• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Ahoj snažilky a těhulky! Podstupujeme teď 2. IVF, čeká mě tento tento týden odběr oocytů, příští týden ET. Chtěla bych se zeptat, nevíte náhodou, kdo operuje tuto sobotu? A jestli je možný si požádat o konkrétního doktora na transfér? My bychom si strašně moc přáli paní doktorku Langerovou na transfér. Známe v gennetu již všechny doktory, ale k ní jediné máme maximální důvěru, ale ona tam prý ve čtvrtek nebývá, tak myslim, že by neměla radost, že bysme jí vzali volno :confounded:
27. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brytney Ahoj, zatím jsem se s tím nesetkala, že by si někdo zažádal o konkrétního doktora na výkon, ale třeba to jde....Držím palce, ať se zadaří :wink:
27. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brytney ahoj,myslim,že to nepůjde si vybírat dr.a hlavně ti nikdo nezaručí,že budeš mít ET ve čtvrtek,to se bude sledovat podle vývoje embryí,kdy ti je tam vloží.. :wink:
27. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox Moc děkuji :sweat_smile:

@majcam Dneska mi dr. říkala, že ET bude ve čtvrtek. Máme PGS s prodlouženou kultivací. No uvidíme, měla by být na ET ve čtvrtek dr.Bukvová, ale my na paní doktorku Langerovou prostě nedáme dopustit :wink: Uvidíme, jak se to vyvrbí
27. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brytney k té já chodím,je hodná,neboj,já vím,každý chce mít toho svého dr. u sebe,ale...držím pěsti :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam Moc děkuji. Určitě, každý má důvěru v toho svého lékaře, na kterého je zvyklý. My jsme zažili dr. Bukvovou 2x, dělala mi hysterku a pak jednu konzultaci, když naše doktorka nebyla. Nebyla špatná, ale zkrátka naše je naše :grinning: Ale je mi jasné, že to při tom množství lidí tam nejde
27. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brytney a co to je PGS?
27. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam je to preimplantační screening chromozomálních vad :wink:
27. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox S bublinkama nevim, mozna mi tam tenkrat take nejake zbyly a neresia jsem je. A vedlejsi ucinky jsem nemela zadne. Snad to bylo treba jen z nevyspani nebo z nervu a uz bude lip.

@dennisa Drzim palecky.

@majcam Reka bych, ze na prvni pohled se od nemakacenek odlisis. :wink:
27. říj 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox me tam urcite bublinky zbyly... a do svalu to pry nevadi... proto jsem z nich mela takove nervy, protoze mi tam zustavaly...
27. říj 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak Hcg mám 574. To je prý hezký, ovšem to moje krvácení je horší, to se jim vůbec nelíbí, nemělo by to být :confounded:
V pondělí pojedu na UTZ. Jsem z toho taková rozhozená, štve mě to krvácení, mám strach, že to je špatně :frowning2:
27. říj 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa drz se hcg mas krasny... drzim palecky at je vsechno vporadku...
27. říj 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa To by snad mohlo byt dobre. Hcg je krasne vysoke. Co skocit nekam jak osamoplatce do laborky v patek? Kolik ti zavadeli embryjek?
27. říj 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch děkuju! Ty jdeš kdy na kontrolu?
@anlek mám zavedený 2 kousky. Já snad ani nikam nechci na krev, myslím, že by mě to jen stresovalo, kdyby to číslo nebylo takový jaký má. Nechám to prostě osudu....
27. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa to je krásný číslo. Věřím, že to bude v pořádku. Drž se :wink:
@anlek já věřím, že jsem se jen nějak přeležela, protože to během dne přešlo a mamka mi říkala, že jí taky ráno bolela hlava, tak možná i blbej tlak. Uvidím, co bude dneska a holt to kdyžtak týden vydržím :wink:
@darkwitch díky, já se na bublinu taky vykašlu :wink:
27. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox me se ji ani nepovedlo si pichnout a to jsem zdimala pero do posledni kapicky, bublina zustala v peru :wink:
27. říj 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa ja jdu v patek, za chvili se zacnu stresovat... ty mas hcg vysoky to bude v pohode...
27. říj 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa Ja bych rekla, ze jeden prcek to zabalil a druhy se drzi zuby nehty, proto to krasne hcg. :dizzy_face:
27. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dennisa - presne tak, jeden sa drží a druhý odchádza, preto to krvácanie.

Inak zdravím všetky holky :slight_smile:
ahojkyy
27. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoda, ze u me tohle krasne vysvetleni nefunguje... bych mohla byt mnohem klidnejsi...
27. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brytney:myslim ze pozadat nemuzes. Langerova ve ctrtek ted nikdy neni. ma asi necojineho. Kdyby ti ET vyslo na st tak to na sale je.
dennisa: pekne HCG bude vse OK :wink:
betox: tak dneska jsem ani nezvladla cvicit po celodennim zaprahu na zahrade.Nemam ted uz na to moral. Tak doufam ze Babi to jedno vynechane cviceni nepozna :grinning:
27. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza to dostanes od Babi pekne do nosu :slight_smile:
27. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: neboj pinda je OK
27. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza dneska me po dlouhe dobe zase prepadl strach jestli to bude dobre... ale zahnala jsem ho :grinning:
27. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: jasne ze to bude dobre. udelej si cokoladu hod kopyta nahoru a dej relax a nepremejslej o tom
27. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza to udelam, akorat misto cokolady si dam most :slight_smile:
27. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: no dej si cokoliv co manza prinese :grinning:

27. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mockrát děkuju za povzbuzující slova. Pomáhá to :slight_smile: Já jsem jinak strašnej nervák a za vším hledám katastrofy, tak se musím uklidňovat.

@darkwitch moc na Tebe budu v pátek myslet! A budu čekat dobrý zprávy :wink:
27. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch - to chápu, taky mě to občas chytne a mám strach jestli prcek roste jak má...
27. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek