Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
21. led 2011

@sipkova1 prosím tě, já tam docházím kvůli štítný žláze a vlasům, tak si mě tam paní doktorka vzala pod ruku i s tímhle, jinak nevím jak se tam dostat, já tam jezdím už dlouho a vzali mě tam protože se tam léčí mamka s nejsilnější cukrovkou, tam mě vzali na testy kvůli ní a už mě tam nechali, tak ti moc neporadím ☹

pentagras
21. led 2011

@sipkova1 jo a na imunologii docházím jinam, mám dobrou doktorku v Benešově, je fakt dobrá, tak nemám ani v plánu přecházet, tak to ani nevím jestli v Ikemu je ale koukni na stránky Ikemu, určitě to tam bude vypsaný,

monnn
21. led 2011

@petaloudi moc velkááááááá gratulace!!!!!!!!! a taky se musím přiznat,že závidím 😕 ale mooooc vám to přeji 🙂 😉

cibka
21. led 2011

@petaloudi paráda taky gratuluji 😉

anlek
21. led 2011

@petaloudi Gratuluju k holcicce.

darkwitch
21. led 2011

@petaloudi taky gratuluju k holcicce 🙂

holky vy jste se pekne rozjely... mi dalo zabrat nez jsem vas docetla 😀 a ted musim jeste delat sekanou na zitrana obed, protoze si jdu na tri hodky zacvicit tak aby manza netrpel hladem, ale nejak se mi do toho nechce...

anlek
21. led 2011

@darkwitch Ja budu pect sekanou zitra a to hned pro 17 lidi. To bude siiiiila. 😕

darkwitch
21. led 2011

@anlek tak to jsi odvazna... ja se chystam na peceni ted a fakt se mi nechce zvedat a jit mlit maso... ale o reklame pujdu 😀

anlek
21. led 2011

@darkwitch Ja koupila mlete v Globusu, tam maji dobre. Jinde bych si to netroufla. 😠

petaloudi
21. led 2011

Děkuji děkuji. Já se vůbec dneska vznášim na obláčku štěstí... Nejen, že utz byl v pohodě, ale od doktorky jsem pelášila rovnou do školy a dělala jsem poslední zkoušku ze třech v tomto týdnu. A všechny jsem je zvládla, uf. Tak už jen jednu a zimní semestr je za mnou. Sakriš, chtěla bych ty státnice stihnout ještě v červnu a rodit jako čerstvá paní inženýrka 😀

@monnn v pohodě, já tenhle druh závisti taky mockrát pocítila...

@darkwitch @anlek jéé, sekanou jsem dlouho neměla... asi mám tip na nedělní oběd 😉

darkwitch
21. led 2011

@anlek my mame choper tak muzu mlit 🙂 dneska jsem mlela poprve, jinak jsem taky kupovala mlete maso... uz je v troube, jsem zvedava jaka bude, je dost ridka...

@petaloudi 🙂 jsem ji chtela delat uz minuly tyden, ale nemeli pekne maso...

anlek
21. led 2011

@petaloudi Co studujes?

petaloudi
21. led 2011

@anlek Dodělávám dálkově obor Podnikání a administrativa na ekonomický fakultě ČZU

sipkova1
21. led 2011

@pentagras aha, díky moc za info

monnn
22. led 2011

Dobré ráno všem!!
@petaloudi to malá už tedy studuje s Tebou v bříšku,to Ti může pak radit-co? 😀
jsem zvědavá,můžu se zeptat už vybíráte jména?si vzpomínám když jsme vybírali my tak jsem manžovi dala kalendář a papír at vypíše co se mu líbí a po chvilce nakouknu jen tak přes rameno a on byl teprve u 3. měsíce a snad napsaných 10 jmen-jsem myslela,že mě picne 😀 pravda je,že my nevěděli co to bude 😉

petaloudi
22. led 2011

@monnn Jojo, říkám mu (teda vlastně jí), můj malý záložní mozeček 😀 Pro holku jsme měli vybraný jméno už chvíli po tom, co jsme se začli snažit, takže doost dlouho - bude to Mariana. U kluka jsme pořád nevěděli, tak to příroda vyřešila za nás 😉

ivula21
22. led 2011

@monnn ahojky, už je to lepší, ale ta nejistota je děsná, ale to tady znají všichni. A tobě už je taky líp? Ještě čekáš, jak dopadne ta kontrola s tím hematomem, že? Já ti mám pocit, že už vždycky nějak dopředu vím, že to dopadne blbě a ono to vždycky blbě dopadne.
Na začátku února jdu na laparoskopii, když prý mám zřejmě k tomu ještě tu endometriozu. No prostě aby toho nebylo málo ☹ . A co bude dál, to nevím.
uvidím po té laparce, jestli tam fakt nějaké ložiska jsou nebo ne a jestli přistoupím na léčbu hormonama nebo ne. A jestli to s tou endiometriozou půjde přirozeně, tak to je taky ve hvězdách. A Jestli mi pojišťovna ještě povolí jeden pokus, to zatím nevím. Sestra měla volat zase v pondělí, ohledně toho co zjistila, ale nevolala, tak proto jsem se tady ptala, jestli někdo nezná jméno té krátkovlasé sestřičky.

monnn
22. led 2011

@ivula21 hm-nemáš to jednoduchý,ale aspon jsi ještě hodně mladá - to máš velké plus aspon já to tak vidím,čím víc let tak i ty problémy se nějak zdvojnásobujou.A já už mi bylo líp,sem se dnes doyvěděla,že má známá je v 7tt,to já byla taky a je tu zas ten splín-dnes už bych začínala 10tt-krásná představa.Ivu a dovolala jsi se té sestřičce,co Ti řekla?

cibka
22. led 2011

ahoj holky,
máte nekterá zkusenost s iui, dnes jsem na nem byla a malinko špinim myslíte že je to normální??
díky za rady

vally11
22. led 2011

@monnn
Ahoj, podle toho co jsem si tady přečetla, tak teď to pro tebe bylo asi hodně náročné období, hlavně na psychiku. To je mi líto. Jinak jak píšeš, jak jsi se dozvěděla, že je kamarádka těhu, tak to znám. Během posledních pár měsíců je to jedna za druhou. Přeji jim to, ale vůbec mi to nepřidá, spíš naopak.

darkwitch
22. led 2011

@cibka me se to nikdy nestalo, ale zase to ze se mi to nestalo nic neznamena... zkus jeste pockat co napise nekdo dalsi... ono to asi je mozne ze trosku zaspinis...

monnn
22. led 2011

@vally11 jj přesně tak přeju jim to ale zároven je mi to moc líto,že já mezi ně nepatřím!!!! ☹
@cibka tak já Ti neporádím já tuto zkušenost nemám,já si myslela,že seš už v tomhle tom ostřílená 😀 ,hele ale jestli si vzpomínám dobře mám pocit,že mi po ET Feldmár říkal,že slabě špinit můžeš,ale fak nevím tak se omlouvám!!!!!

cibka
22. led 2011

@darkwitch
@monnn holky díky aspon ze jste reagovali, myslim že minule jsem taky trosku špinila a dokonce 1 i po sexu, jestli to tam nejak narušil pri iui pak to přestalo bylo to jen trosku a jen ten den tak snad to nic nebude a neomlouvej se 🙂

monnn
22. led 2011

@cibka hele s tím sexíkem opatrně sestřička říkala,že můžem,ale pozor na orgasmus to prý můžeš potratit 😅 ,ale po IVI je to třeba jiné 😵 ale fakt nám to říkala to si pamatuji nebot jsem na ni koukala jak .......a byla to mladá černovlasá a velice příjemná sestřička-jméno nevím 😲

cibka
22. led 2011

@monnn no oni po iui večer doporučují ještě snažení doma. po ivf to nevim to asi ne

monnn
22. led 2011

@cibka tak to jo ono je to přeci rozdíl,no a sem zase chytřejší 😀 ikdyž u nás IVI nebud

sipkova1
22. led 2011

@cibka Já měla minule po IUI takový výtok, MUDr. říkala, že je to ten gel, který se při IUI používá. Ty máš špinění krvavé?

cibka
23. led 2011

@sipkova1 spíš takový nahnědlý ale od tý doby nic tka snad to nic nebylo

anlek
23. led 2011

@cibka Mohli te rypnout do cipku. Pokud nekrvacis, tak bych rekla, ze to neni spatne.

cibka
23. led 2011

@anlek ne ne nekrvácím asi máš pravdu je fak že chvíli trvalo než ho našel 😀