• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
@monnn :grinning: :grinning: ...,no ještě,že bydlím tak blízko(teda zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),no krve by se do mě nedořezalo,když jsem volala zpoždění :angry: ...no jó no,ty si mi to pondělí nepřála :confounded: ..no jestli budu pokračovat tímto způsobem, tak se mimču ke mě nebude chtít...pomalu k nesvéprávné osobě...
18. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam nebo si te naopak najde nejake co chce chaotickou matku, neboj :grinning:
18. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch v po to tam možná půjdu taky,tak kdyby jo,zajdem na ty chlebíčky,ju??,ale nevím kdy mě zas objednají.dark ty jsi měla krátký nebo dlouhý,vím,že jsi psala,že jsi šla 16.den,ale já se v tom pořád motám-to je už dlouhý?já jsem šla po prvé už 9. den,ted by to vycházelo na nedeli,tak nevím jak to se mnou bude-navíc pro výsledky z předoperačního si mám jít až v po nebo v út,podle toho kdy pojedu do Gennetu
18. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka langerová...jdu jako čtvrtá
18. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, myslím že Bukv je na sále ve čtvrtek to mi minule delala opu, jo langerová by tam být mohla no uvidím jestli vubec k iui dojde
18. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska a na co jdes? nejak v tom mam zmatek
18. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam :grinning: :grinning: ,neboj ,mimčo půjde k tobě velice rádo,tak veselo.... :grinning: :grinning:
18. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka na odběr
18. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska me budou teprve volat v kolik máme prijet
18. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka já tammám být na půl 8, ale když jsem tam jednou takhle byla, tak ty hlavní dveře, byly ještě zavřené...no ale raději tam budu...stejně budu nervní...:slight_smile: ale pak to přijde, jak psaly holky...než mi zavolají jak to vypadá....
18. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska jo mi tam jednou taky čuměli otevřeli až po půl 8 myslim že to bylo nekdy v unoru a to byla pekná kosa
18. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka no každopádně to bude zajímavý...mám dneska už strašně nafouklé a bolavé břicho...
18. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn mela jsem kratky protokol, dlouhy zacina uz pred ms...
18. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla taky krátky...od 2. dne MS
18. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska neboj zítra ti je vysajou a bude to zase ok
18. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka Ok to bude, až se nějaký chytí, ale hlavně, jestli PŘEŽIJE.....
18. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jo ták,proto,že ten dlouhý nestihnem,když už jsem šla téměř na doraz :grinning: ,díky,díky už pádím,večer kuknu :wink:
18. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic, začala jsem krvácet natvrdo.... :frowning2:
18. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox ach ne... ale treba se drobek chytil a patris k tem par lidem co maji ms v prvnich mesicich tehotenstvi...
18. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi tak to jsem se trochu uklidnila, já se hrozně bojím toho, aby se něco nestalo. Navíc jsem se dneska dozvěděla, že nemůžu vůbec nic kromě Zyrtecu a to ještě občas, takže ten ekzém, co mám po celým těle mě strašně svědí a já nevím, co s tím. Mokvá mi to a praská. A do toho astma, na který nesmím žádný dýchátka a dusím se. Malej mi teda dává zabrat už teď :slight_smile: ale budiž, hlavně aby on byl zdravej! :wink:
@lucavka Já už mám břicho snad větší než kamarádka, která je v 15tt a čeká dvojčata :grinning: Při IVF jsem to teda takhle neměla, to mě pro změnu zase bolel zadek z píchání stimulačky. :grinning:
18. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacmelina jeste claritine se muze v tehu a pak jeste nejaka homeopatika, ktera pry pomahaji... a jeste se zkus zeptat na excipial, ten si myslim taky v tehu muzes mazat a me teda pomahal...
18. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch Tak já ho zkusím. Dostala jsem ještě Singulair 10. Homeopatika jsou na to jak to mám rozjeté slabé :unamused: Excipialem se mažu už dlouho, ale taky nezabírá. Chtělo byto kortikoidy, ale ty teď nesmím, tak to budu muset nějak přetrpět asi...
18. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no, stojím nohama na zemi, test je negativní, takže to fakt nevyšlo a nemá cenu si dělat plané naděje...To je holt život :unamused: Teď si dám voraz, budu se těšit na přípravu vánoc, objednám se na tu mobilizaci a pak uvidíme....Lidi jsou na tom daleko hůř :wink:
18. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacmelina no jo kortikoidy jsou potvory... me se v mem kratkem tehu taky vsechny alergie zhorsili...
18. lis 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox jo je to na houby, tak se drz... taky se pripravuju na vanoce umyvam okna :grinning:
18. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch Tak to je taky dobrá pakárna :wink: Já si je naštěstí umyla těsně před stimulkou, abych měla eventuelně klid a teď se to náramně hodí :wink:
18. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se ten ekzém nechce pustit od té operace v květnu. Začalo to dlaní, pokračovalo na prsty a k ramenům a už je i na nohou. a šíleně to svědí... To je strašný, ale když teda můžu ten Zyrtec a Claritine, tak ho začnu brát, jestli to třeba trochu pomůže. Jinak se asi udrbu. I když mám obavy brát cokoliv... :frowning2: a jak jsi na tom Ty?! Kdy plánujete další pokus?!
18. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, od soboty mám brát utrogestan 2 - 0 - 2 ale tak nějak jsem se zapomněla zeptat, zda ho mám polykat, nebo zavádět? Nevíte?
18. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak musím ještě na krev, naštěstí jsem se domluvila v Gennetu, že nemusím do Prahy, ale že mi pošlou doporučení mailem a já si budu moc zítra skočit k nám do nemocnice :wink:
18. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska zavádět :wink:
18. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek