Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
7. únor 2011

ahojky všem

inza
7. únor 2011

ahoj vsem 😀

cibka
7. únor 2011

@inza jak se vede ? je tu nejak mrtvo

kive76
7. únor 2011

@cibka ahojky, u nás nic novýho...zkoušíme přirozeně, a když se do července nezadaří..vlítnem na to přes Genet ...zkusíme to iuičko...

inza
7. únor 2011

@cibka: po vikendu bolave 😀 no vypada to ze IUIcko asi taky nevyslo....uvidim jestli se me bude chtit delat test ci ne

cibka
7. únor 2011

@kive76 tak držím palečky at gennet není potřeba 😉

cibka
7. únor 2011

@inza už jsi testovala? ja to rano dostala tak sem volala do gennetu na kontrolu na utz a ted to zase nemam přitom krev byla jasně červená tak čekám že se to zítra rozjede abych se nemusela přeobjednávat

darkwitch
7. únor 2011

ahoj 🙂

tak jsem se dnes statecne objednela na indikaci pred laparkou, jsem na ten telefon koukala snad dve hodiny nez jsem sebrala odvahu... a jdu 18.3.

kive76
7. únor 2011

@cibka díky, už by to chtělo 🙂

inza
7. únor 2011

@cibka: jeste ne nechce se me do toho

darkwitch
7. únor 2011

@inza neboj se toho 🙂 i kdyz ja mam co rikat, ja taky malokdy testovala...

cibka
7. únor 2011

@inza me se do toho taky nechtelo to bylo poprve co se mi klepaly i ruce a až budu testovat po posledním ivf tak to bude jeste horší

cibka
7. únor 2011

@darkwitch šikulka to je za chvilku to uteče 😉

darkwitch
7. únor 2011

@cibka jen strachy neutect pred zakrokem...

inza
7. únor 2011

@darkwitch: to do toho brzna utece jako voda..bude to v pohode
@darkwitch ,@cibka: se nebojm, jenomse o toho nchce. Jsem lina ceka pa nejaae ty minuty.
cibka: ja musim rici ze po 3 IVF jsem ani nebyla nervni. Jsem ani test nedelala. Jak se zacala lasit mrcha tak jsem zasla na krev i kdyz me vysledky byli jasne...ale brala jsem to nejak v pohode

cibka
8. únor 2011

@darkwitch neboj dá se to vydržet taky sme se bála

cibka
8. únor 2011

@inza kolik jich už máš?
jinak krásné ranko jdu spinkat

inza
8. únor 2011

@cibka: tri pryc. Ted jdem do 4 a uz za svoje

monnn
8. únor 2011

@inza jak secítíš?co testík?nepomýšlíš,že by jsi to zkusila? 😉

inza
8. únor 2011

@monnn: ja si myslim ze to ani nebude potreba...jinak po vikendu porad bolave 🙂

monnn
8. únor 2011

@inza jejda,ale třeba - šance by být mohla,ne? 😕

inza
8. únor 2011

@monnn: uvidime...🙂, ale asi ne

sipkova1
8. únor 2011

Ahoj holky, tak jsem v Gennetu potkala romsky (cikansky...) par. To me teda soklo, ja myslela, ze tyhle problemy oni nemaj...

monnn
8. únor 2011

@inza takže pěstě stále držím 😉
@sipkova1 hele a nebili tam třeba darovat 😝

vally11
8. únor 2011

@pentagras
Ahoj, já jdu do gennetu v pátek a tam nám řeknou co dál, tak uvidíme. 😉

vally11
8. únor 2011

@inza
také držím pěsti, třeba se bude konat zázrak a najdeš // 😉

monnn
8. únor 2011

@vally11 a ke komu jdeš?tak hlavně at vám to tam dopadne 😉
jéééééééé ted koukám jakou tam mám hrubici by ze mě měla češtinářka radost,no nic třeba se i pobili,že jo 😀 😀

vally11
8. únor 2011

@monnn
děkuji 😉 . No prvně jsem byla u Vykysalé, teď jdu k primářce. Prý tam Vykys. není. Tak to jsem se taky chtěla zeptat jak to chodí. Ale ty chodíš k prim., viď?
Na hrubice kašli, a kor v tomhle případě, tam to měkké i přímo pasuje 😀

monnn
8. únor 2011

@vally11 tak jo když pasuje,tak pasuje 😀 😀 jinak já chodím k Dr.Bukvové - max.spokojenost a já na ni měla v podstatě vžy štěstí,že tam byla 😉 ,jinak jsem byla jednou u Dr. Vykysalé a jednou u "Médi" 😉

vally11
8. únor 2011

@monnn
No já tam byla u dr. zatím jenom jednou. V podstatě jsem nevěděla do čeho jdu, teď (to tedy taky nevím), ale aspoň jsem si říkala, že už znám dr. a oni mi dají jinou, ale doufám, že bude v pohodě. ........no a taky doufám, abych byla v pohodě já 😔