Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lucavka
3. dub 2009

Držím palečky 😉 .Taky si myslím že 4 sou v pohodě 🙂

hypo
3. dub 2009

ahojky holky, tak dnes vysledky krve pry celkem dobry, pokud nebudu mit bolesti a pocit nafouknuti muzu v pondeli jit na ET
samozrejme ze ted tyto pocity stale mam ☹ tak snad se to do pondeli zlepsi
muzete mi prosim nekdo popsat jak to gennetu chodi? dela se ET taky na tom operacnim sale nebo v ordinaci? asi sebou manzela uz nepotrebuji ze?

evik30
3. dub 2009

ahoj 🙂 hypo manzu sebou nepotřebujes ET dělaj na operačním sále (trvá to cca 5min.) a pak tě převezou do pokoje a tam 1hod ležíš a pak už jen čekat na // držim palčky ať ti to vyjde mě to možná čeká koncem měsíce podle stymulace atd.

boubelinka1
3. dub 2009

Ahojholky, prosím Vás, mám žádanku do Gennetu, přecházím z CARu Podolí. Nevíte, jak je dlouhá čekací doba? Díky.

helenky
4. dub 2009

boubelinko, na podzim to byly dva měsíce. Teď je tam docela zhuštěný provoz, tak nevím, jestli to nebude i déle.

dracekmracek
4. dub 2009

ahoj holky tak nejdřív kk boubelince,jak píše helenky teď to bude asi dýl....protože primářka na měsíc vypadla kvůli atestaci tuším,ale asi se objednej co nejdřív🙂na tu první schůzku se čeká nejdýl....

dracekmracek
4. dub 2009

hypo manžela sebou nepotřebuješ já měla nejlepší kamarádku u které jsem v Praze psala a ta mi moc pomohla 😵 dělá se to na sále🙂

hypo
4. dub 2009

dekuji za info
teda katus uz 6tt to je krasa 🙂 kdy jdes do gennetu ty?
ja se tam snazila dnes dovolat a po hodine jsem skoncila u sestry ktera rekla ze mam zavolat v pondeli na presnou hodinu transferu, embryologum se dovolat vubec nemuzu nikdo to nebere tak ani nevim jestli porad mame 10 oplozenych nebo se nas pocet snizil

dracekmracek
4. dub 2009

hypo to je hrozný s tímhle dovoláním 😠 já si tam třeba i v týdnu volala šestkrát,jednou obsazeno jednou to nikdo nebere....
moc ti držím palce! 😵
já jdu 16.4.už aby to bylo ale fakt to zkusím ukecat aby si mě tam aspoň chvíli ještě nechala,radši budu jezdit do Prahy než být tady....

helenky
4. dub 2009

holky držte mi palce, jdu na ET...máme dvoudenní cvrčky, tak snad se jim u mě bude líbit 😕

dracekmracek
4. dub 2009

helenky a kdypak ať vím kdy držet palce 😉

hypo
4. dub 2009

helenky drzim uz ted 🙂katus tobe taky.....
ja bych nejradeji take v gennetu zustala 🙂

boubelinka1
4. dub 2009

Ahojky, díky moc za odpověď. Mohly byste mi také doporučit doktora, který je vstřícný, milý a hlavně chápavý. Ráda bych chtěla podstoupit veškerá vyšetření, protože doktoři v CARu kam jsem chodila, mi tvrdili, že jsem v naprostém pořádku, ale já už si říkám, že už chyba je ve mně. Dík

hypo
4. dub 2009

cekacka pocitej tak 2 mesice ted je tam peknej frmol ale jak se dostanes dovnitr tak to lita 🙂 ale to asi znas i z caru v podoli ne? a proc odtamtud odchazis?
jinak ja znam jen lekarku vykysalou s nikym jinym jsem se zatim nesetkala...... je to mladsi lekarka a velmi prijemna ale me tam prijdou prijemni vischni 🙂

miluse
4. dub 2009

Boubelinka, já volala co genetu na začátku ledna a objednali nás na půlku března, takže počítej cca plus mínus měsíc a půl až dva.

Boubel, neházej flintu do žita a neobviňuj se, ono to určitě nebude tak horký, jak to na první pohled vypadá. Třeba je to jen v psychice a mažel/přítel je vpořádku? Spermiogram mu vyšel dobrý? Ono je to teďky už tak půl na půl, v tom kde je chyba.

Jinak doktora taky neporadím, zatím jsme tam byly 2x a pokaždé u někoho jiného, ale asi patříme k paní primářce, neb vstupní pohovor s námi dělala doktorka, která tam dojíždí z libereckého genetu jen na výpomoc.

boubelinka1
4. dub 2009

hypo, díky za odpověď. Z Podolí odcházím, protože jsem tam chodila od roku 2006 a nebyla jsem na žádném vyšetření, myslím tím např. profuky, laparoskopie atd. I můj gynekolog mi řekl, že bych měla změnit CAR. Ve směs mám za sebou vyšetření imunologii, pohlavní nemoci .... toť vše, ale aby se někdo podíval dovnitř, to ne. Mrzí mě to, ale takhle známá chodila taky do jednoho CARu a nic tam s ní nedělali, chodila na konzultace, dělali jí UTZ atd., pak se s manželem rozhodli o výměně CARu a tam podstoupila různá vyšetření, zjistili jí i jiné věci a do půl roku přišla do jiného stavu.

Miluse, příteli zjistili, že má nějakou gen.chorobu a k tomu se mu špatně vyvijí spermie, ono mu to taky nepomohlo, protože 14 let dělal s asfaltem a v 19 letech na vojně mu vyoperovali křečové žíly, vytahovali mu je přes třísla a byly tam nějaké zdravotní komplikace, že málem zemřel. Já vím, že se nesmím obviňovat, ale už si nejsem sama s sebou jistá.

boubelinka1
4. dub 2009

Ještě, že jsou takové stránky, kde může si člověk vypovídat, protože v našem okolí, nikdo neví, co máme za problémy, ale když se někdo zeptá, kdy do toho praštíme, tak nám je z toho na brek. Ne, že bychom se za to styděli, ale bohužel bydlíme s lidmi v baráku, který jsou hrozně moc chytrý a zlý.

hypo
4. dub 2009

no ja treba zadne vysetreni za sebou taky nemam ale ja je ani nevyzadovala, vedela jsem ze je problem v tom ze mam PCO
nevim jak je to v gennetu, jestli ti napisou nejaka vysetreni nebo to je na tvem gynekologovi..... no budu drzet palce at ti v gennetu pomuzou

boubelinka1
4. dub 2009

hypo, díky moc za palce a mohly bys mi napsat, jak dlouho chodíš do Gennetu?

miluse
4. dub 2009

Boubel, to vám za ty 3 roky neudělali žádné IVF 😕 ani nějaký pokus? Pokud jsi brala clostilbegyt tak by pak měření folikulů bylo na místě před inseminací, ale pokud vám nic takového nenabídly, tak se nedivím,že chceš změnit CAR. Jinak laparoskopii ti může napsat i tvůj obvodní gynekolog, já na ní taky byla před tím než mi napsal doporučení do CAR, říkal, že je lepší, když už máme všechna tato vyšetření než tam půjdeme. Každopádně budu držet pěstičky aby jsi se změnou CARu byla spokojená a brzy se dočkali malého sviště 🙂

boubelinka1
4. dub 2009

Miluse, já mám za sebou vždy neúspěšné ☹ 3xIVI a 2xIVF, Clostibegyt jsem nikdy nebrala a ani mi ho nikdo nenabídl v CARu. Mohla bys mi napsat, co to ten Clostibegyt je a na co pomáhá? Opravdu o něm nic nevím. Ty neúspěchy si říkám, že třeba je to nějaká maličkost, co je ve mně a oni to nezjistili. Díky

miluse
4. dub 2009

Clostylbegyt se dává na úpravu ovulace, pokud neovuluješ a před IUI - inseminací vlastně stimuluje vaječníky a proto se pak chodí na folikulometrii jestli zabírá a zda a do jaké velikosti vajíčka dozrávají. Dříve se dával clomhexal, ale ten již přestali vyrábět

boubelinka1
4. dub 2009

Díky za info, o ovulaci mi nikdo nic neřekl, tak to je snad v pořádku, když jsem podstupovala IVI, tak jsem si vždy píchla Oviterall (nebo, jak se to píše).

miluse
4. dub 2009

IVI? Myslíš asi IUI - inseminaci, že? 😉 Jinak s tímhle já zatím zkušenosti nemám, IVF nás/mě čeká až tak někdy v květnu/červnu, podle výsledků genetiky a imunologie

hypo
4. dub 2009

boubelko - pul roku chodim do gennetu, nejdriv jsem brala clostilbegyt asi tri mesice a pak jsem zazadala o IVF

boubelinka1
4. dub 2009

Miluse, ano myslela jsem IUI, omlouvám se, budu Ti držet palečky, aby to vyšlo na poprvé.

Hypo, díky za odpověď, nedá se nic dělat, když už čekáme 4 roky, 3 měsíce nás už nezabije.

miluse
4. dub 2009

Boubel v poho, já taky ještě v těch zkratkách tápu 🙂

boubelinka1
4. dub 2009

Miluse, dívala jsem se na tvé album, chci se zeptat, kde jsi zjistila, jak Ti bude jednou vypadat ten váš malej človíček a platí se za to?

miluse
5. dub 2009

krásné dopoledne,

Boubel, to jsou jedny stránky, na té fotce je to napsané, ale musíš to brát s rezervou, už nám několika holkám vyšlo úplně stejný mimčo 😀 a nic se za to neplatí, jen tam zadáš svoje dvě fotky a ono z toho něco vyleze 🙂

hypo
5. dub 2009

ahoj holky, tak zase krasny den a ja drepim doma a nenamaham vajecniky ........ zitra ET tak snad to bude OK