• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@darkwitch
@majcam jj snad to bude O.K minule jsem jich měla 11,z toho bylo jen 6 zralích,ted přemýšlím jestli mi to řekli hned nebo až druhý den :astonished:
24. lis 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to máme za sebou. IVF mi dělal Daněk, překvapivě milej. Zavedli mi 2 embryjka, další 2 budou zmrazena.
Malý problém bylo to, že nemohl najít vchod do dělohy, ale pak ho asi objevil a dal mi tam miminka.
Nebolelo to, plašilaa jsem zbytečně, jen mě ted pobolívá bricho i spodek tak nevím
24. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn druhý den ti řeknou kolik se oplodnilo,takže zralých... :wink:
24. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska tak at se u tebe miminkum libi...
24. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jestli jsme je nevyklepali v autě, cesta domů skrze ucpanou Prahu, přepychový silnice fakt luxus
24. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam no tak nějak si na to vzpomínám,ale nebyla jsemsi moc jistá,takže zítra uvidíme :wink:
člověk taky než začne po tý narkoze uvažovat -chvíli trvá,aspon mě-nevím co je ještě sen a co pravda(realita) :grinning:
jinak jdu na kutě,chce se mi spinkat,tak dobrou noc všem!!!! :sunglasses:
24. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska ja s nima jela domu tramvaji a vlakem a nevyklepala je... to az pozdeji...
24. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :frowning2:....já se budu snažit poctivě ležet, brát utrouše + listovku, hodně pít, víc udělat nemůžu
Ale když mi ta embryjka ukázali a vytiskli, chtělo se mi brečet
24. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska oni Ti je i vytisknou? :slight_smile:
24. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn jj mě ji vytiskli. Jinak ti gratuluju a závidím klidné OPU...:slight_smile: já šla dnes na ET stále v předklonu.
Jo a vyčurala jsem se, než jsem tam šla, nevydržela jsem to..a nikdo to nezkoumal...jen spoléhám na to, že při IVF nemůže dojít mimoděl. tehu
24. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn taky mám doma někde fotečku,je to takový milý..
24. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ffialka ahojky ja jsem se chtela zeptat ja mam mit prvni maštenu 27.12.2010 a chtěla bych vědet co semnou tam budou delat a jak dlouho to trva, budu rada kdyš mi na to nekdo odpovi
24. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska gratuluju a pěkně si je hýčkej.. :wink:
24. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam děkuju moc....je to ale divnej pocit...víš, že ti to tam dávali, ale necejtíš, že je tam máš...
24. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
....jakou maštanu:.? :confused:
24. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam taky jsem to nějak nepobrala
24. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska fotecku mam taky (ted uz teda dve) a nechci te strasit, ale k mimodeloznimu dojit muze, dokonce je vic mimodeloznich po IVF nez normalne...
24. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no tak to je síla :frowning2: boooožeeee
24. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska ale neboj u tebe to tak nebude :wink: me s tim ted langerova strasila ctrnact dni, ale nastesti bylo opravdu je zamlkle... (ty jo je hrozne co vsechno muze byt nastesti :angry: )
24. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že jsem si dělala testík ještě před zítřejší kontrolou a z ducha je dálnice jako blázen, :slight_smile: to je dobré znamení. Teď ještě, abych přestala kýchat a kašlat, břicho přestalo bolet a mimísek byl vidět na UZV zítra a budu ten nejšťastnější člověk na světě!!!!!
:slight_smile:
24. lis 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska - moc ti držím palečky. Jen hezky odpočívej a ničeho se neboj. Jestli ti tvý prckové budou jako ten muj, za chvíli o nich vědět budeš :wink:
24. lis 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacmelina - tak ti přeju ať je všechno jak má :wink:
24. lis 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka no mě akorát bolí břícho, nic jiného a docela se bojím, jestli to není špatně
25. lis 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacmelina držim moc palce!!!ale jak sama vidíš vypadá to skvěle :wink:
25. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam maštanu?=návštěvu :astonished: :grinning: joo ty roky ve škole mi k něčemu byly :wink:
25. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
preji pekne skoro poledne :grinning:
25. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co jste byli po ET za jak dlouho jste měli "příznaky" že to asi vyšlo?
25. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co jste byli po ET za jak dlouho jste měli "příznaky" že to asi vyšlo?
25. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska příznaky můžeš mít,ale i nemusíš,každý to má jinak odpoví ti až test nebo krev...budeš muset vydržet... :wink: , a k těm příznakům:každá se pozoruje, vnímá každé píchnutí,ale to vše je způsobené buď ještě stimulkou anebo ultrogestanem...,takže vydržaj pianer... :wink:
25. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ahoj,tak si můžu odfajfknout další doporučenku z ÚP...,místo už je dávno obsazené :cry: ,na pracáku jsou tudíž pěkně pozadu..
25. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek