• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@ajriska I kdyby Ti test nic neukázal tak nevěš hlavu. Já ho ještě 13 dni po ET měla negativní a 15.den se na Gennet testu ukázala druhá čárka. A znám minimálně dvě další dámy, které na tom byly stejně. Držím pěsti ať to dobře dopadne.
28. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem volala opět do Gennetu kvůli lístku na peníze - a jedna ochotná sestřička řekla, že mi ho ještě dnes doporučeně odešle! Tak doufám, že to opravdu udělá, abych je nemusela urgovat :slight_smile:

Zatím jsem to vydržela a netestovala..
29. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
@monn držím moc pěstičky ať si v klidu dojedeš pro mimoušky a ať se jim pak ve vlaku líbí...
Brr,je tam opravdu sněhu...,no a my máme vše zbalené v krabicích,takže to musím odchodit v keckách, šálu mám od tchýně a čepici od manži...no nádhera pohledět..
Betox,Mandre kde jste holky?
29. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska tak vidíš,je dobře,že si to ještě zkusila s tím lístkem... :wink:
29. lis 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre zasnezene dopolko

majcam: tak jsem z pracaku zpatky a zase nic....jinak ted jak je snih tak ten nas magor psi je na zabiti. Nemuzem ho dostat domu jak ve snehu vyvadi
29. lis 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jj přesně,taky máme ten problém,ale zase aspoň jsou ti naši kluci čistý,žádné kamínky a bordel v tlapkách.. :wink:
29. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj ahoj
hlásím návrat do práce po laparoskopii :slight_smile:
29. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ahooooj a jak si dopadla... :wink:
29. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: jo to je pravda ze ted po kazdym venceni nemusi probehnout mcelkova mycka. Pekne kdyz je trosku spinavej tak pred barakem vezmu snih a umeju ho
@zvalentova: jak jsi dopadla?
29. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza to nevím, jejich přístup je hodně zvláštní. Všichni příjemní, jen velmi skoupí na slovo.
Každou věc a odpověď na ni jsem mámila na 3x.
Ale mám povyndání stehů a je mi báječně. :grinning:
29. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co tady nového? Jak jsou na tom ostaní? Kolik máme nových těhotných :slight_smile:
29. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova: to ti ani nerekli zda ti neco vzali ci ne?
29. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ne, každý byl tajemný jak hrad v Karpatech.
operatér mi sdělil, že se pokusili vejcovody zprůchodnit, ale jestli se to povedlo či nikoliv, to už neřekl...

Sestry jsem se yla 3x zeptat jak se mám o stehy starat, ani to mi neřekli.
Asi počítají, že mám každou chvíli něco sešitého, tak už vím.
29. lis 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza vzali nějaké vzorky kvůli endometrioze, ale to se prý dozvím až z jhistologie... teď jen čekám a doufám, že ji nepotvrdí
29. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova: tak to e vse rekli. Teda rikal me to pan primar ten me i kuchal....no ale dali ti zpravu ne tam je to napsany...a pokud jsi uvedla jako sveho dr gyn Langerovou tak ji poslou i operacni protokol. Ta ti pak vse rekne. Ja se priznam ze jsem se o stehy nestarala vubec a ted o jizvy taky ne....
29. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza tu jsem uvedla, ale chtěli po m "obvodní", že operační prokol pošlou jí. Do Gennetu si to mám prý donést sama... Koukám, že každá máme jiné info :grinning:
29. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova: me Langerova rekla ze ji mam rici jako obvodni...a stejne si tam pak jeste zavolala a vyzadala si ho sama
29. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova aha mě dali zprávu do ruky,ale kdyby ti dělali nějaký úkon,tak by ti to snad řekli..
29. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza takže pracák nic..? No až dodělám guláš,tak tam vyrážím s potvrzenou doporučenkou :angry: ,ale teď jsem potkala kamarádku sousedku a ty k nim shání posilu,takže to asi rozjedu a uvidim..,už jsem ve stádiu,že něco dělat musim,i když si samozřejmě neumim představit ten první den,začátek... :angry:
29. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: tam ani nahodou nic...Tak privez gulasek i sem... :grinning:
29. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já budu ráda,když se v těch keckách dopajdám MHD na Palmovku na pracák :angry: ,se mi tam nechce... :angry:
29. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ta Monn...chudák takový dojíždění... :angry:
29. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: jo na ET sla...videly jsme se v Gennetu... :wink:
29. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jupí,a to si to necháváš pro sebe..? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: jasne jak jinak :grinning:.co pracak?
29. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza mr.... z krtka... :wink: ,jen jsem to odevzdala a byl šmitec...,jsem mokrá až za ušima :unamused: a kolik jí zaváděli..?
29. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: ja nevim ja s ni mluvila jeste pred.....jo je tam pekne mokro, se to libi akorat tomu nasemu chlupacovi. Ja s nim uz trikrat venku a to pak jeste doma leze na balkon...a tam zere snih a nam doma pak chodi ledni medved
29. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza brr..,no to jsou teda lední medvědi..až se přestěhujeme,tak před barákem je velká louka,ten se tam posere... no a já taky,až ho budu přemlouvat a vláčet do bytu :rolling_eyes:
29. lis 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: jj to znam, kdyz je snih a potka jeste svoji milenku tak pak oni si hrajou ve snehu a my venku mrznem na miste...odmitaj totiz chodit...jenom si hrajou skacou na sebe atd..........tak ho budes vencit z okna .... :grinning:
29. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ..to by bylo dobrý :grinning: ,ale za tou loukou je les a kdyby něco ucítil,tak by byl v trapu,sice je to závislák,ale nikdy nevíš..
29. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek