Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
29. lis 2010

@majcam: tak by se trosku probeh...pohyb mu urcite neuskodi... 😀 😀

darkwitch
29. lis 2010

ahoj holky 🙂
tak jak dopadla monnn?

inza
29. lis 2010

@darkwitch: ahoj, tak jak naposled v praci? uz hledas?

majcam
29. lis 2010

@inza to máš pravdu 😀 je to takovej méďa béďa..
hergot co ta Monn? Tady se nikdo nic nedozví,všichni jsou tajemný jak hrad v Karpatech... 😠

darkwitch
29. lis 2010

@inza jeste jdu zitra jsem uhnana, cely den jsem litala po praci tam a zase zpet... a zitra pokracovani...
ve stredu jdu na pohovor...

majcam
29. lis 2010

@darkwitch to nikdo neví...tady nikdo nebydlí.. 🙂

majcam
29. lis 2010

@darkwitch a kam...kde....co...?To řikám tady z někoho něco páčit.. 😠 😠 😠

inza
29. lis 2010

pry jeste jede domu....

darkwitch
29. lis 2010

@majcam ja o tom moc nevim, kamaradka pracuje pro telofoniku a hledaji nove klapace do pocitace (jmenuje se to strasne vznesene) a strasne rychle, tak jsem poslala zivotopis a uvidim ve stredu... jenze kdyz me budou chtit tak moc rychle tak budu muset posunout laparku az po zkusebce...

inza
29. lis 2010

@darkwitch: ja myslim ze posunovat by jsi nic nemuse, kdyz jim reknes ze uz jsi objednana dlouho tak ti urcite vyjdou vstric a pak se to nejak udela....

darkwitch
29. lis 2010

@inza no uvidime, bylo by to fajn, mit to za sebou...

majcam
29. lis 2010

@darkwitch tak super klapačko 😉 ,no je to v pytli s těma tříměsíčkama ☹ ..,ale to co píše Inza,tak by to mohlo jít...,já vím člověku je blbý marodit ve zkušebce,ale....

darkwitch
29. lis 2010

hele uvidim jak budou ve stredu ochotni a treba me nebudou chtit...

majcam
29. lis 2010

@darkwitch ale budou,aspoň mají s tebou schůzku..to na nás s Inzou kašlou 😠 ..takový šikovný perspektivní holky jsme...

darkwitch
29. lis 2010

@majcam to je fakt, ale vas budou chtit taky...

majcam
29. lis 2010

@darkwitch no,ale to dřív budem těhotné,než si nás někdo všimne 😉

darkwitch
29. lis 2010

@majcam to je taky dobra moznost 😉

sipkova1
29. lis 2010

Ahoj holky, tak zitra jedem do Gennetu a uz hodinu tu resime, jestli pojedeme autem nebo MDH. Asi se rozhodneme rano dle aktualni snehove situace 😲

monnn
29. lis 2010

no jo,to dojíždění přijeli jsme až před 22.00 a hlásím 1embryko,z 5 velký skok,ale snad bude silné a něco vydrží 😉
ve vlaku jsem mu poslala půlku čokolády at ho trochu nadchnu pro další boj,víc udělat nemůžu 😨 ted bude to čekání trochu k zbláznění,ale pokusím se to brát v pohodičce,stres nebude asi na místě,jinak si můžu krev nabrat u nás a výsledky pak zavolat, jo a holky pokud by to vyšlo uvidím se ještě s mou Dr. z Gennetu,nebo už by to bylo vše na mých Dr. v místě bydliště,nemám neschopenku - čekám až jak dopadnu 😒 😒 ,jo a co mě mrzí nemám ani fotku,nevím jak to funguje jestli jsem se měla víc zajímat nebo 😖 ,vím jen ,že to bylo nělaký rychlí,mi řekli -no aspon jste ho viděla 😕
ale jinak mezi námi,jsem tam byla o něco déle,mi nešlo zavést - Dr mi musel zprůchodnit cestu či co 😕,ale bylo to v poho

ivula21
30. lis 2010

@monnn ahojky, jsem tu vlezla ještě před odchodem do práce abych se podívala kolik ti zbylo těch bojovníčků. Tak ten jeden bude beztak ten pravý. MOC moc moc budu celý týden nebo spíš dva držet palce.
A řekli ti, jestli po té analýze z těch pěti bylo jenom jedno dobré? nebylo jich bylo víc dobrých a do ET po tom PGD zbylo jedno?

Já ti řeknu, já bych asi z Prahy neměla odvahu jet ještě ten den domů....i když ten vlak zas tak moc netřese. Vím , že jsem vždycky ve vlaku o tom přemýšlela, jestli pak po Et jet ten den domů nebo ne. Jenomže já se toho stejně beztak nedočkám 😒 , tak nevím co řeším předem vlastně 😖

A máš teď nějaký ten aspoň dovolenou dovolenou nebo budeš chodit hned do práce? TAk hezky odpočívej 🙂

ivula21
30. lis 2010

@monnn ahojky, jsem tu vlezla ještě před odchodem do práce abych se podívala kolik ti zbylo těch bojovníčků. Tak ten jeden bude beztak ten pravý. MOC moc moc budu celý týden nebo spíš dva držet palce.
A řekli ti, jestli po té analýze z těch pěti bylo jenom jedno dobré? nebylo jich bylo víc dobrých a do ET po tom PGD zbylo jedno?

Já ti řeknu, já bych asi z Prahy neměla odvahu jet ještě ten den domů....i když ten vlak zas tak moc netřese. Vím , že jsem vždycky ve vlaku o tom přemýšlela, jestli pak po Et jet ten den domů nebo ne. Jenomže já se toho stejně beztak nedočkám 😒 , tak nevím co řeším předem vlastně 😖

A máš teď nějaký ten den aspoň dovolenou nebo budeš chodit hned do práce? TAk hlavně odpočívej pokud možno 🙂

inza
30. lis 2010

pekne zasnezene rano...

ajriska
30. lis 2010

Ahoj holky,
vím, že to nic nemusí znamenat, ale včera i dnes jsem si udělala test - nevydržela jsem.

Včera: slaboulinká čárečka, sotva k všimnutí, ale byla.
Dnes: taky slabá, ale je víc vidět...

Tak další testování provedu asi až o víkendu a symbolicky v neděli (musím to vydržet) už mám jen jeden papírek 🙂 ten test z Gennetu jsem zatím nepoužila

ivula21
30. lis 2010

@ajriska už se culím jak jelito jak to čtu 🙂 . Té smůly už tady přece bylo dost, tak že by konečně už ? 🙂

ajriska
30. lis 2010

@ivula21 no nevím........po tom všem, co je možný....věřit tomu budu až po UZ, ale tak nějak mi to dodalo trochu naděje...

petrita83
30. lis 2010

Krásné ránko!omlouvám se, že jsem zase tak pauzírovala tady, ...ale včera jsem byla v Drážďanech nakupovat na vánoce a čerpat tu vánoční atmosféru a musim říct, že se to povedlo..bylo to úžasný..mooc krásný, všude sníh, koledy, vánoční stánky, stromky, svařák a punč 😀 😉
Co tady nového jdu na to juknout 😉

ivula21
30. lis 2010

@ajriska no bodejť, že ti to dodalo naději...já už bych skákala radostí do stropu. i když člověk si říká, kolik už tady bylo pozitivních testíků a nakonec všechno špatně. Ale já bych už tomu věřila, prostě bych si říkala, že mi se to stát nemůže, když už tak dlouho čekám 😉

petrita83
30. lis 2010

@ajriska potichoučku gratuluju, jen tak dááál, to je supeer!!!

ajriska
30. lis 2010

@ivula21 no právě 🙂 říkám si...poprvé v životě ( i když slabě) mám pozitivní test...ale testovat jsem měla až příští středu..
v neděli bych měla dostat MS, tak doufám, že jí hodně dlouho neuvidím, mrchu 🙂 no a protože je v neděli Mikuláš, tak si ten "poslední" test udělám v neděli a pokud bude stále pozitivní, tak se hned v pondělí objednám na krev atd....jen by mě zajímalo, za jak dlouho po krvi je UZ? Zda bych to event. stihla do vánoc?

Teda já jsem fakt hrozná.....už zase předbíhám....ještě nemám nic jistý a div že nekupuju kočár...

ajriska
30. lis 2010

@petrita83 děkuju...nejdřív jsem přemýšlela, zda to sem vůbec napsat, abych to nějak nezakřikla, jsem strašně pověrčivá...ale pak si říkám...kdyby to mělo znamenat štěstí nejen pro mě...🙂