Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
25. lis 2010

@majcam: jo to jsou, me kdyz pani neco vytiskla ale jenom jako doporuceni neoficielni takze jsem nikam nemusela chodit, ale koukla jsem na stranky firmy a taky uz to nebylo volne.....se stava ze ty firmy jim pak uz nenahlasi ze je misto obsazene.... ted ten nas blondyn strcil packu do zasuvky blbec chlupatej...

majcam
25. lis 2010

@inza uff a je v poho..? Nebo je z něj Einstein.. 😉 ,jo a ten Klinlab jak jsem ti psala,tak tam má znova nabídku z 23.11..

inza
25. lis 2010

@majcam: ja vim ja tauz psla...jo je v poho jak spi tak se nejak protahnul a narazil na prodluzku a packa skoncila v ni...je to blb...treba by se mu rozvitilo....

kacmelina
25. lis 2010

@lucavka a @petrita83 Jsem od doktora doma. Na UZV je vidět gestační váček, ve kterým mimísek zatím ještě není, ale roste, je pevně opoudřen a je zdravý. Jsem podle UZV 4+5tt a podle menstruace 5tt. Příští týden kontrola, jestli se objevili životní funkce Mám z něj hroznou radost!!! 🙂 A doktor mi řekl, že mám strašnou kliku a že tomu ani sám ještě nevěří!!!
Děkuju všem, co mi drželi palečky!!!!! 🙂

lucavka
25. lis 2010

@ajriska - mě to taky pobolívalo. Pak se přidali prsa a záda. A co prckovi začalo tlouct srdíčko, tak začali nevolnosti...Tak ti budu držet palečky 😉.
Poslední dva dny jsem trochu nastydlá, tak to snad prckovi neublíží ☹ .

iriel
25. lis 2010

@kacmelina Tak super, gratulace prevelika! Srdicko bude za chvilku, uvidis ho blikat, to bude parada 😉 jinak 4tt+5 je 5. tyden, takze 5tt 😉 A proc jsi vlastne mela takovou kliku? Ja to tu nejak kontinualne nesleduju, tak se omlouvam, urcite jsi to psala...

iriel
25. lis 2010

@lucavka Dokud nemas teploty pres 38C nebo skutecnou chripku, coz jsi spis jen nachlazena, tak se nic nedeje, hlavne hodne pij a bud v teple... ja mela v 16tt tezky zanet prudusek a antibiotika ☹ ale prej se nemam bat, ze to vubec nevadi, tak jim verim...

majcam
25. lis 2010

@kacmelina gratuluju!!!! Zázraky fakt jsou!!!

kacmelina
25. lis 2010

@iriel Před 4 lety jsem měla jedno zamlklé těhu v 10tt a při druhém jsem porodila ve 28tt těhotenství a syn mi umřel v inkubátoru. Pak dlouho nic. Začali jsme chodit do Gennetu, kde jsme podstoupili umělé oplodnění, která nevyšlo a týden po negativním výsledku krve po ET mě odvezla sanitka do nemocnice, kde zjistili, že při stimulaci se vystimuloval v děloze zánět velikosti tenisáku ve kterém byl hnis. Pravý vaječník jsem neměla a vzali mi vejcovod. Po operaci, která trvala 3hodiny mi řekli, že levý vaječník sice folikuly produkuje, ale jen málo (asi max.5) a že nedorůstají, ale hned umírají, což bylo zřejmé i z předchozích UZV. A že mi museli vyčistit vejcovod, který byl téměř neprůchozí. Jiná možnost než IVF podle nich nebyla. Ha a po půl roce od operace to vyšlo přirozeně 🙂
@majcam děkuju moc!!! 🙂

iriel
25. lis 2010

@kacmelina Jezis tak to je zivotni pribeh... zkusila sis toho fakt hodne... tak to je fakt neskutecny stesti, budu na tebe myslet, at je odted vsechno uz jen v nejlepsim poradku, zaslouzis si to. Hodne stesti!

majcam
25. lis 2010

@kacmelina jako fakt masakr...mám úplně husinu!!!!

