Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
10. únor 2011

@monnn teda to se nediv že by nadával, aspon vidíš že mu na tobě záleží 😀

inza
10. únor 2011

monn:me by taky nadaval🙂
tak dneska pekne 20 kilaku na bezkach.musim. využít jeste cas nez bude dalsi ivfko

monnn
10. únor 2011

@cibka @inza čau holky nenačapal 😀 by asi ani nenadával,ale řekl by že nejsem v pořádku at jdu na léčení 😀 že mám závislost na MK-PC 😀 😝 na běžky bych šla taky,ale my tu nemáme žádný sníh 🙄

cibka
10. únor 2011

@inza taky bych se potrebovala hejbnout ale dr mi rekl zadný prudký pohyby kvůlitem cystám ☹

cibka
10. únor 2011

@monnn už jses doma ju a jak se ti chtelo vstávat moc ne vid

inza
10. únor 2011

@cibka:na bezkach se jenom klouzes nic prudkeho🙂

monnn
10. únor 2011

@cibka chtělo nechtělo,vstala jsem 😉 a docela to i uteklo 😵 zítra mám 60% nebo lékaře-jestli vstanu 😀
a ty běžky 😀 no my vzaly loni s kámoškou manžu a ten si přivodil úraz 😝 vícekrát s námi nešel 😀 😝 ,ale Ty seš žena s velkým Ž,ne -to by jsi zvládla bez úhony jak píše inza 😉

cibka
10. únor 2011

@monnn běžky mam ráda 😀 myslim že ženy s velkým Ž jsme tu všechny 😀 😀

monnn
10. únor 2011

@cibka 😀

kive76
11. únor 2011

@cibka no to určitě 🙂

cibka
11. únor 2011

krásné ráno všem

anlek
11. únor 2011

Ahoj,
jsem ostuda, uz jsem tu par dnu nebyla. Nejake novinky?

Ja byla ve stredu u dr., na UTZ bylo neco videt, takze to vypada nadejne. Sice jste nemame srdicko, ale na to je pry dost casu.

inza
11. únor 2011

krasne i kdyz destive rano....

anlek: tak to jsou bezva zpravy.....bejt Vama tak, ale nanuky jeste necham do doby nez budete mit dalsi prte pekne doma 😉

cibka
11. únor 2011

@anlek super další kruček dopředu 😉

monnn
11. únor 2011

@anlek hele a je tam jedno nebo dvě 😉 ?

holky chtěla jsem se zeptat byla jste některá na "hysteroskopii" a jestli ano byly jste v Gennetu,platí se za to něco nebo je to na pojištovnu?

cibka
11. únor 2011

@monnn ja nebyla takže neporadím

anlek
11. únor 2011

@monnn Nestras, uz ted mam pocit, ze mozna jsem nevedela, co chci. 😉 Jsme totalne mrtva a maly vzaduje veci jako normalne. 😀

Na hysterce jsem nebyla, ale tusim, ze kolem 1000 Kc se plati za pokoj nebo neco takoveho.

monnn
11. únor 2011

@cibka 😉 tak dík a nevadí - třeba některá byla a poradí 🙂 jinak já jsem ted začala číst knížku a budu velice chytrá ty doktorský slova - jen si je zapamatovat 😀 (Doktoři od Ericha Segala) 😨
@anlek mě to jen tak napadlo,by to byl docela záhul co?jinak dík mám pocit,že jsem to taky někde četla-těch 1000kč mi něco říká a mám pocit,že to tu psala holka která měla v Gennetu nějaký problém cca rok zpět,ale dík

anlek
11. únor 2011

@monnn Uprimne, nedovedu si to predstavit. Kdybychom nakonec skoncili v Gennetu, tak bych pri KETu si nenechala zavest dve embryjka. Fakt z toho mam strach.

sipkova1
11. únor 2011

@monnn Myslím, že Dark byla na hysterosonografii. Na hysteroskopii mi přijde, že se moc neposílá, že rovnou pošlou na laparoskopii.

sipkova1
11. únor 2011

Jinak já dnes byla na IUI. A taky jsem jedné sestřičce v Gennetu vyplnila dotazník, dělá diplomku na neplodnost 😝

monnn
11. únor 2011

@anlek ale zvládla by jsi to,ale měla bys veeeeeelikeeej obdiv 😀 jo to jse četla na nějaký diskuzce do roka druhé nebo tak něco tak tam mám pocit byla holka s dvojčaty nebo trojčaty a hned brzo na to miminko,to je co 😨
@sipkova1 no nevím to by měla být hysteroskopie - jejda co je to ta hysterosonografie 😕 a nestraš ještě s laparkou anebo,že bych šla rovnou s dark by sme mohli krafat na pokoji 😀 😝

monnn
11. únor 2011

@sipkova1 no jo chceš být slavná,že jo 😀 😀

sipkova1
11. únor 2011

@monnn No já do toho moc nevidím, ale myslím, že hysterosonografie HSG je hlavně na zjištění průchodnosti vejcovodů. Což by asi bylo u Tebe zbytečný, pokud máš první dítě přirozeně.

http://www.gennet.cz/vysetreni-zeny-1404036377....

No to jdi s Dark, můžeš pak všude ohromovat tím, že jsi byla na Homolce 😀

sipkova1
11. únor 2011

@monnn No bylo to anonymní 🙂 , ale odpověď na všechny ty otázky by s přehledem našla v mojí kartě 😉

vally11
11. únor 2011

@sipkova1
Taky jsem byla dneska v Gennetu a taky jsem viděla jednu sestřičku s dotazníkem, ale mě ho vyplnit nedala.

vally11
11. únor 2011

@monnn
tak si vezmeme rovnou třílůžkový, možná mě laparka taky čeká.

inza
11. únor 2011

monn:ja byla ny hysteroskopii v Gennetu.plati se 1000 za pokoj.jinak nic jineho.trva to cca 15 min v celkove narkoze.muzes jit na ni ale jinam.

michaelama
11. únor 2011

Ahoj holky, je to asi měsíc co jsem se tady s vámi loučila a už jsem tady zase. Sice vás mám od mého "cvokaře" zakázaný, že diskuze podobnýho typu nedoporučuje, ale stejně sem občas vlezu, hlavně kvůli monn jak se má. Ta byla takový můj vzor a z jejího neúspěchu jsem byla hodně špatná. Měla jsem pocit jako bych ty neúspěchy úplně přitahovala...
Nicméně já jsem teď na začátku stimulace a musím to prostě někde sdělit, protože z okolí to skoro nikdo neví a já jsem na to vlastně sama...
Takže zítra si začínám píchat menopur do břicha a ve středu jdu na první kontrolu. Doktorům se zdám ve velmi dobré formě tak jsem zvědavá co se mnou ta stimulace udělá a kolik se mi podaří těch folikulů, bohužel jich kvůli PGD potřebuju víc než normálně takže o jeden nerv navíc ☹
Holky mějte se pěkně a ať už to máme všechny konečně úspěšně za sebou! víte jak to myslím 🙂

darkwitch
11. únor 2011

ahoj holky
@monnn na hysteroskopii v gennetu byla inza
hysterosonografie je hnus a zjistuje se tim pruchodnost vejcovodu pomoci kontrastni latky a utz... a jasne pojd se mnou na laparku aspon se nebudu tolik bat 😀