Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
30. lis 2010

@ajriska jo a koukám,s tím hledáním "té cesty" jsme tu nějak podobně 😀 ,no přede mnou byla nějaká paní a ta byla během 5min. zpět,já asi za 10min,žádná hrůza 😎

sipkova1
30. lis 2010

Ahoj holky, můžete mi prosím napsat něco blíž ke 4D ultrazvuku? Fakt se to dělá během menstruace a který den?, spíš na začátku nebo ke konci? Díky moc.

monnn
30. lis 2010

@ajriska koukám,že to tu máme všechny nějak podobný "hledání cesty atd." 😀

ajriska
30. lis 2010

@monnn já tam byla taky cca 10 min

monnn
30. lis 2010

já se omlouvám dnes za mé příspěvky,ale mě blbne PC nebo co,se mi to tam neukáže a po 2 min. už tam mám příspěvky dva 😲

ajriska
30. lis 2010

@monnn 🙂

ajriska
30. lis 2010

já teď přemejšlím, jestli mám testovat každý den, abych viděla, jestli čárečka sílí, nebo počkat do té neděle, to budu 12 po ET

inza
30. lis 2010

@sipkova1: jo dela se pri ms, protoze ta krev je vyborna kontrastni latka. Myslim ze 2-4 DC, ale nevim presne. Je to vlastne 3D UTZ v realnem case....

majcam
30. lis 2010

@sipkova1 dělá se 2-4 DC, takže během menzes..a nezapomenout se před výkonem "odšpuntovat" 🙂
@inza no počítáme příští týden,ten před náma to nějak zdržuje,furt čeká na nějaké papíry nebo co,manža už ztrácí trpělivost a ještě mají v práci neskutečný masakry,včera tam byl od rána od 5.30-23:30 a to si chce stěhovat sám, kdysi to byla jeho profese...,takže už vidim ty jeho nervy,jak se bude snažit to vše skloubit..,jo a já jdu ve čtvrtek na zkoušku 😀
@monn jééé,tak to budete mít malého chlupáčka 🙂 😝

majcam
30. lis 2010

@ajriska 😀 to záleží na tobě...,anebo si skoč někam na krev...

ajriska
30. lis 2010

@majcam to si myslím, že je opravdu ještě brzo...se mi líbí, jak každému v Gennetu říkají..."Za 14 dní udělat test a pak na krev" 🙂 by mě zajímalo, kdo to vydrží opravdu 14 dní

sipkova1
30. lis 2010

@inza
@majcam
Holky děkuju, no jo kontrastní látka 😉 , mně to teda přijde trochu nechutný 🙄

majcam
30. lis 2010

@ajriska my s Inzou to vydržely 😝 😝
@sipkova1 jo taky mi to bylo blbé,ale co už....,na laparce v nemocnici jsme ráno na vizitě ukazovaly vložky, takže taky pěkné pokoukáníčko 😔 ,nejdřív vykoukl drn a pak ten zbytek🙂

ajriska
30. lis 2010

@majcam tak to smekám dámy

majcam
30. lis 2010

@ajriska 😝 😝 😝 ,geneťáckej test mám ještě v šuplíku...

ajriska
30. lis 2010

@majcam no já taky, hele a ty jsi měla pozitivní test?

sipkova1
30. lis 2010

@majcam Hmm, to ukazování v. jsem taky zažila. Nejdřív jsem myslela, že si MUDr. dělá srandu…, ale trval na tom, já mu nabízela, že mu ji popíšu…
Co se tím 4D UTZ zjišťuje? Jako jestli je všechno tam, kde má být nebo výše sliznice?

majcam
30. lis 2010

@ajriska krev negativní...

ajriska
30. lis 2010

@majcam no a to je právě ono. Test může být nakrásně // ale když to není v krvi...

majcam
30. lis 2010

@sipkova1 😀 ...,já ani pořádně nevim,asi tam vidí lépe vnitřek..,já jen vím,že mi říkala,vše v pořádku,a to mi stačilo 😉

majcam
30. lis 2010

@ajriska ale většinou prý ty testy ukazují dobře...

ajriska
30. lis 2010

@majcam no a ty jsi ho měla negativní?

majcam
30. lis 2010

@ajriska já si ho nedělala.. 😉

ajriska
30. lis 2010

@majcam aha...no tak to tě fakt obdivuju...jsi jedna z mála...

sipkova1
30. lis 2010

@ajriska
Já myslím, že když na testu něco je, tak tam prostě něco je. Jinak by bylo úplně bílo (to je na diktát 😅 ). Udávají úspěšnost kolem 50% a spoustě holkám to tu na podzim bohužel nevyšlo, takže z hlediska statistiky Ty prostě musíš být těhotná

inza
30. lis 2010

@majcam: kam jdes na zkousku? Jo stehovani se taky desim az zacnem na jare a taky sami...bude to des a my to mame jeste dost daleko....Jinak ja po laparce v nemocnici nic neukazovala 😉 jo a v supliku mam 2 gennetacky testy a myslim ze tam jeste dlouho budou.....

ajriska
30. lis 2010

@sipkova1 no jak jsem říkala, pak mi přišlo asi o dvě hoďky déle, že ta čárečka jakoby vymizela...tak jsem si řekla...hm dobrý je to v prdeli...omlouvám se za ty výrazy

sipkova1
30. lis 2010

@ajriska no ale po předepsaném tam čase tam byla, né? Příště můžeš testík vyfotit a předložit na Koníka k "odbornému" posouzení 🙂

ajriska
30. lis 2010

@sipkova1 no to jsem zkoušela, ale jako asi sem tele...nějak jsem to nemohla zabrat

iriel
30. lis 2010

@sipkova1 Tak ale po IVF ma hodne holek pozitivni testy take a) po zbytcich z injekce Pregnylu, postupne carky vyblednou a pak uz jsou bile prave okolo 14. po ET b) embryo se uhnizduje, ale pak se pusti, carky jsou, ale 14. den neni v krvi nic nebo mene nez 30IU, takze proste v obou pripadech nejde o falesnou pozitivitu v pravem slova smyslu, ale proste o prilis brzke testovani.
No a c) nic to nemeni na tom, ze verim, ze Ajriska je tehule, ale s hlasitym jasanim si pockam az na tu krev 😉
Jinak testy, pokud maji falesny vysledek, tak zpravidla falesnou negativitu, ze nezachyti potrebne mnozstvi hCG, ale falesna pozitivita je hodne vzacna.