• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
@ajriska :grinning: :grinning: tak pa páá trosečnice :wink: koukej se hodit do pucu ať se mimískům líbíš!nechceš je hned vylekat, ne? :grinning:
24. lis 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska nevím jak hodně plný by měl být,ale když už pojedeš z domova s plným,tak to asi nevydržíš...,takže s sebou flašu a popíjej si tam,než půjdeš na sál,tak to taky chvilku potrvá...
24. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no kdyžtak se jim tam poč...:slight_smile: ale to mě snad nenechají
24. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska muzes ucuravat :wink:

a jinak dobre rano :grinning:
24. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre dopolko

jo s plnym mocakem to je nekdy zajimave...ja taky myslela ze jim to tam pri transferu vrhnu....
jinak ve stredu bejva na sale Langerova....
24. lis 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
a nekoho myslim poslal Danek ze salu at se jde vycurat...
24. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Me se taky Lovasova pred ET kontrolne ptala, jestli ten mocak nemam plnej moc, jen tak na 3/4, jinak se mam jit vycurat...
24. lis 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no Langerová mi dělala i OPU...Daňka nechci...nemám ho ráda...dědka jednoho nepříjemnýho....takže priměřeně
24. lis 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
24. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 no já mám fakt s Daňkem jednu zkušenost, ale velmi nepříjemnou...,tak snad tam bude "Ála" :slight_smile:
24. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajriska určitě!já vim já ho měla na IUI..a taky jsem si řekla už že nikdy..dokonce už jsem ani nectěla jít na IUI..ale zase tam s ním byla fajne sestřička,,tak to šlo..
24. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83
@ajriska ja ho mela na OPU a taky me nenadchl...
24. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch ty jsi diplomat dark :grinning:
24. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja ho taky nemusim
24. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
A na mě byl moc hodnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja ho mela na punkci a to byl fajn a pak pred OPU a to byl protivnej jak nevimco...
24. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Já k Daňkovi chodila ze začátku a měla se ho na ET. A podle mě docela děs...
24. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka ..ale zase ti "udělal" miminko... :astonished: :wink:
24. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam - to jo no :slight_smile:. Měla jsem u něj dvě konzultace a když měl dovču šup k Bukvě :grinning: . Přišel mi většinou hrozně mimo, jako by byl v jiným světě. I pak u toho trasferu...
24. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka Presne, u me na konzultaci pred OPU - Takze ja vam dam recepty na ten Utrogestan a Prednison, to pak budete brat po ET... Pak si klofal do kompu a pak mi podal recept na Utrogestan a ja mu rikam a ten Prednison ? A on - Jakej Prednison? No, zminil jste ho... Ja jsem nic takovyho nerekl. - Pred chvili jste rikal... Ne, ja jsem o Prednisonu nerikal nic.
No comment...
24. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka :grinning: :grinning: a vo tom to je... :grinning:
@iriel :grinning:
24. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch tak holka,připravuj přezůvky,sváču a ráno pravou do práce...a ať jsou na tebe hodní!!! :wink:
Monn,ajriska jak jste dopadly holky..?
24. lis 2010 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam taky jsem si ted vzpomnela, ze bych si mela zacit balit do prace, hlavne nezapomenout neschopenku, at mi ji muzou ukoncit...
24. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch :grinning: abych tady myslela za vás... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky hlásím štastný návrat, OPU proběhlo v pohodičce-na sále "ÁLA" super,bolí mě trochu břicho,ale myslím,že to znáte všechny ikdyž prvně mě bylo lépe :wink: ,ale stihli jsme ještě dva obchodáky-jak říkal manža-koupila jsem si "bolestné" :grinning: no a máme 9 oocytů,tak jsem zvědavá kolik jich do po vydrží,doufám,že to nedopadne jak při 1.IVF.
v po na sále má být "méda" :wink:
jo holky ten ultroš se má brát po 12 hod. přesně,nebo na tom nezáleží a jen ráno a večer? dík za odpověd! :sweat_smile:
24. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn no to je dost..si madam trajdá po krámech... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já ho brala když jsem se ráno probudila a pak než jsem šla spát...jsem ti moc nepomohla,co.. :sweat_smile: ,ale myslím,že jsem až tak hodinu nedodržovala...,jé oocytů máš stejně,jako jsem měla já :wink: ,gratuluju nosnice...
24. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam za me myslet nemusis, spis jsme na to mysleli spolecne...
24. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn dobre :slight_smile: ja nevim, ja jsem ho uplne pravidelne nebrala... tak snad se nemusi...
24. lis 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch jó jó jó..ty mě nemít... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
24. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek