Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sipkova1
8. únor 2011

@cibka No u týdle jsi byla spokojená, ne 😀 ? Bylo to v Praze?
Mně vykládala karty kámoška a vyšly jí děti 2, ovšem prý zamlklý potrat je v kartách taky dítě, no já nevím... 😒

cibka
8. únor 2011

@sipkova1 ne ne byla jsme u nás mě taky vyslo 2 do 3 let a z toho jedno letos

darkwitch
8. únor 2011

@sipkova1 nedes me...

sipkova1
8. únor 2011

@cibka A odkud jsi?

sipkova1
8. únor 2011

@darkwitch To nechci Tě děsit, čarodejnice se přece jen tak nevyděsí 😉 Tak třeba to Tvoje biochemický se nepočítá... 😒

cibka
8. únor 2011

@sipkova1 Kladno

cibka
8. únor 2011

pro dnesek se s vami loučím 😉 ahojky

sipkova1
8. únor 2011

@cibka aha jako Kive

darkwitch
8. únor 2011

@sipkova1 ja mam na konte i zamlkly... ale neboj me jen tak neco nevydesi 😉

monnn
8. únor 2011

čau holky tak jsem si vás dočetla a musím říct,že jste mě nepotěšily já mám mít taky 2 no mám jedno dítko,jeden spontáč a jeden cerv. potrat,to jako už nemám ani pomýšlet 😕 😒 😒
a jinak dobrou,zítra mě možná čeká dlouhá šichta - celej 15 hod. makati 😀

sipkova1
8. únor 2011

@monnn Teda koukam,ze by mě měli z týhle diskuse vyloučit. Já vždycky něco napíšu a nedomyslím to… No monnn určitě Ti to 2. dítko vyjde, já tomu věřím.

kive76
9. únor 2011

@cibka ahojky, no to zírám taky Kladno?

cibka
9. únor 2011

@kive76 jakto taky? a už to vidím

kive76
9. únor 2011

🙂

kive76
9. únor 2011

@cibka no tak až pak obě otěhotníme, můžeme spolu chodit na procházky s kočárkem 🙂 třeba bydlíme v blízkosti,a potkáváme se... 🙂

inza
9. únor 2011

@cibka:tak se taky nepovedlo a test jsem ani delat nemusela

cibka
9. únor 2011

@kive76 😀

cibka
9. únor 2011

@inza to mě mrzí ☹ dorazila ms? hlavu vzhuru jdeme dál

inza
9. únor 2011

@cibka: jj a se vsi paradou 😉 No co se da delat. Asi pujdu na pivko ci neco takoveho. Jsem vyrazila na hory a vyhrivam barak je tu v nem vcelku kosa. Jdu si udelat cajik s rumikem 😀 alespon zvedne naladu 😀

kive76
9. únor 2011

@inza taky mě to mrzí.. ☹

vally11
9. únor 2011

@inza
Taky mě to mrzí ☹ ...užij si alespoň lyžovačku na horách.

inza
9. únor 2011

@vally11: no jo neda se nic delat musime jit dale....no spise budu makat v baracku. Pokud ale bude zitra solarko jako dnes tak razim na bezky. Dneska tu fakt uplne vymeteno a teplo.....

vally11
9. únor 2011

@inza
A kdepak jsi na horách?

pentagras
9. únor 2011

@vally11 Ahojky, jak je, počásko super, hned jsem vyrazila ven na sluníčko do Konopiště, fakt pecka 🙂

vally11
9. únor 2011

@pentagras
Ahojky, dnes bylo opravdu krásné počasí. Ta zima už mě vůbec nebaví. Ještě aby s pěkným počasím přišly i nějaké lepší zprávy než pořád psát ..... tak to mě mrzí apod.

pentagras
9. únor 2011

@vally11 no to je fakt, musíme doufat a věřit, nic jiného stejně nezbývá, určitě to dobře dopadne, letím ještě na cvíčo na ZUMBU, fakt relax, super, tak zatím páčko 😎 🙂

darkwitch
9. únor 2011

@inza potvora jedna, tak apson ten cajik s rumikem a pivecko at ti zvednou naladu... teda takhle napsane to vypada blbe 🙂

inza
9. únor 2011

@darkwitch:no nakonec zzatim jenom cajik a rumikem na zahrati.. jo je to mrcha co si nechce vzit žádnou dlouhou dovolenou
vally: v jizerkach

darkwitch
9. únor 2011

@inza taky si myslim, ze by mela jet na dlouhou dovolenou, uz aby si zbalila kufry...

monnn
9. únor 2011

@sipkova1 😉 neboj jen piš my tě nenecháme!
holky jestli mě manža nachytá,že vám píšu takhle v noci- mě pošle do blázince 😀 dnes v práci 15hod a zítra vstávám v 5 mám RS,
@inza moc mě to mrzí ☹ chjooooo 😠
@pentagras takže ZUMBA jo- já nebyla,páč jsem byla v rachotě ☹
jinak holky já se té "mrchy" snad ani nezbavím si asi myslí když mi dala 2 měsíce pokoj,že si to snad vynahradí nebo co 😠 už mě prudí víc jak měsíc jsemzvědavá co mi poví má gyn, ji jdu poctít návštěvou ve st
tak dobroooouuuuuuu