• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@ajriska dělá to ultrogestan :wink:
25. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriel Děkuju, i já doufám, že snad tentokrát mimíska donosím a všechno bude v pořádku :slight_smile:

@majcam I takové věci se stávají, ale já doufám, že všechno už teď bude v pořádku...
25. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska - řekla bych že je to dobrý znamení :wink: . Určitě ti za měsíc začne být špatně a tím poznáš že se pomalu prckovi rozjíždí srdíčko :sunglasses: . Tak hezky odpočívej a nech prcky pěkně růst :wink:
25. lis 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi - já nemyslím že mám horečky. Maximálně trochu zvýšenou. Mám ucpanej nos a jak ta rýma když spím teče do krku, tak mi to tam dráždí. Snad to nic není. Poctivě ležím v teple a odpočívám aby se to nezhoršilo.
25. lis 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsem.. :wink:
26. lis 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...,jejda Inza už byla venčit... :wink:
26. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: no sebe. Jela jsem do Immunie na krev.....
26. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jé a kdy budou výsledky..?
26. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: jdu tam az 30.12., ale ja na to nepospicham takze pohoda. Ted budu muset jit v prosinci jeste na kliste a pristi tyden do Gennetu na UTZ pred dalsim IUI
26. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza takže to pak druhý den pěkně oslavíš.. :wink:
26. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: to ani ne...my Silvestra mame poklidneho...vetsinou se to nejak zvrtne den predem a pak je to uz jenom decentni a prvniho se bavime jak je vsem blbe...a vetsinoou kdyz jsme v Krkonosich tak jdem lyzovat
26. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza tak já ho vždycky měla pracovního a i vánoce,tak uvidim,jak to bude letos...
26. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: no ja pracovniho mit nebudu, my teda ani jeste nevime kde budeme....
26. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacmelina gratulujuuuu strašně moc :wink: a držím palce ať už se Vám příště ukáže i mimísek a uvidíte srdíčko!!!každopádně hurááá!
26. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravičko, dámy :slight_smile:
přesto, že se pořád jen válím, tak se cítím šíleně unavená.
Dneska, jsem volala do gennetu, jestli by mi nemohli poslat lístek na peníze poštou a prej ne...takže se asi budu muset trmácet do Prahy.....to nevím, jestli zvládnu....chojojojojo. Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že?¨

Jinak se ze mě stává blázen. Hladím si břicho a prosím miminka, aby to se mnou vydržela...no jako síla....

26. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska tak ať ti ho vyzvedne manža :wink:
@darkwitch tak jak v práci?
@monn co dělají kuličky?
26. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska nejsi blázen, možná trošičku!!!já to tak dělala taky :grinning: jen je hlaď a něco jim slib :wink:
26. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jj pěkně je utáhnout na vařený nudli... :astonished:
26. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam přesně :grinning: tomu říkám plán!příště vystřílím všechny trumfy :wink:
26. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska - mě bylo řečeno že se to dělat má, taky s manželem prcka takhle přesvědčujeme ať vydrží a roste :wink:
26. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem tu ted dlouho nebyla... v praci jsem dostala na vybranou jestli chci pracovat ve vypovedni lhute, nebo odejit na dohodu a dostat odstupne, takze v utery asi pujdu naposled do prace... a doctu vas zitra... jsem si zasla s kolegy na vinko...
26. lis 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch všechno zlý je k něčemu dobrý.....:slight_smile:
27. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no co toto..?!
27. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: no teda nic moc. by ti meli zaplatit ty dva mesice plus jeste odstupne
27. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza to me zaplati ty dva mesice plus odstupne, ale kdyz odejdu hned tak k tomu dostanu jeste penize navic... takze asi zustavat nebudu...
27. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: tak to pak jo. Si das do Vanoc oddech a pak zacnes hledat :wink:. Jo na pracaku se pak musis hlasit myslim do 5 prac dnu...
27. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jsem dostala nejaky elaborat, kde je napsane co a jak...
27. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch - ach jo, jako by nestačili starosti se zdravím ještě tohle :frowning2: . Držím palce. Mě by v práci čekalo to samé...
27. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No budu dneska posilat zivotopis a v pondeli druhy... jen musim vymyslet jak se to vlastne pise... jsem uz tak dlouho nic nepsala...
27. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: kdyztak mustr na CV a jak psat je na zivotopisy.cz ci na jobs.cz
27. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek