• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
31. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@anlek aha tak to jsem nevedela ze je to stejný a to jsem si myslela že uz o tom vím vše :grinning:
31. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
O cem to pisete holky, co se stalo?
31. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka tak na tyto stránky jsem nenarazila a jsem ráda
@anlek ty jo to by mě nenapadlo testovat tak brzy,bych myslela,že to může být dozvuk po pregnilu,či jak se ta injekce jmenuje :grinning:
31. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn na jednu stranu čím mín toho víš tím je to lepší
31. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@anlek nic holka klídek :wink: jen soucítíme s holkama z jinýho fora
31. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn Ja netestovala, nechtela jsem videt jen jednu /. Proste jsem skocila na krev.

No v den OPU se vajicka oplodni v misce, pri IUI v tobe. :wink:
31. led 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka moje řeč kolikrát baba chlastá kouří šnupe a kdoví co ještě o těhu se dozví až když jde rodit a má krásné zdravé dítko my tady těhotenství plánujeme bojíme si dát skleničku vínka či pivka jen zdravé jídlo o ležení v teplé lázni si necháváme zdát a nakonec ..... :unamused:
koukám,že dnes si tu píšeme jen my 3holky z městečka?! :grinning:
31. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@anlek holky ja nikdy ty // jeste neviděla snad se taky dočkám :wink:
31. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@anlek to jako testík můžeš mít zkreslený tou injekcí,ale když jdeš na krev žádný omyl nehrozí?
31. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn :grinning: ja se teda koupu ne ve vařící vode jen v teplé a napoustím si jen tak po kotníky :grinning:
31. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka Ja is delala legraci, ze nejaky testik pocuram po pregnylu. :grinning:

31. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka já jich ted měla snad nejvíc a jak jsem dopadla přitom dálnice je hadr :frowning2: holka dočkáš a doufám,že co nejdřív :wink:
@monnn Nevim, ale brala jsem, ze krev je jasna. :confused:
@monnn je pravda ze uz jsme četla nekolikrát že holky měly krásný // a pak to špatně dopadlo :frowning2:
ja prostě věřím že se to letos podaří at uz mimco nebo aspon do konce roku pupík s mimcem proste letos to vyjde
31. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka já se po ET jen sprchovala abych něco nepos.... :astonished:
31. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn tak to příste taky udelám , jenže me je ve sprše kosa :angry:
31. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka no a já když jsem pořád špinila a testíky vycházely mě Dr. řekla,že se HCG v moči ještě chvilku drží,to je taky blbé si myslíš ikdyž krvácíš a testík Ti ukazuje dálnici je vše O.K ale opak je pravdou,holky v těchto případech bych byla raději za amatéééérku :grinning: takže krev je krev :wink:
31. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka mě taky,hlavně kdž tu vodu zastavím :grinning: si hodím jen župan a nechce se mě ani mazat krémem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn ja mela po 1 ivf hcg kole 100 a nakonec z toho bylo prý biochemicky tak tomu nerozumim proč a přitom test byl negativní a taky mi to pak nechtelo klesnout a mela jsem to mesíc v kuse
31. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka to biochemický je co ?určo jste už tady o něm psaly,ale si nějak nevzpomínám :pensive: :pensive: a právě já myslela,že když jdeš na IVI nebo IVF tak musí vše vyjít a opak je pravdou daleko vyšší % těchto těhulíkování :rolling_eyes:
31. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn ja taky myslela ze je to tutovka to ivf a pekne nás vyvedli z omylu jeste jsem si rikala ze to první nevyslo prý testují jak reaguje a tak ale když nevyslo ani to druhy :frowning2:
to biochemicky je neco jako že se ukáže hcg že si tehotná ale ve skutečnosti na utz není nic videt neco takovýho moc to neumím popsat ale kdyz se kouknes na net tak tam to určo najdeš
31. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mela jednou biochemicky a jednou zamlkly, ale carky jsem jeste poradne nevidela :grinning:
31. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
pro dnešek se loučím
dobrou noc
31. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch ja čárky taky neviděla jen mi to řekli z krve
31. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslim, ze biochemicke je ze se embryjko chyti a hned se pusti, takze telo zareaguje, ale hned to zacne klesat...
@cibka kouknu ale až zítra pomalu se půjdu chystat do práce,hele a kde je anlek odskočila si na kojení?
a k těm příznakům mě ještě dnes tak trochu vytéká z bradavek mlíčí se rozkojím nebo co :astonished:
@monnn máš noční, kde děláš mě čeká příští týden :frowning2:
31. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch ale kdopak se nám vzbudil :grinning: dobré ráno :grinning:
31. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka v potravinářským průmyslu vyrábím ovocné štávičky - džusíky :wink: a ty kde?
31. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek