• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@majcam: jo to jsou, me kdyz pani neco vytiskla ale jenom jako doporuceni neoficielni takze jsem nikam nemusela chodit, ale koukla jsem na stranky firmy a taky uz to nebylo volne.....se stava ze ty firmy jim pak uz nenahlasi ze je misto obsazene.... ted ten nas blondyn strcil packu do zasuvky blbec chlupatej...
25. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza uff a je v poho..? Nebo je z něj Einstein.. :wink: ,jo a ten Klinlab jak jsem ti psala,tak tam má znova nabídku z 23.11..
25. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: ja vim ja tauz psla...jo je v poho jak spi tak se nejak protahnul a narazil na prodluzku a packa skoncila v ni...je to blb...treba by se mu rozvitilo....
25. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka a @petrita83 Jsem od doktora doma. Na UZV je vidět gestační váček, ve kterým mimísek zatím ještě není, ale roste, je pevně opoudřen a je zdravý. Jsem podle UZV 4+5tt a podle menstruace 5tt. Příští týden kontrola, jestli se objevili životní funkce Mám z něj hroznou radost!!! :slight_smile: A doktor mi řekl, že mám strašnou kliku a že tomu ani sám ještě nevěří!!!
Děkuju všem, co mi drželi palečky!!!!! :slight_smile:
25. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska - mě to taky pobolívalo. Pak se přidali prsa a záda. A co prckovi začalo tlouct srdíčko, tak začali nevolnosti...Tak ti budu držet palečky :wink:.
Poslední dva dny jsem trochu nastydlá, tak to snad prckovi neublíží :frowning2: .
25. lis 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacmelina Tak super, gratulace prevelika! Srdicko bude za chvilku, uvidis ho blikat, to bude parada :wink: jinak 4tt+5 je 5. tyden, takze 5tt :wink: A proc jsi vlastne mela takovou kliku? Ja to tu nejak kontinualne nesleduju, tak se omlouvam, urcite jsi to psala...
25. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Dokud nemas teploty pres 38C nebo skutecnou chripku, coz jsi spis jen nachlazena, tak se nic nedeje, hlavne hodne pij a bud v teple... ja mela v 16tt tezky zanet prudusek a antibiotika :frowning2: ale prej se nemam bat, ze to vubec nevadi, tak jim verim...
25. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacmelina gratuluju!!!! Zázraky fakt jsou!!!
25. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriel Před 4 lety jsem měla jedno zamlklé těhu v 10tt a při druhém jsem porodila ve 28tt těhotenství a syn mi umřel v inkubátoru. Pak dlouho nic. Začali jsme chodit do Gennetu, kde jsme podstoupili umělé oplodnění, která nevyšlo a týden po negativním výsledku krve po ET mě odvezla sanitka do nemocnice, kde zjistili, že při stimulaci se vystimuloval v děloze zánět velikosti tenisáku ve kterém byl hnis. Pravý vaječník jsem neměla a vzali mi vejcovod. Po operaci, která trvala 3hodiny mi řekli, že levý vaječník sice folikuly produkuje, ale jen málo (asi max.5) a že nedorůstají, ale hned umírají, což bylo zřejmé i z předchozích UZV. A že mi museli vyčistit vejcovod, který byl téměř neprůchozí. Jiná možnost než IVF podle nich nebyla. Ha a po půl roce od operace to vyšlo přirozeně :slight_smile:
@majcam děkuju moc!!! :slight_smile:
25. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacmelina Jezis tak to je zivotni pribeh... zkusila sis toho fakt hodne... tak to je fakt neskutecny stesti, budu na tebe myslet, at je odted vsechno uz jen v nejlepsim poradku, zaslouzis si to. Hodne stesti!
25. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacmelina jako fakt masakr...mám úplně husinu!!!!
25. lis 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak má nálada po dnešním telefonátu nic moc :frowning2: - pouze 7 zralých(omlouvám se za včerejší hrubku :grinning: ) v papírech mám 9,tak tomu moc nerozumím,no a oplodnilo se jich 5,vím že je to hezké číslo,ale je to o jedno mín jak posledně,tak jsem zvědavá co mi řeknou zítra a hlavně v so - to budou dělat genetiku,abych vůbec jela v po do Genn. jj hlavně pozitivní myšlení,snad to pomůže :wink:
25. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn hahaha...já to měla úplně stejně přes kopírák,9,7 zralých a 5 oplodněných a jakoby zítra mi sestra hlásila 3 a ty se pak drželi do konce!!!!!
25. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn neboj,mysli na ně!!!! jo a třetí den se ještě jeden probudil,ale pak zase usnul...:slight_smile:)
25. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam jj já měla v so 6,v po 4,v ut 3 a ve st při ET 0,tutíž já se budu smát až v po :wink:
25. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn: neboj urcite to bude vse OK
25. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn neboj jedeš podle mého scénaře... :wink:
25. lis 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza
@majcam holky dík,ale přeci --nebudu se tolik na to upínat,kdyžtak držte místo příští rok :wink:
25. lis 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam :grinning: ale já neopisuji,jen trošku :sweat_smile: ,ne že to na mě řekneš!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn: na to misto zapomen :grinning: :wink:. se to povede ted :wink:
25. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn myslíš místo v porodnici,tak to je jiná... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza
@majcam s váma je legrace,hned je ten den veselejší :slight_smile:
jo holky a nevite co je s denisou-dlouho tu nebyla,je mi jí tak líto :frowning2:
25. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, vidím, že je tu dnes pozitivní nálada a já mám zrovna takovou depkózní, navíc jsem se teď rozlítila nad článkem na idnes: “Kdo má děti, bude na penze odvádět méně“. Takže ještě potrestání za neplodnost, ach jo.
25. lis 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn jó holka to nevím,myslím si,že si bude chtít chvilku oddychnout od koníka,taky na ní myslím :unamused:
25. lis 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 :angry: :angry: radši nic takového nečíst :wink:
25. lis 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn ahojky,
moc ti držím palce, ať se embryjka drží . A minule jsi jich měla na genetiku 6 a po PGD nic nezbylo nebo do PGD embryjka nevydržela? A z jakého důvodu ti vlastně dělají PGD?
25. lis 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivula21 jak postupně odpadávala tak se přestala vyvíjet proto pak IMUNO, a ty 3 po PGD,máme v rodině- já i syn / :unamused: N1(neurofibromatoza),na dlouhé vypisování-/proto doporučení IVF s PGD
jinak všem velké dík,budu průběžně informovat,
25. lis 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka neboj bude to dobrý... já včera taky přijela z práce a měla skoro 38 teplotu. Celou noc jsem měla šílený nervy, bych nikdy nevěřila, že o to maličký cosi v břiše můžu mít už teď takový strach. Ráno jsem šla k doktorce, řikala, že si můžu vzít paralen a hlavně ležet, odpočívat, hodně pít, jíst ovoce atd. Nebezpečný jsou prý až horečky kolem 39 stupňů.
25. lis 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tak prsa mě bolej dost a dneska mě bolelo i v kříži...nejdřív mě bolely jen bradavky, ale teď teda celý prsa
25. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mám pocit, jako bych sežrala meloun, nekrájenej :slight_smile: byla jsem ve sprše a takovýhle břicho teda to je snad extrém...vždyť už jsem skoro týden po opu,,,,,to ani nem.že bejt, ne?
25. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek