Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

boubelinka1
26. bře 2009

Miluse, tak, tak po tom 2 IVF jsem krátce, tak jsme se rozhodli, že si dáme pauzu. Chtěla jsem se objednat do Gennetu, aby to čekání za 3 měsíce jenom tak nestálo.

miluse
26. bře 2009

A proč chcete změnit CAR? V Podolí už nejste spokojeni?

terezita
26. bře 2009

milu, to je tfk joggster twist

boubelinka1
26. bře 2009

Chci ho změnit, protože jsem jim přestala věřit, v ostatním CARech dělají různá vyšetření, která by se měla dělat, to jsem se dočetla i na netu. Mám za sebou genetiku, testy na cukrovku, imunologii a všechna vyšetření byla v pořádku. A nakonec mi to doporučil i můj gynekolog, že každý CAR má jiný postupy. Mrzí mě to, ale už jsem rozhodnutá.

helenky
26. bře 2009

Ahoj holky, Katuško obrovská gratulace a přeji pohodové těhotenství!!
Ivomal, rozmazluj se, lenoš a drž plod, jak se tady na koníku říká 🙂

Já si dneska v Gennetu užila....byla jsme objednaná na 13.h, na řadu jsem přišla před 15.h(Daněk se zdržel na sále, a pak sestřička zavolala paní, co byly objednané až po mně a odvedla je za Daňkem na sál, protože nebyla volná ambulance...) Daněk byl očividně ve stresu, nadával, že mě na dnešek neměly vůbec objednávat, a navrch mě sjel jako malýho spratka, že nemám s sebou papír s vytištěným protokolem (nikdo mi neřekl, že ho mám nosit s sebou a je velký problém ho znovu vytisknout.....) a zatímco jsme čekala, že jsem si mohla aspoň podepsat papíry k IVF...no děs...odcházela jsme jako spráskaný pes...
mám za sebou kontrolní UTZ....další mě čeká v pondělí odpoledne, OPU asi ST nebo ČT, pak prý si mám naordinovat totální klid.... no kéž by mi k němu pan doktor trošku pomohl tím, že se bude ovládat... uff

miluse
26. bře 2009

Helenky, tak to jsme tam byly skoro stejně, my byly objednaný na 12 a k Brandejský jsme šly až něco po 13 hodině, neb mi taky neřekly sestry, resp. si hnedky nezvaly kartu, tak jsme tam seděli skoro půl hodiny zbytečně a už jsme to mohly mít za sebou. Asi se jim dneska vedlo.

A koukala jsem, že tam dneska Bydžovská byla a ona asi dělá jen ty první konzultace, neb skoro všichni, co šly k ní mi přišlo, že tam jsou poprvé.

ivomal
26. bře 2009

Helenky, to je mi líto, taky bych byla naštvaná, ale prostě neměl asi den. Já ho znám tedy pouze pohodovýho. Hoď to za hlavu a užívej si pohody a těš se držím na OPU moc moc pěsti, ať máš co nejvíc vajek🙂

boubelinka1
26. bře 2009

Miluse, kdybys byla na mém místě, taky bys ses takhkle rozhodla, viď? A ke komu chodíš do Gennetu?

helenky
26. bře 2009

Ivo, já ho taky znám jako pohodového..ale dneska mu to tedy ujelo. No nicméně mu to odpouštím, protože si nechci zkazit vejce, chci aby byla optimistická a veselá, ne naprdnutá 😀

miluse
26. bře 2009

Boubelinko, původně jsme měli jít ke Košťákovi, ale ten je na stáži. První pohovor nám dělala Bydžovská, ale ta je z Liberce a dojíždí do Prahy externě, dneska jsme byly u Brandejský, takže ani vlastně nevím ke komu patříme 😅 😕

ivomal
26. bře 2009

Helenky, takový naprdnutý vejce 😀 😀 😀 😀 , taky dobrý 😉

boubelinka1
26. bře 2009

To znamená, že si Tě vezme doktor, který má právě čas, pochopila jsem to dobře?

miluse
26. bře 2009

No teoreticky by jsi měla mít jednoho, píšou to i ve svých propagačních letácích, ale jak je vidno, praxe je trošku jiná. Ale některý holky tady chodí jen k jednomu. On je asi problém v tom, že Košťák je na té stáži a Brandejská se zase připravuje na atestaci, takže tam nyní taky moc není, ale pak by se to mělo snad uklidnit.

