Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivula21
30. lis 2010

@ajriska a který si dneska den po ET?

petrita83
30. lis 2010

@ajriska určitě!tím, že to sem napíšeš určitě nic neksazíš, jestli to tam je , tak to tam prostě je!!! 😀 držim palce dál...

ajriska
30. lis 2010

@ivula21
@petrita83
No dneska jsem 7. den po ET

inza
30. lis 2010

@ajriska: to vypada nadejne 😉

monnn
30. lis 2010

ahoj,ahoj jsem se právě vykopala z postele 😀 ,ale co ještě odpoledne si půjdu aspon 20 dát 😅

@ivula21 podle papíru co mám a co tak nějak říkali,z 5 vhodných transveru 2,ale to jedno se přestalo vyvíjet,takže zůstal jen jeden malej bojovníček,tak už ho ukecávám 🙂 (jinak ta naše nemoc je přenosná 50 na 50 takže celkem vys.číslo,mám pocit,že mi mamča říkala,že o tom budou mluvit dnes v sama doma,tak jsem zvědavá) Jinak do práce chodím,dnes na noční,ale mám bezva kolegyni a ta za mě tu "těžší" práci odvede,ale mám takový pocit,jestli přece jsem neměla jít na tu neschopenku 😅 ,uvidíme jsou to ted jen 3 dny a pak třeba zajdu za moji Dr. A děkuji 😉 !!!!

monnn
30. lis 2010

@ajriska jé 😵 ,držím pěstě !!!!

ajriska
30. lis 2010

Holky, já jsem asi magor, ale normálně se mi zdálo, že ta čárečka z toho testu pomalu jakoby mizela....to je možné?

majcam
30. lis 2010

@monnn no to je dost 😝 a stejně se trochu opičíš s tím jedním a taky jsem měla těžší zavedení 😉 ,vím,že na mě použili nějakou "ameriku",nějaké kleštičky nebo co,bolelo to jako hodně silná menzes..

majcam
30. lis 2010

@ajriska jééé....,jak zmizela..?

ajriska
30. lis 2010

@majcam no je to takový divný...na jedné straně je docela dobře vidět "duch" a když to otočím tak jen při správném úhlu se mi jí podaří najít...ale tohle nebyl mama test. Ten jsem měla včera a tam byla slaboučká celou dobu.

Jo a ještě...včera odpolko mě nějako bolel celý spodek a taky břicho tím způsobem, jako kdyby mi někdo do těla píchal tisíce malých jehliček...

majcam
30. lis 2010

@ajriska malej zkouší akupunkturu 🙂

ajriska
30. lis 2010

@majcam já už z toho fakt magořím....no ale patří mi to...asi jsem ten test neměla dělat takhle brzy....

iriel
30. lis 2010

@ajriska Carky po uplnem "vyschnuti" testu jsou urcite slabsi nez kdyz je cerstvy, takze co bylo jedno rano duch, muze byt vecer nebo druhe rano uz skoro neviditelne, to je normalni...

iriel
30. lis 2010

@ajriska Pichani v podbrisku je normalni, roztahuje se deloha, stale jeste stahuji vajecniky... pokud to neboda vyrazne a soustredene jen na jedne strane, tak je vsechno ok. 😉 Na test je podle me skutecne brzy, ale drzim palce, at uz carka jen a jen sili 😉

ajriska
30. lis 2010

@iriel no snažím se nepanikařit, prostě v neděli tam budou dvě krásný // 🙂.

@majcam
jj bylo to asi jako akupunktura

ajriska
30. lis 2010

@iriel no hele, to píchání na jedné straně to jsem měla taky, třeba jeden večer vlevo, druhá vpravo, teď trošku vpravo, ale včera mě to opravdu píchalo jako jehličky, nevím přesně kde všude 🙂

Jsem ráda, že jste na příjmu, docela se už nudím

monnn
30. lis 2010

@majcam 😀 ,tak s tím opakováním já měla tu lepší(šetrnější),Dr.říkal,že to naštěstí šlo tím šetrnějším,ale co to bylo si už nepamatuji ikdyž se chlapec snažil mi to vysvětlit asi co nejlépe,já myslela na úplně něco jiného 😀

iriel
30. lis 2010

@ajriska No cili jinymi slovy to neni vyrazne a soustredene pichani pouze na jedne strane 😀

monnn
30. lis 2010

@majcam 😀 ,tak s tím opakováním, já měla tu lepší,Dr.říkal,že to naštěstí šlo tím šetrnějším,ale co to bylo si už nepamatuji ikdyž se chlapec snažil mi to vysvětlit asi co nejlépe,já myslela na úplně něco jiného 😀

monnn
30. lis 2010

koukám,že jsem divná -posílám to 2* 😀 😀

ajriska
30. lis 2010

@iriel hele já fakt ani nevím...dle mých slov se moc pozoruju a hlídám...ale kromě dnešního průjmu se cítím docela dobře...trochu bolí prsa
@monnn
teď jsem trochu mimo, nechápu

iriel
30. lis 2010

@ajriska 😉 Asi je to normalni, ale zkus se od toho odprostit a tak se nesledovat, cti si, maluj, poustej si oblibenou hudbu nebo filmy, na prochazku te v tehle kalamite posilat nebudu 😀 Ja byla venku naposled v nedeli, ani do prace jsem nejela, jednak se mi nechce zjistovat, ktery z tech "kopecku" je nase auto a autobusy maji tak 40min zpozdeni a vic, to bych na zastavce zapadla snehem a jednak muzu delat z domova bez ptani, tak co...😉)

ajriska
30. lis 2010

@iriel tak to ti závidím...no na filmy koukám, ale tak nějak mě to neba...knížky mám přečtený, takže pořád surfuju po netu, respektive jsem na koníkovi 🙂 a přeju si aby to čekání uteklo a všechno dobře dopadlo 🙂
dělám dálkově VŠ, ale jaksi nějak nezvládám tam teď jezdit, tak jsem posílala seminárky mejlem, no pak budu profy ještě nahánět kvůli zapsaní započtu...zkouškové je "až " v lednu...času dost 🙂

Hledám inspiraci na ván. dárky

monnn
30. lis 2010

@ajriska sem poslala stejnou zprávu 2*- pro majcam

ajriska
30. lis 2010

@monnn Ok 🙂 už chápu 🙂).

majcam
30. lis 2010

@monnn a kdo ti "dělal" mimčo?

ajriska
30. lis 2010

@monnn taky by mě zajímalo kdo 🙂 mě dr. Daněk a ten ho tady prej někomu "udělal" tak snad mě 🙂 ale jak jsi psala, že ti nemohli najít "cestu" u mě taky nejdřív nevěděli

inza
30. lis 2010

@majcam: hele kdy vypukne vase velka akce..?
betox: co cviceni?
mandre: co Babicka a mobilizace?

kive76
30. lis 2010

ahojky, holky moc sem ted nechodím..protože pořád jen zkoušíme přirozeně..takže nestíhám dočítat . Koncem ledna , když se nezadaří normálně zajdem na to IUičko... ....kolik máme těhotnejch a kdo?

monnn
30. lis 2010

@majcam
@ajriska MUDr.Feldmár a byl suprovej 😉 ,jen mi nedal tu fotku -chjo ☹ ,ale co -věřím,že si brzy pořídím novou a hezčí 😉