Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

iriel
23. lis 2010

@ajriska To je normalni, odsali ti folikuly a vajecniky se stahujou, to je podobny...

ajriska
23. lis 2010

@iriel no tak se mi ulevilo 🙂 tak nelze než doufat, že už máme smůlu vybranou 🙂dle mých statistik to napoprvé moc nevyjde...ale zase si říkám, když jich do včerejška bylo 6, do dneška se 1 vzpamatovalo, takže 7 embryjek takžka po PK to musí být už jen dobrý. Dneska mi sestra z Gennetu povídala, že už mají i buňky 🙂 dvě z nich že hodnotí na jedničku, zbytek na dvojku 🙂

iriel
23. lis 2010

@ajriska Hele ja mela uplne prvni IVF, navic po odsati te cysty, meli jsme jen dva chudacky, co se ani na PK nehodili a podivej, vyslo to. Musis myslet jen a jen pozitivne a vubec nic zleho si ani nepripoustet, uprimne, cim min o tom vis, tim mozna lip, aspon pak neresis zbytecny obavy 😉

majcam
23. lis 2010

...teda vy jste kecalky.. 😉
@monn na zítřek přeju hodně pohodové OPU a ať tě nic nebolí a hezky si pohajáš,a pak dej vědět,jak si dopadla...
@ajriska ať ti vyberou ty správné vítěze na 9 měsíců,držim pěsti 😲

darkwitch
23. lis 2010

@monn @arijska preju hodne stesti zitra...

ajriska
23. lis 2010

Moc děkujeme 🙂 snad to bude OK 🙂. I když začínám být nervozni

monnn
23. lis 2010

@majcam
@darkwitch holky díky moc,jsem trochu nervozní,hlavně mě dnes vystrašila má Dr, prý mám mín trombocytů,ale snad jim to prý nebude nějak víc vadit,tak to jsou opět stavy ☹ ,jinak určitě písnu (18.00)když bude vše O.K. mohli by jsme být už doma 😉

@ajriska též držím pěstě pro nejlepšího 😵 🙂 😉

ajriska
24. lis 2010

Dobré ráno...
právě mi volali z Gennetu, že se máme dostavit kolem druhé hodiny. Já s plnějším močovým měchýřem, což nevím, jestli zvládnu po všech těch peripetiích.
Ale máme prej 9 embryjek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 velmi dobrá, tak snad nám dají právě tyhle šampiony.

Holky, kdo provádí ten transfer?

majcam
24. lis 2010

@ajriska ahoj,super jak se ti probouzí..!!! S tim močákem-vem si s sebou nějaké pití,předtim si skoč na toaletu a pak tam pij...já tam už šla s plným močákem a bála jsem se jít na záchod,abych něco nepos.... a pak jsem myslela,že jim to tam vrhnu na sále,takže se napoj až tam...,a na sále bude ten,kdo má zrovna službu... 😉

ajriska
24. lis 2010

@majcam takže nevadí, když nebude úplně plný?

petrita83
24. lis 2010

@ajriska držim palce!!!máte teda pěknou nadílku 😀

ajriska
24. lis 2010

@majcam nejhorší je, že každej v gennetu ví asi o tom fau pax během OPU, tkž sestra mi povídá...já vím, že zrovna vy a ten moč. měchýř, že... 😖

ajriska
24. lis 2010

@petrita83 no máme všechny, jako na začátku....já myslela, že se počet spíš snižuje....
jj a dnes je to poprvé, co nemám tak nafouklé bříško. Akorát jsem musela utrouše spolknout a to mi nějak nechutilo 🙄

petrita83
24. lis 2010

@ajriska 😲 na všechny faux paux se vyprdni 😉 jedete si pro miminka a to za nějáké to faux paux stojí 😀

ajriska
24. lis 2010

@petrita83 že jo..přemejlším, zda jim mám říct, že mě to břicho bolí tak, jako kdybych to měla dostat...

petrita83
24. lis 2010

@ajriska 😀 jo jo hlavně jestli z něj pak nemáš taky kocovinu 😀 já z něj byla někdy pěkně oblblá..no normálně se to snižuje..nám třeba z 15 zůstali jen dva..tak že to mátë rozjeté víc než skvěle!!!

petrita83
24. lis 2010

@ajriska určo jim to raději řekni..víš ať něco nezanedbáš!! 😉

ajriska
24. lis 2010

uaaaaaaaaaaaa já jsem nervní...až do dneška jsem byla dost v klidu...ale ráno mě ten telefon nastartoval 🙂

ajriska
24. lis 2010

navíc manža mi ráno řekl: "Nemysli si, že budeš courat po bytě, nebo poposedávat...budeš jenom ležet a chodit jen na WC a do sprchy..."

petrita83
24. lis 2010

@ajriska 😀 jen se těšššš!

petrita83
24. lis 2010

@ajriska ten je hodnej 😀 já bych to brala 🙂

ajriska
24. lis 2010

@petrita83 no já nevím...ale není to přehnané. Samozřejmě, že nehodlám skoro nic dělat...ale....

petrita83
24. lis 2010

@ajriska záleží jak se budeš cítit, já třeba chodila do práce...ale to víš že když to pak ndopadlo, řikala jsem si že jsem měla víc ležet atd..ale já tohle moc neumim...navíc to s mojí prací moc nejde.

ajriska
24. lis 2010

@petrita83 a co děláš? Já bych asi opravdu měla být v klidu. Moje práce není fyzicky, ale psychicky náročná. Jsem "pančelka" na II. stupni

petrita83
24. lis 2010

@ajriska 😀 😀 😀 náročná?to musí být masakrrrr 😉 já to mám někdy i fyzicky a hlavně psychicky!máme vlastní firmu a teď jsem tu na vše tak nějak sama, ale v prosinci se o 2kousky rozrostem..tak snad mi ubudou nervy i práce 😉

ajriska
24. lis 2010

@petrita83 no jako někdy je to fakt očistec...to ti můžu říct s čistým svědomím 🙂.

Počkej, ale ty už miminko čekáš, ne?

ajriska
24. lis 2010

Dámy, tak jsem našla jeden vtípek, snad vás trochu pobaví (minimálně, jako mě)

Matka má tři dcery a všechny jsou ještě panny.Všechny tři mají svatbu krátce po sobě. Protože se jejich matka trochu obává, jak si poradí s prvním sexuálním zážitkem, řekne jim, aby poslaly pohled ze svatební cesty a nějakým diskrétním způsobem sex popsaly. První dcera poslala pohled z Havajských ostrovů. Bylo na něm napsáno jen NESCAFÉ. Matka nejdřív nechápala, ale pak běžela do kuchyně, Vzala NESCAFÉ a četla: DOBRÉ DO POSLEDNÍ KAPKY. Trochu se začervenala, ale byla spokojená. Přišel druhý pohled z Miami. Opět krátká zpráva: BENSON and HADGES. Matka šla rovnou do obýváku, kde vzala manželovi cigára a čte: EXTRA DLOUHÉ, KING SIZE.
Opět se začervenala, a byla spokojená. Po měsíci přišla třetí pohlednice od nejmladší dcery. Na pohlednici bylo roztřeseným písmem napsáno BRITISH AIRWAYS. Matka běžela najít prospekt letecké společnosti a čte:
TŘIKRÁT DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, VŠEMI CESTAMI

petrita83
24. lis 2010

@ajriska ne nee..to si mě pleteš s jinejma Péťama..ty jsou tady teď dost úspešný 😀 , snad se k nim taky přidám..

ajriska
24. lis 2010

@petrita83 no vidíš...🙂

Tak jako, kdyby to už bylo..🙂 no nic, jdu hodit sprchu a udělat ze sebe po 6 dnech zase trošku člověka....od pátku jsem se ani moc nečesala 😀

petrita83
24. lis 2010

@ajriska 😀 😀 😀 díky!!!!!zasmála jsem se, fakt dobrý