boubelinka1
26. bře 2009

Dobrá, díky moc za odpověď, jdu si lehnout, pa a zas tady někdy

nelynka
26. bře 2009

ahojte, dlhio som vas nebola pozriet 😀

milus...ja sa vzdycky objednavam len k jednej, k Vykysalej, len ked som bola na IVF alebo nejake kontroli pocat IVf tak to objednavaju tak, ktory lekar ma prave volno..inak sa vzdy snazim pytat len k Vykysalej a to je moja lekarka... 😉

miluse
26. bře 2009

Nely,

jj, to mi tu taky holky říkaly. A tak jsem to i pochopila, když nám to říkala sestra, když nás minulý týden objednávala na další konzultaci. Tak asi patříme k Brandejský, budu se snažit objednávat k ní 😉 přijde mi to i lepší

petrala
26. bře 2009

boubelinka1:
Ahoj.Ctu tady ze nejsi spokojena s Gennetem ☹
Ja chodim do Iscare Praha,Jankovcova ul,Praha 7
A jsme oba s manzelem zatim nesmirne spokojena,zati jsme byli tedy zatim na vsech tech testech pred IUI
Ale vzdy se k nam chovali velice dobre,nikdy jsem nemusela na nic cekat.... 😀

miluse
26. bře 2009

Petrala, Boubelinka chce do gennetu přejít, chodí jinak do podolí 😉

nelynka
26. bře 2009

milus je to lepsie urcite, ked mas jedneho lekara..ja som rada ze sme sa dostali k vykysalej, brandejsku som mala raz pri transfere a prisla mi strasne sebecka a neludska..druhykrat som mala Daňka a ten bol tiez uplne super, ani som to necitila ze nieco robil xix...

miluse
27. bře 2009

Nely, mě přišla Brandejská docela milá, všechno vysvětlila, přišla mi v pohodě.

Jo a jak se tu někdo ptal na ty chlamydie, tak se dělají standartně, na to jsme odezvdávali právě tu ranní moč 😉

lucavka
27. bře 2009

Ahojky všem. Dnes sem byla na první konzultaci v Gennetu. Představovala jsem si, že dostanu více informací. Mám turnetův syndrom a potřebuji tedy darovaná vajíčka. Docela mě zarazilo, že se teď platí dárkyni 23 000. Nikde na internetu nemůžu sehnat někoho na popovídání, kdo má také turnerův synrom a již umělé oplodnění podstoupil. 😢 . Jsem zvědavá co mě věchno čeká... Jinak hlavně všem tu na fóru přeju hodně úspěchu, zdraví a pevné nervy. 16. dubna jdeme s přítelem podruhé do Gennetu na genetická vyšetření, spermiogram a vyšetření moči, tak se třeba s některou z vás potkám 😉

boubelinka1
27. bře 2009

Ahoj Lucavka, prosím Tě, kdy jsi volala do Gennetu, zajímá mě čekací doba 1. konzultace. Chci přestoupit z CARu Podolí a vybrala jsem si Gennet, díky

lucavka
27. bře 2009

Ahoj boubelinko. Já sem tam volala v a půlce února. Měla sem jít až na konci dubna k paní doktorce Brandejské. Ale po pár týdnech sestřičky volali že paní doktorka nemá čas, jestli můžu k panu doktorovi Daňkovi už dnes. Takže těžko říct jaká je čekací doba...Asi podle počtu pacientů a ke kterému doktorovi se objednáš... Já se zatím vzpamatovávám z toho, že když potřebuju darované vajíčko platím 23 000 😕

ivomal
27. bře 2009

Lucavko mrkni do IP 😉

boubelinka1
27. bře 2009

V dnešní době to je hrozné, všude jen peníze a peníze. No, pokusím tam zavolat v pondělí a pak uvidíme. Nejsmutnější je na tom, že léčba narkomana je zdarma a ten člověk si může za to sám. My, které nemůžeme z jakýchkoliv důvodu otěhotnět, chtějí takové hříšné peníze ☹ .

boubelinka1
27. bře 2009

Ahoj Petrala, chci se zeptat, zda se v ISCARU za vše platí a kde bych sehnala nějaký ceník výkonů. Na jejich stránkách jsem nic nenašla a nebo jsem špatně hledala, díky.

ivomal
27. bře 2009

Lucavko, myslím, že je tady na koníkovi téma, kde holky řeší dárcovská vajíčka, chodím tam občas nakukovat, protože mě to malinko zajímá, kdyby náhodou ... Ty peníze jsou šílený a souhlasím s Boubelinkou, že v našem státě je to do značné míry zařízeno nespravedlivě. Moc ti fandím🙂

lucavka
27. bře 2009

Ivomal tam už sem taky koukla 😉 . Ale akorád mi přišlo, že jinde sou ty ceny ještě horší než v Gennetu. Opravdu by tohle měl stát víc podporovat... ☹ . Jediné co mě utěšuje je, že kromě cen roste i úspěšnost. Tak snad.... Každopádně všem co tohle řešíme a toužíme po miminku budu taky hodně moc fandit a držet palečky 😉

boubelinka1
27. bře 2009

Všem držím palečky, jednou to výjde, musíme tomu věřit.

ivomal
27. bře 2009

Doktoři už umí dneska daleko víc než před lety a oni nám pomůžou🙂 Jinak myslím si, že tady si většina holek hodně pomáhá, všechny to potřebujeme, tuhle podporu a já vám za ní moc děkuji, protože s kým jiným si můžu popovídat a vylít srdíčko, kdo jiný mě správně pochopí, než vy? 😀 Mám Vás hrozně moc ráda, všechny🙂