Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

milena26
26. bře 2009

Katu tak velká gratulace,tak jsi asi první která to tady z březnovek vyšlo nééé ?

hypo
26. bře 2009

teda katusko 🙂 desne moooooc blahopreji a jsem dojata 🙂 tak krasne tehotenstvi a vse co prijde pak 🙂

hanka60
26. bře 2009

holky děkuju ten je v pohodě tak dobrý.Katu velká gratulace 🙂

dracekmracek
26. bře 2009

mil to nevím🙂asi jo 😀 moc děkuju 😀 a s tím objednáním jsi měla pravdu sotva pro mě našla místo ani jiný čas nenabídla....

hypo děkuju a držím palečky...i tobě mil

barrca
26. bře 2009

Já nevím, vím jen, že pondělky má Vykysalá, úterky Daněk a v sobotu se střídají 😕

barrca
26. bře 2009

Jé tak koukám, že už ste byli na další stránce a že se tu objevila Kačka - gratulace!!!! No nám to nevyšlo ☹ tak jsme ráda, že tobě alespoň jo 😉

dracekmracek
26. bře 2009

barru je mi to moc líto ☹ budu držetv palečky na příště 😉

jééé počkat pátky má Košťáková 🙂

milena26
26. bře 2009

jo jo Katu bude tam ted měsíc docela boj o místo... ale snad to brzy ustane ... a máš to jen potvrzené nebo ti i řekli kolik byla hodnota HCG? 🙂

milena26
26. bře 2009

tak to se to změnilo.... já měla Daňka ,to bylo teda loni... 😅

dracekmracek
26. bře 2009

mil jen mi řekl že je hcg krásné🙂ani jsem se neptala 😅 sestřička mi krásně gratulovala a fakt tam bude mazec 😝
ona tam košťáková chodí jen pátky na sál,já na to zapomněla,měla mi dělat Opu ale byla tam první den tak mi to dělala primářka,a já vlastně měla Daňka v úterý na sále...

ivomal
26. bře 2009

Katu a co doma? Přeháněj, normálně mě to dojímá🙂

milena26
26. bře 2009

ahááá ted nevím jestli pondělky nebo úterky měla primařka ...tak si to trošku proházeli a udělali nám v tom gulášek 🙂 no tak to je parádička,že hcg byl krásný,ale japato,že jsi byla 10den po ketíku na krvi?? 😅 jako je to jedno jen se ptám 😉 hlavně ,že tam prcek je

dracekmracek
26. bře 2009

mil to jsem byla u svého obvodního gyndr neboj 🙂

iv no krása,byla hlavně dojatá mamka té jsem to řekla na ulici hned potom co mi zavolal mudr a dala jí ten dárek🙂co mám v albu

ivomal
26. bře 2009

jééé, to muselo být krásné, normálně se mi chce brečet....u nás to ví ségra a mamka a ty mi denně volaj, jak mi je🙂 nedočkavky jedny... Táta něco tuší, ale podrobnosti neví a tchánovci už vůbec ne, protože jim nechceme přidělávat starosti, vše povíme, až jak dopadneme. A bolelo tě po Ket nějak bříško, jaké si měla příznaky, když pominu tvou migrénu. To víš, jsem moc zvědavá, je to prostě super🙂

milena26
26. bře 2009

aháá tak to musleo bejt super 🙂

dracekmracek
26. bře 2009

no iv já neměla ani žádné,od začátku jsem byla v klidu nevím jakto...ale fakt jsem měla ty migrény,zub,bolest v krku,bolest zad,křeče v nohách...pořád jsem si říkala že to jsou hormony.... 😝

ivomal
26. bře 2009

no právě, taky nevím, co jsou hormony a co berušky...ale kupodivu jsem taky v klidu a užívám si to🙂 Občas něco zabolí, ale taky to připisuji lékům...

barrca
26. bře 2009

Katu, nojo jenže naše příště bude až za dlouho - až za měsíc jdu na konzultaci a nemáme ani nic zamraženého 😢 Ale ty sis také musela nakonec počkat a užila sis až dost, takže já už to snad nějak zvládnu 😉

dracekmracek
26. bře 2009

a to je nejlepší být v klidu a chovat se normálně....

ivomal
26. bře 2009

Taky si myslím. Já ležela poctivě první den, druhý už jsem popocházela, hlavně se psem vyvenčit a dneska už funguju normálně, ale polehávám. Pro jistotu🙂 To dělám i normálně, když není co dělat 😀

dracekmracek
26. bře 2009

tak já si lehla kdykoliv mě píchlo 🙂jo a každé ráno a večer jsem na miminko dávala hrací opičku🙂

terezita
26. bře 2009

ty vogo, co to tu ctu??? 😵 😵
teeeda, draku mraku 😅 katus drzim palce! at to krasne zvladnete, carky jenom sili a HCG vesele roste!! tfuj tfuj a vsem ostatnim taky hodne stesti, at to tu uz brzo vsechno tehulkovati! 😉

miluse
26. bře 2009

ahojky holky,

tak jsme dorazily z druhé návštěvy a nif mof ☹ Paní doktorka Brandejská je milá paní, ovšem moc nás nepotěšila, spermogram z minulého týdne dopadl blbě, takže IUI se nekoná, místo toho jsme poslaný na genetiku a imuno a pak rovnou IVF ☹

Chtěla jsem se zeptat, kdo má za sebou genetiku, jak to probíhá? Na co se budou všechno ptát? Neb kamarádka mi říkala, že prý u nich chtěli znát i amanézu příbuzených 😕

boubelinka1
26. bře 2009

Ahojky, díky všem, kteří mi odpověděli na mou otázku ze včerejška. Já vím, všude se musí čekat, to čekání je hrůza, ale říkám si, že už čekáme na zázrak 4 roky, tak měsíc sem a měsíc tam, už mě nezabije.

miluse
26. bře 2009

Boubelinko, jj, tak tak.... měsíc už není tak hrozná doba a určo se brzo povede 🙂

dracekmracek
26. bře 2009

terez ty vogo neddávno jsi otěhu a už jsi tak daleko 😨 😵

boubelinka1
26. bře 2009

miluse, kéž bys měla pravdu, spíš to bere špatně můj partner, protože nechápeme, kde se opět stala chyba. Vzhledem k tomu, že přítel má špátný spermiogram, pokaždé jsme měli dárce spermatu

miluse
26. bře 2009

Boubel, jj, nápor na psychiku je to strašnej. My jsme sice teprve skoro na začátku, ale jak jsem si furt říkala, že jsem nad věcí, tak mi nějak humor dochází 🙄 😅

boubelinka1
26. bře 2009

Ono to taky dělá to počasí, už, aby bylo hezky, tohle počasí k tomu moc nepřidá ☹

miluse
26. bře 2009

Terez, co to máš za ten kočárek v albu? Ten vypadá hezky 😕 🙂

Boubel, i to je možný 🙂 už aby přišlo to správňácký jaro, hnedky bude zase o trochu líp