Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
18. lis 2010

@monnn 😀 😀 ...,no ještě,že bydlím tak blízko(teda zatím 😝 ),no krve by se do mě nedořezalo,když jsem volala zpoždění 😠 ...no jó no,ty si mi to pondělí nepřála 😖 ..no jestli budu pokračovat tímto způsobem, tak se mimču ke mě nebude chtít...pomalu k nesvéprávné osobě...

darkwitch
18. lis 2010

@majcam nebo si te naopak najde nejake co chce chaotickou matku, neboj 😀

monnn
18. lis 2010

@darkwitch v po to tam možná půjdu taky,tak kdyby jo,zajdem na ty chlebíčky,ju??,ale nevím kdy mě zas objednají.dark ty jsi měla krátký nebo dlouhý,vím,že jsi psala,že jsi šla 16.den,ale já se v tom pořád motám-to je už dlouhý?já jsem šla po prvé už 9. den,ted by to vycházelo na nedeli,tak nevím jak to se mnou bude-navíc pro výsledky z předoperačního si mám jít až v po nebo v út,podle toho kdy pojedu do Gennetu

ajriska
18. lis 2010

@cibka langerová...jdu jako čtvrtá

cibka
18. lis 2010

holky díky, myslím že Bukv je na sále ve čtvrtek to mi minule delala opu, jo langerová by tam být mohla no uvidím jestli vubec k iui dojde

cibka
18. lis 2010

@ajriska a na co jdes? nejak v tom mam zmatek

monnn
18. lis 2010

@majcam 😀 😀 ,neboj ,mimčo půjde k tobě velice rádo,tak veselo.... 😀 😀

ajriska
18. lis 2010

@cibka na odběr

cibka
18. lis 2010

@ajriska me budou teprve volat v kolik máme prijet

ajriska
18. lis 2010

@cibka já tammám být na půl 8, ale když jsem tam jednou takhle byla, tak ty hlavní dveře, byly ještě zavřené...no ale raději tam budu...stejně budu nervní...🙂 ale pak to přijde, jak psaly holky...než mi zavolají jak to vypadá....

cibka
18. lis 2010

@ajriska jo mi tam jednou taky čuměli otevřeli až po půl 8 myslim že to bylo nekdy v unoru a to byla pekná kosa

ajriska
18. lis 2010

@cibka no každopádně to bude zajímavý...mám dneska už strašně nafouklé a bolavé břicho...

darkwitch
18. lis 2010

@monnn mela jsem kratky protokol, dlouhy zacina uz pred ms...

ajriska
18. lis 2010

já měla taky krátky...od 2. dne MS

cibka
18. lis 2010

@ajriska neboj zítra ti je vysajou a bude to zase ok

ajriska
18. lis 2010

@cibka Ok to bude, až se nějaký chytí, ale hlavně, jestli PŘEŽIJE.....

monnn
18. lis 2010

@darkwitch jo ták,proto,že ten dlouhý nestihnem,když už jsem šla téměř na doraz 😀 ,díky,díky už pádím,večer kuknu 😉

betox
18. lis 2010

Tak nic, začala jsem krvácet natvrdo.... ☹

darkwitch
18. lis 2010

@betox ach ne... ale treba se drobek chytil a patris k tem par lidem co maji ms v prvnich mesicich tehotenstvi...

kacmelina
18. lis 2010

@petaloudi tak to jsem se trochu uklidnila, já se hrozně bojím toho, aby se něco nestalo. Navíc jsem se dneska dozvěděla, že nemůžu vůbec nic kromě Zyrtecu a to ještě občas, takže ten ekzém, co mám po celým těle mě strašně svědí a já nevím, co s tím. Mokvá mi to a praská. A do toho astma, na který nesmím žádný dýchátka a dusím se. Malej mi teda dává zabrat už teď 🙂 ale budiž, hlavně aby on byl zdravej! 😉
@lucavka Já už mám břicho snad větší než kamarádka, která je v 15tt a čeká dvojčata 😀 Při IVF jsem to teda takhle neměla, to mě pro změnu zase bolel zadek z píchání stimulačky. 😀

darkwitch
18. lis 2010

@kacmelina jeste claritine se muze v tehu a pak jeste nejaka homeopatika, ktera pry pomahaji... a jeste se zkus zeptat na excipial, ten si myslim taky v tehu muzes mazat a me teda pomahal...

kacmelina
18. lis 2010

@darkwitch Tak já ho zkusím. Dostala jsem ještě Singulair 10. Homeopatika jsou na to jak to mám rozjeté slabé 😒 Excipialem se mažu už dlouho, ale taky nezabírá. Chtělo byto kortikoidy, ale ty teď nesmím, tak to budu muset nějak přetrpět asi...

betox
18. lis 2010

@darkwitch no, stojím nohama na zemi, test je negativní, takže to fakt nevyšlo a nemá cenu si dělat plané naděje...To je holt život 😒 Teď si dám voraz, budu se těšit na přípravu vánoc, objednám se na tu mobilizaci a pak uvidíme....Lidi jsou na tom daleko hůř 😉

darkwitch
18. lis 2010

@kacmelina no jo kortikoidy jsou potvory... me se v mem kratkem tehu taky vsechny alergie zhorsili...

darkwitch
18. lis 2010

@betox jo je to na houby, tak se drz... taky se pripravuju na vanoce umyvam okna 😀

betox
18. lis 2010

@darkwitch Tak to je taky dobrá pakárna 😉 Já si je naštěstí umyla těsně před stimulkou, abych měla eventuelně klid a teď se to náramně hodí 😉

kacmelina
18. lis 2010

Mě se ten ekzém nechce pustit od té operace v květnu. Začalo to dlaní, pokračovalo na prsty a k ramenům a už je i na nohou. a šíleně to svědí... To je strašný, ale když teda můžu ten Zyrtec a Claritine, tak ho začnu brát, jestli to třeba trochu pomůže. Jinak se asi udrbu. I když mám obavy brát cokoliv... ☹ a jak jsi na tom Ty?! Kdy plánujete další pokus?!

ajriska
18. lis 2010

Holky, od soboty mám brát utrogestan 2 - 0 - 2 ale tak nějak jsem se zapomněla zeptat, zda ho mám polykat, nebo zavádět? Nevíte?

betox
18. lis 2010

Tak musím ještě na krev, naštěstí jsem se domluvila v Gennetu, že nemusím do Prahy, ale že mi pošlou doporučení mailem a já si budu moc zítra skočit k nám do nemocnice 😉

betox
18. lis 2010

@ajriska zavádět 😉