• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
Miluse, tak, tak po tom 2 IVF jsem krátce, tak jsme se rozhodli, že si dáme pauzu. Chtěla jsem se objednat do Gennetu, aby to čekání za 3 měsíce jenom tak nestálo.
26. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč chcete změnit CAR? V Podolí už nejste spokojeni?
26. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, to je tfk joggster twist
26. bře 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci ho změnit, protože jsem jim přestala věřit, v ostatním CARech dělají různá vyšetření, která by se měla dělat, to jsem se dočetla i na netu. Mám za sebou genetiku, testy na cukrovku, imunologii a všechna vyšetření byla v pořádku. A nakonec mi to doporučil i můj gynekolog, že každý CAR má jiný postupy. Mrzí mě to, ale už jsem rozhodnutá.
26. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Katuško obrovská gratulace a přeji pohodové těhotenství!!
Ivomal, rozmazluj se, lenoš a drž plod, jak se tady na koníku říká :slight_smile:

Já si dneska v Gennetu užila....byla jsme objednaná na 13.h, na řadu jsem přišla před 15.h(Daněk se zdržel na sále, a pak sestřička zavolala paní, co byly objednané až po mně a odvedla je za Daňkem na sál, protože nebyla volná ambulance...) Daněk byl očividně ve stresu, nadával, že mě na dnešek neměly vůbec objednávat, a navrch mě sjel jako malýho spratka, že nemám s sebou papír s vytištěným protokolem (nikdo mi neřekl, že ho mám nosit s sebou a je velký problém ho znovu vytisknout.....) a zatímco jsme čekala, že jsem si mohla aspoň podepsat papíry k IVF...no děs...odcházela jsme jako spráskaný pes...
mám za sebou kontrolní UTZ....další mě čeká v pondělí odpoledne, OPU asi ST nebo ČT, pak prý si mám naordinovat totální klid.... no kéž by mi k němu pan doktor trošku pomohl tím, že se bude ovládat... uff
26. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helenky, tak to jsme tam byly skoro stejně, my byly objednaný na 12 a k Brandejský jsme šly až něco po 13 hodině, neb mi taky neřekly sestry, resp. si hnedky nezvaly kartu, tak jsme tam seděli skoro půl hodiny zbytečně a už jsme to mohly mít za sebou. Asi se jim dneska vedlo.

A koukala jsem, že tam dneska Bydžovská byla a ona asi dělá jen ty první konzultace, neb skoro všichni, co šly k ní mi přišlo, že tam jsou poprvé.
26. bře 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helenky, to je mi líto, taky bych byla naštvaná, ale prostě neměl asi den. Já ho znám tedy pouze pohodovýho. Hoď to za hlavu a užívej si pohody a těš se držím na OPU moc moc pěsti, ať máš co nejvíc vajek:slight_smile:
26. bře 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluse, kdybys byla na mém místě, taky bys ses takhkle rozhodla, viď? A ke komu chodíš do Gennetu?
26. bře 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivo, já ho taky znám jako pohodového..ale dneska mu to tedy ujelo. No nicméně mu to odpouštím, protože si nechci zkazit vejce, chci aby byla optimistická a veselá, ne naprdnutá :grinning:
26. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boubelinko, původně jsme měli jít ke Košťákovi, ale ten je na stáži. První pohovor nám dělala Bydžovská, ale ta je z Liberce a dojíždí do Prahy externě, dneska jsme byly u Brandejský, takže ani vlastně nevím ke komu patříme :sweat_smile: :confused:
26. bře 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helenky, takový naprdnutý vejce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , taky dobrý :wink:
26. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To znamená, že si Tě vezme doktor, který má právě čas, pochopila jsem to dobře?
26. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teoreticky by jsi měla mít jednoho, píšou to i ve svých propagačních letácích, ale jak je vidno, praxe je trošku jiná. Ale některý holky tady chodí jen k jednomu. On je asi problém v tom, že Košťák je na té stáži a Brandejská se zase připravuje na atestaci, takže tam nyní taky moc není, ale pak by se to mělo snad uklidnit.
26. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá, díky moc za odpověď, jdu si lehnout, pa a zas tady někdy
26. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dlhio som vas nebola pozriet :grinning:

milus...ja sa vzdycky objednavam len k jednej, k Vykysalej, len ked som bola na IVF alebo nejake kontroli pocat IVf tak to objednavaju tak, ktory lekar ma prave volno..inak sa vzdy snazim pytat len k Vykysalej a to je moja lekarka... :wink:
26. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nely,

jj, to mi tu taky holky říkaly. A tak jsem to i pochopila, když nám to říkala sestra, když nás minulý týden objednávala na další konzultaci. Tak asi patříme k Brandejský, budu se snažit objednávat k ní :wink: přijde mi to i lepší
26. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
boubelinka1:
Ahoj.Ctu tady ze nejsi spokojena s Gennetem :frowning2:
Ja chodim do Iscare Praha,Jankovcova ul,Praha 7
A jsme oba s manzelem zatim nesmirne spokojena,zati jsme byli tedy zatim na vsech tech testech pred IUI
Ale vzdy se k nam chovali velice dobre,nikdy jsem nemusela na nic cekat.... :grinning:
26. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrala, Boubelinka chce do gennetu přejít, chodí jinak do podolí :wink:
26. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus je to lepsie urcite, ked mas jedneho lekara..ja som rada ze sme sa dostali k vykysalej, brandejsku som mala raz pri transfere a prisla mi strasne sebecka a neludska..druhykrat som mala Daňka a ten bol tiez uplne super, ani som to necitila ze nieco robil xix...
26. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nely, mě přišla Brandejská docela milá, všechno vysvětlila, přišla mi v pohodě.

Jo a jak se tu někdo ptal na ty chlamydie, tak se dělají standartně, na to jsme odezvdávali právě tu ranní moč :wink:
27. bře 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem. Dnes sem byla na první konzultaci v Gennetu. Představovala jsem si, že dostanu více informací. Mám turnetův syndrom a potřebuji tedy darovaná vajíčka. Docela mě zarazilo, že se teď platí dárkyni 23 000. Nikde na internetu nemůžu sehnat někoho na popovídání, kdo má také turnerův synrom a již umělé oplodnění podstoupil. :cry: . Jsem zvědavá co mě věchno čeká... Jinak hlavně všem tu na fóru přeju hodně úspěchu, zdraví a pevné nervy. 16. dubna jdeme s přítelem podruhé do Gennetu na genetická vyšetření, spermiogram a vyšetření moči, tak se třeba s některou z vás potkám :wink:
27. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucavka, prosím Tě, kdy jsi volala do Gennetu, zajímá mě čekací doba 1. konzultace. Chci přestoupit z CARu Podolí a vybrala jsem si Gennet, díky
27. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj boubelinko. Já sem tam volala v a půlce února. Měla sem jít až na konci dubna k paní doktorce Brandejské. Ale po pár týdnech sestřičky volali že paní doktorka nemá čas, jestli můžu k panu doktorovi Daňkovi už dnes. Takže těžko říct jaká je čekací doba...Asi podle počtu pacientů a ke kterému doktorovi se objednáš... Já se zatím vzpamatovávám z toho, že když potřebuju darované vajíčko platím 23 000 :confused:
27. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucavko mrkni do IP :wink:
27. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
V dnešní době to je hrozné, všude jen peníze a peníze. No, pokusím tam zavolat v pondělí a pak uvidíme. Nejsmutnější je na tom, že léčba narkomana je zdarma a ten člověk si může za to sám. My, které nemůžeme z jakýchkoliv důvodu otěhotnět, chtějí takové hříšné peníze :frowning2: .
27. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petrala, chci se zeptat, zda se v ISCARU za vše platí a kde bych sehnala nějaký ceník výkonů. Na jejich stránkách jsem nic nenašla a nebo jsem špatně hledala, díky.
27. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucavko, myslím, že je tady na koníkovi téma, kde holky řeší dárcovská vajíčka, chodím tam občas nakukovat, protože mě to malinko zajímá, kdyby náhodou ... Ty peníze jsou šílený a souhlasím s Boubelinkou, že v našem státě je to do značné míry zařízeno nespravedlivě. Moc ti fandím:slight_smile:
27. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivomal tam už sem taky koukla :wink: . Ale akorád mi přišlo, že jinde sou ty ceny ještě horší než v Gennetu. Opravdu by tohle měl stát víc podporovat... :frowning2: . Jediné co mě utěšuje je, že kromě cen roste i úspěšnost. Tak snad.... Každopádně všem co tohle řešíme a toužíme po miminku budu taky hodně moc fandit a držet palečky :wink:
27. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem držím palečky, jednou to výjde, musíme tomu věřit.
27. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktoři už umí dneska daleko víc než před lety a oni nám pomůžou:slight_smile: Jinak myslím si, že tady si většina holek hodně pomáhá, všechny to potřebujeme, tuhle podporu a já vám za ní moc děkuji, protože s kým jiným si můžu popovídat a vylít srdíčko, kdo jiný mě správně pochopí, než vy? :grinning: Mám Vás hrozně moc ráda, všechny:slight_smile:
27. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek