• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
3. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch hlavně opatrně :wink:
3. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka Ta tvoje profilova fotka me taky mate. :grinning:
3. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim ze bych to nemela s tou praci prehanet...
3. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek tak já ji zase zmenim :wink:
3. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to lepší :grinning:
3. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka tak když zmatky tak zmatky :grinning: já byla zvyklá na tu s si nemůžu vzpomenout :pensive:
3. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
monnn mela bys taky udelat zmatek a dat sem nejakou fotku
3. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn tak až tamtu najdi tak jí sem vrátim až bude čas
3. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch já už tady foto měla,ale asi jsem se nelíbila :fearful: a petrite kobrndu taky šlohly a sipkove šípek taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka nemusíš hodíš sem sobotní testík :wink:
3. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn Me take ukradli fotku. :angry: Fakt zrovna na IVF diskuzi nemusim mit svuj ksichtecek. :angry:
3. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek ja si taky myslim, ze tady nepotrebujem mit videt hlavy, ale kdyz maj vsichni stejny obrazek tak je ta diskuze mene prehledna...
3. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch Ja mela fotku podobnou te tve. Aby oblicej nebyl tolik videt a byla mi smazana. :angry:
3. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek :grinning:
@darkwitch to máš pravdu a hlavně pak nemusíme podávat informace včem budeme sedět v čekárně,že jo? :grinning:
3. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn :grinning: no to by asi v pripade sipkove bylo potreba stejne :grinning: a mit tu zase fotku obliceje mi prijde nebezpecne co kdyz sem nakukuje nekdo z prace nbo znamych, nemusi vsichni vedet ze mame problemy...
3. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jj to máš pravdu ikdyž já minule nakoukla k nám do porodnice(diskuze na MK) a holka tam neměla foto a já věděla o koho jde,ale určitá anominita je super :wink:
3. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn tak jasne spousta lidi me pozna treba podle prezdivky, ale bez fota si nebudou jisti...
3. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch to máš pravdu,vždyt já sem taky nějakou dodám :sweat_smile: sem se hezky osprchovala a za chvilku šup do postýlky,holky dobrou noc!!!!
3. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vally11 Ahojky, jj, už si tam můžu zavolat :wink: :sunglasses: , ale řekl mi narovinu že tu imunitu mám nic moc a ještě že nejdřív za tři měsíce můžu a než mě objednaj a projdem konzultací tak to uběhne tahle doba, tak super, alespon nějaký pokrok, no a tak jsem tam volala a maj uplně až do konce března plno, mám si zavolat za 14 dní to prý už budou vědět termíny na duben, tak jsem ráda :slight_smile: jsem bojovník :slight_smile: , to už vydržím :slight_smile:
4. únor 2011 ve 02:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka ahojky, tak jsem tam volala ale mají plno, tak mám volat za 14 dní a to už budou mít termíny na duben, tak super, to už vydržím :slight_smile:
dneska mi je dobře, alespon se to nějak pohlo, dělám celý týden noční a ráno hned po práci jsem tam šla, no koukali na mě blbě v čekárně :confused: , asi jsem byla oteklá :slight_smile:
4. únor 2011 ve 02:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 děkuji, pomohlo to :slight_smile:
4. únor 2011 ve 02:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn Ahojky, ještě k fotkám - jak to je stím fotoblogem??? To vidí všichni nebo jen přátelé?? Od nás jedna taky byla na IVF a ted má větší dítě do školy a někdo to někde kecnul a děti se mu posmívaj ve škole že je zmrzlík a toho bych se nerada jednou dožila :confused: , dík za info :wink:
4. únor 2011 ve 02:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem!
@pentagras s tím fotoblokem to asi tak bude,ale nevím sem nad tím nikdy nepřemýšlela :fearful: snad holky napíšou a poradí
jinak chodít po noční po Dr. znám byla jsem :grinning: po noční jsem jela hned na ET-pravda dřímala jsem ve vlaku :sweat_smile: a když jsem byla na OPU jsem jim hlásila že narkozu nepotřebuji( vyjížděli z domu už 0.45 tak jsem spát ani nešla)stačí klepnout kladívkem po hlavě a je :grinning:
4. únor 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras
Ahojky,tak to je dobře, že to dopadlo ok :slight_smile: A duben tu bude než se nadějeme. :wink:.
4. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
já když jdu po noční tak usínám v čekárne padá mi hlava :grinning:
4. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka :grinning: a všichni si na Tebe ukazujou a říkají cos dělala v noci - jestli jsi neflámovala,že jo? :grinning:
a ještě ke všemu pak u Dr. kecám blbosti :fearful: si pak říkám jak jsem to mohla vůbec vypustit z .... :grinning:
4. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn jo jo nebo si řikaj ta je nejaká divná a pak když tam čučís dlouho tak más co delat tu hlavu udržet
4. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka :grinning: hele důležitý je že neusnem při prohlídce :grinning: dokážes si představit jak Tě MÉDA probouzí :sweat_smile: ted nevím chodíš k němu nebo k prim.?
4. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn jo jo chodím k nemu, myslim že když tam jdu tak se dycky proberu
4. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek