama neporadím, my píchali normoš injekcema do zadku...
@majcam tak to bydlíš kousíček od mé práce, já dělám v u Orteňáku, vedle toho DOXu jak je tu teď :slight_smile:
27. říj 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Nebolela někoho po Gonalu hlava? Mě od rána třeští jako střep. Buď jsem blbě spala, nebo je to fakt po tom Gonalu (v letáku to mají jako nežádoucí účinky :unamused: )
27. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaloudi já jsem(zatím) z Osadní :slight_smile:
@betox jj taky gratulka k píchnutí,a hlava mě nebolela,na každého to působí asi jinak :pensive:
27. říj 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Betox:no jasnacka ze ji uz potrebovat nebudes:slight_smile:me jinak hlava nebolela.mysli kdyztak na me se zbytkama pokud by jsi je chtela vratit:slight_smile:skoda ze ti to zrusila myslim ze by to pred opu resp et pomohlo.no nic s tim uz ted neudelas tak ji vypust z hlavy.
27. říj 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza jo jasný, zatím to ale vypadá, že to vypotřebuju do mrtě :unamused: - mám 2 pera přesně na 8 dávek, jedině že by mi po UTZ snížila dávkování. Babi už jde teď mimo mě :wink:
27. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@betox dobre, ze jsi to zvladla, me hlava nebolela...
@dennisa tak cekam jak jsi dopadla...
27. říj 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky čekám jak dopadla Dennisa...,ale už musim jet na tu Novodvorskou...,ať to mám z krku :angry:
27. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch tak třeba jsem fakt blbě spala ( i když já si většinou vyžírám všechny negativní účinky léků :unamused: )
@majcam tak ať to dobře dopadne, třeba to zrovna bude OK :wink:
27. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, to je na palici :angry: Měla jsem si volat o výsledky mezi 9 a 10h., teď jsem volala a oni mi zavolají v 15h., jelikož tam prostě ještě nemají výsledky :angry: Já už fakt zešedivím z těch nervů :confounded:
27. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@betox no nevim jak to chodí,ale trochu se stydim,že tam přijdu z doporučenkou z pracáku..,když tam občas vidím ty nemakačenka,jak z nich táhne chlast...,tak si připadám trochu jako oni..no blbost no..,tak já jedu..,mám trému jak u matury... :frowning2:
27. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dennisa :angry: :angry: tak to snad stihnu :wink:
27. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@dennisa vim jak se citis... drzim palecky, aby ty vysledky uz meli... snad uz by s tim meli neco udelat...
27. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch zítra je svátek....já je prostě musím mít dneska! Tohle je šílený napínání, navíc pořád slabě krvácím a ráda bych už věděla na čem jsem.
27. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam neblázni, na tohle se vykašli
@dennisa to už je teda fakt na pováženou. Myslím, že si tím Gennet hodně zkazí pověst :unamused: Každopádně moc držím palce
27. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všichni. Jsem tu nová a chtěla jsem se někoho zeptat, jaké máte zkušenosti s Gennetem a jak dlouho ceký ten kolotoč trvá. Máme zasebou teprve genetickou konzultaci a teď nás po třech měsících čeká první IVF konzultace .
Moc Vám všem děkuji za odpovědi. :slight_smile:
27. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@betox taky se přidávám ke gratulaci k prvnímu v pichu,hlava mě též nebolela :grinning: ,opravdu na tebe působí kde co.
Jinak já jsem si dnes volala k mý doktorce na výsledky HP a sestra mi řekla,že si mám zavolat až kolem 13.hod,že mi tam našli nějaký hodnoty a musí to konzultovat s Dr. tak jsem taky napnutá co to zas je :frowning2: ,v út. mám volat na IMUNO a pak 12 na kontrolu do Gennetu,jsem si myslela kdyby bylo vše v pořádku,mužu ještě letos začít stimulovat ach jo :angry: :angry:
27. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@dennisa toto je fakt na nervy,to nejde nějak popohnat? :angry:
27. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbara2 ahoj, s Gennetem jsem v spokojená, je tam takové rodinné prostředí. Všechno záleží na výsledcích a vaší anamnéze. Pokud bude vše OK, můžete hned další měsíc něco "podniknout" :wink:
@monnn díky :wink: No já jsem fakt exot. Třeba to bude jen nějaká blbost....
27. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@betox Dík za odpověď. Jsem krapet nervní, nevim co mě čeká, tak jsem si říkala že se pokusim uklidnit nějakou diskuzí s někým, kdo už si tím prošel. :wink:
27. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbara2 úplně Tě chápu, ale není se fakt čeho bát. Na první konzultaci si budete hodně povídat. Ke komu jdeš?
27. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@betox ahoj, já mám to samý...hlavně když jsou to nějaký umělý hormony, tak je mi blbě.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ne jako od žaludku, ale po těle, se klepu jak ratlík, mám návaly apod. :slight_smile: ...manža říká, že nesnáším cizí hormony...to zvládneš, uvidíš. :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@betox Jé tak to mi neřekli! :unamused:
27. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mandre já mám pocit, že nesnáším v podstatě nic cizího, po většině prášků je mi blbě, bohužel mám problémy i s jídlem, jak je to něčím napajcovaný, je mi blbě :frowning2:( No holt každý máme něco, viď :wink:
@barbara2 to nevadí, oni jsou tam v podstatě všichni OK
27. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpět...uff..v pondělí mi daji vědět..pani na personálním vcelku nepříjemná :unamused: ...,a jak to tam nahoře na sídlišti fičelo..brrr..to bylo na kožich..
27. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam tak vidíš, třeba to zrovna bude fajn :wink:
27. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@betox co hlavička..bolí? :unamused: ,víš co já ve svém oboru bych práci sehnala hned(gastronomie),ale po tom neúspěšným červencovým IVF jsem se nějak sekla a už nechci dělat 14 hodin denně sice krátký-dlouhý,peníze skvělý,ale... už to nejde..a před rokem jsem si udělala veřejnoprávní školu,tak bych to chtěla nějak využít...no uvidíme, řekla jsem si,že až se přestěhujem,tak půjdu dělat klidně uklízečku :wink: (už kvůli možné mateřské atd)..
27. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam no naštěstí už to docela povolilo :wink: Já se Ti nedivím, ono to chce čas od času udělat změnu. No vidíš a tady bys mohla začít na daleko lepší pozici a mezitím hledat něco jiného, lepšího :wink:
27. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek