Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
5. lis 2010

@darkwitch O to hodnejsi jednou budes mit ditko. Za to, co jsi vsechno musela pro nej podstoupit. Ja to mu verim.

darkwitch
5. lis 2010

@anlek nebo budu mit maleho ulicnika, protoze vi, ze i tak ho budu mit rada 😀

inza
5. lis 2010

@darkwitch: no snad manza nebude mit lenochy 😀

darkwitch
5. lis 2010

@inza urcite budou mrskat ocaskama 😀

inza
5. lis 2010

@darkwitch: no uvidime.....ted ma porad nejake lenochy.... 😀

anlek
5. lis 2010

Ne, ne po takovychle trmapotach, to jsou ty nejhodnejsi deti. 😉

Psala jsem vam, co dneska podnikam??? Rano zavolal manzelovi jeden nemec, ze je tu s dalsimi 75 lidmi na dovoleny a ze by si radi zatancovali na manzela. Tak pecu buchty na plech na coffee break a jde mi z toho hlava kolem. Mam pet plechu, tak premyslim, jestli to bude stacit nebo jestli je to jen vysmech pro takovy dav. 😕

monnn
5. lis 2010

@anlek se teda nenudíš a ještě stíháš koníka hluboce se klaním 😀

majcam
5. lis 2010

@anlek tak buchty jsem ještě nikdy nepekla 😔 ,a pět plechů...?Masakr..to si zadělávala těsto ve vaně,né,,,?

majcam
5. lis 2010

@inza no jo se kluci pomalu ukládaj k zimnímu spánku.. 😉

majcam
5. lis 2010

@majcam jo a gratuluju ke kuličce 😉

majcam
5. lis 2010

....teda né sobě,ale INZE!!!! 😲

monnn
5. lis 2010

holky pomooooc jsem úplně blbá asi,ted si zas čtu to mé dávkování já si nejdřív myslela,že to mám brát 10 obden 15mg a opět na střídačku,ale když to čtu ted zas váhám zda to nemá být 10 ráno 15 večer a obden může někdo poradit psáno mám přímo "Prednison v dávce 10 a 15 mg obden,po ET snížit dávku na 5 a 10 mg obden žádné 10-0-15,to bych pochopila hned,ale takto mi to nějak vrtá hlavou,při mých počtech to první by mi vyšlo akorát,ale co já vím ☹ velké DÍÍÍÍÍK!!!!!!!! 😉

majcam
5. lis 2010

@monnn a není to 10 "až" 15 mg?...no já bych pochopila jeden den 10 mg a druhý 15 mg,ale spíš mě napadá, co má takové dávkování za význam-jeden den míň a druhý víc..

darkwitch
5. lis 2010

mam pocit ze prednison je vazne na vsechno, koukam na Hause a uz je to kolikaty dil ve kterem doporucuji prednison

majcam
5. lis 2010

@monnn ono se to dá opravdu vyložit těma způsobama co píšeš,ještě je jeden: první den 10 kuliček a druhý den 15 kuliček.. 😀

anlek
5. lis 2010

Prednison je kortikoid a tim se resi vic veci.

K tomu peceni, bylo by super zadelat testo ve velkem, nalit na plechy a naraz upect, ale ja se snazila delat ruzne buchty a do trouby se mi vejde vzdy jen jeden plech. Takze akce na cely den. Ale i tak jsem na sebe hrda. 😀

betox
5. lis 2010

@inza tak super, hele vzpomeň si na barrcu co psala v úterý, že měli zrovna na IUI katastrofální spermíky a zrovna otěhotněla....Já měla Lovás. už po 4. na sále a vždycky byla fajn, včera byla fakt super. A zajímavý je, že se nám šla představit jako Lovásová 😕 Ještě jsem se na to ptala ráno manži a ten mi to potvrdil....

betox
5. lis 2010

@anlek smekám 😉 5 pekáčů, to je šílená dřina, klobouk dolů 😵

darkwitch
5. lis 2010

@anlek do toho by se mi nechtelo...
@betox asi si jeste na sve nove jmeno nezvykla...

majcam
5. lis 2010

@darkwitch anebo sňatek anulovala 😀

darkwitch
5. lis 2010

to neni tak jednoduche...

betox
5. lis 2010

@darkwitch asi jo

betox
5. lis 2010

@majcam chacháá...já věděla, že Ty na to kápneš 😀

majcam
5. lis 2010

@betox jak to prožíváš to čekání na ranní telefon ohledně "kuliček"?

monnn
5. lis 2010

Tak jsem opět zde majcam no právě je tam psáno 10 a 15 obden koukala jsem není-li tam to ž (AŽ) ale není se z toho asi picnu budu to asi brát ráno a večer a obden,snad tím nic nepokazím,dávky jsou tam psané i vyšší takže ......
jo a s tím jménem Lovas nebo Bukv ....... to je 😀

majcam
5. lis 2010

@monnn a v návodu je tam nějaké podobné dávkování,jako máš ty? Třeba by se to z toho letáčku lépe pochopilo... to jsou teda věci,takovýhle nesmyslný dávkování...

darkwitch
5. lis 2010

@monnn a nemuzes si nekam zavolat na to imuno?

monnn
5. lis 2010

@majcam @darkwitch v návodu je psáno Dávkování určuje vždy lékař ,obvykle dospělí užívají 1-12 tablet denně.
tudíž ty necelé 2 tablety si myslím bude v poho,půjdu ji polknout a třeba v po zavolám,ale co si
vzpomínám i malej tyto tabletky měl 0.5-0-0.5 denně a to byl fakt ještě moc malinkej.takový to
značení chápu,ale todle i na Receptu bylo psáno,že s dávkováním jsem obeznámena-- 😢 ,to teda
jsem 😀 a řeším to tu celej den,první postrádám zprávu a když se najde,tak stejně nerozumím
dávkování,ale holky zas je aspon prča ne 😀 😀

monnn
5. lis 2010

ted mi manža říkal,že to může být dnes 10 zítra 15 a pak zas 10 další den 15,to nám ted přijde nejlogičtější ikdyž.......stejně je to .....

pet.s
5. lis 2010

@anlek to by naše Terinka musela mít svatozář, za to, jak jsem za ni bojovala.U nás dnes první výchovná lekce. Slečinka se naučila, že když zaječí, tak mi přiběhneme a začneme ji šušat. Včera už vrkala celé odpoledne a dnes od rána. I v kočárku můra jedna. Prostě leží, začne nespokojeně broukat a pak zaječí jak když ji na nože berou. A my všichni ji to žereme, vyzkoušela jsem, že když k ní neletím, tak za chvíli přestane. tak jsem klukům zakázala ji ošušňávat když takhle fňuká. Dala jsme ji do postýlky, řvala jak pominutá. Seděli jsme v pokoji a koukali po sobě, kdo pro ni dojde, ale vydrželi jsme a ona krásně usnula. Myslím, že jsme ale trpěli mi víc než ona. 😀