monnn
25. lis 2010

ahoj, tak má nálada po dnešním telefonátu nic moc ☹ - pouze 7 zralých(omlouvám se za včerejší hrubku 😀 ) v papírech mám 9,tak tomu moc nerozumím,no a oplodnilo se jich 5,vím že je to hezké číslo,ale je to o jedno mín jak posledně,tak jsem zvědavá co mi řeknou zítra a hlavně v so - to budou dělat genetiku,abych vůbec jela v po do Genn. jj hlavně pozitivní myšlení,snad to pomůže 😉

majcam
25. lis 2010

@monnn hahaha...já to měla úplně stejně přes kopírák,9,7 zralých a 5 oplodněných a jakoby zítra mi sestra hlásila 3 a ty se pak drželi do konce!!!!!

majcam
25. lis 2010

@monnn neboj,mysli na ně!!!! jo a třetí den se ještě jeden probudil,ale pak zase usnul...🙂)

monnn
25. lis 2010

@majcam jj já měla v so 6,v po 4,v ut 3 a ve st při ET 0,tutíž já se budu smát až v po 😉

inza
25. lis 2010

@monnn: neboj urcite to bude vse OK

majcam
25. lis 2010

@monnn neboj jedeš podle mého scénaře... 😉

monnn
25. lis 2010

@inza
@majcam holky dík,ale přeci --nebudu se tolik na to upínat,kdyžtak držte místo příští rok 😉

monnn
25. lis 2010

@majcam 😀 ale já neopisuji,jen trošku 😅 ,ne že to na mě řekneš!! 😀 😝

inza
25. lis 2010

@monnn: na to misto zapomen 😀 😉. se to povede ted 😉

majcam
25. lis 2010

@monnn myslíš místo v porodnici,tak to je jiná... 😉 😝

monnn
25. lis 2010

@inza
@majcam s váma je legrace,hned je ten den veselejší 🙂
jo holky a nevite co je s denisou-dlouho tu nebyla,je mi jí tak líto ☹

sipkova1
25. lis 2010

Ahoj holky, omlouvám se, vidím, že je tu dnes pozitivní nálada a já mám zrovna takovou depkózní, navíc jsem se teď rozlítila nad článkem na idnes: “Kdo má děti, bude na penze odvádět méně“. Takže ještě potrestání za neplodnost, ach jo.

majcam
25. lis 2010

@monnn jó holka to nevím,myslím si,že si bude chtít chvilku oddychnout od koníka,taky na ní myslím 😒

majcam
25. lis 2010

@sipkova1 😠 😠 radši nic takového nečíst 😉

ivula21
25. lis 2010

@monnn ahojky,
moc ti držím palce, ať se embryjka drží . A minule jsi jich měla na genetiku 6 a po PGD nic nezbylo nebo do PGD embryjka nevydržela? A z jakého důvodu ti vlastně dělají PGD?

monnn
25. lis 2010

@ivula21 jak postupně odpadávala tak se přestala vyvíjet proto pak IMUNO, a ty 3 po PGD,máme v rodině- já i syn / 😒 N1(neurofibromatoza),na dlouhé vypisování-/proto doporučení IVF s PGD
jinak všem velké dík,budu průběžně informovat,

petaloudi
25. lis 2010

@lucavka neboj bude to dobrý... já včera taky přijela z práce a měla skoro 38 teplotu. Celou noc jsem měla šílený nervy, bych nikdy nevěřila, že o to maličký cosi v břiše můžu mít už teď takový strach. Ráno jsem šla k doktorce, řikala, že si můžu vzít paralen a hlavně ležet, odpočívat, hodně pít, jíst ovoce atd. Nebezpečný jsou prý až horečky kolem 39 stupňů.

ajriska
25. lis 2010

@lucavka tak prsa mě bolej dost a dneska mě bolelo i v kříži...nejdřív mě bolely jen bradavky, ale teď teda celý prsa

ajriska
25. lis 2010

jo a mám pocit, jako bych sežrala meloun, nekrájenej 🙂 byla jsem ve sprše a takovýhle břicho teda to je snad extrém...vždyť už jsem skoro týden po opu,,,,,to ani nem.že bejt, ne?