Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
14. únor 2011

@darkwitch to věřím 😒 a zítra?hm doufám,že i to počasí bude lepší u nás dnes šero a zima,sem byla venku s naším psiskem a byla jsem ráda,že mám rukavice 😉

darkwitch
14. únor 2011

@monnn pocasi dneska bylo osklive to je pravda... ja uz chci jaro, ta dlouha zima mi taky nesvedci a leto jsem si poradne neuzila jak jsem ho vetsinu prolezela doma...

monnn
14. únor 2011

@darkwitch snad už to jaro brzy přijde,no v loni to jaro ani léto tedy nic moc 😒 ,si pamatuji jsem byla 18.5 v Gen... a kosa byla to si pamatuji mooc dobře,jinak přesně před rokem jsem byla v Gennetu poprvé 😕
Jinak všem přeji dobrou noc jdu do koupelny a pak do postýlky!!!!ahojte zítra snad bude HEJ!!! 😉

darkwitch
14. únor 2011

@monnn ahoj dobrou noc a zitra krasnou a slunecnou naladu 🙂

zvalentova
15. únor 2011

@darkwitch více méně hned jak měla čas.
Vycházelo mi to cca 3- ´4 týdny po zákroku.

danysek1
15. únor 2011

Ahoj holky. Mám za sebou jedno neúspěšné ivf a teď mě čeká druhé s prodlouženým protokolem. V čem se liší proti krátkému? Jiné dávky hormonů a i jiné hormony?

zvalentova
15. únor 2011

@danysek1 také jsem se ptala a je to trošku jiná forma. Nejdříve stříkáš do nosu a pak teprve injekce. Ale to ti spíš napíšou holky, které mají osobní zkušenosti. 😉

cibka
15. únor 2011

ahojky všem, teda vy jste toho včera napísaly 😀

zvalentova
15. únor 2011

@cibka čauves 🙂

inza
15. únor 2011

@danysek1:dlouhy protokol zacina uz cca kolem 22DC.nejdriv strikas spray do nosu rano a večer a pak cca od 6DC si jeste pichas. presne jak to bylo po dnech ti můžu napsat nejdriive zitra az budu doma.a
cibka:tak co cysty?ja jsem znicena z bezek🙂

cibka
15. únor 2011

@zvalentova ahojky

cibka
15. únor 2011

@inza doufam že odešly s ms na kontrolní utz jedu až 1.3. tak se budu modlit at jsou v haji jinak nevim co by bylo dal
jinak je to nějaký divný i po ms mam nejak citlivý prsa a to sem nikdy nemela spíš před
tak už zase běžkaříš ju aspon se trošku hejbnes ja akorat kynu ☹

cibka
15. únor 2011

za chvilku razim ke kadeřnici jupí už to mam dlouhy a nedrží mi to

inza
15. únor 2011

@cibka:je ja jdu toho 1 taky na utz.ja to budu asi zkracovat zitra.jj hejbu se,ale obcas to boli

michaelama
15. únor 2011

Ahoj holky, mám dnes nějakou pozitivní náladu takže vám jí všem posíláááám la la lá

zvalentova
15. únor 2011

@michaelama to je fajn, potřebuji trošku "nakazit"

michaelama
15. únor 2011

@zvalentova Tak tfuj tfuj, máš ho tam - bacil dobré nálady 😉

cibka
15. únor 2011

@inza a v kolik tam máš být? už mam letní sestřih a teple v nedohlednu ☹

cibka
15. únor 2011

@michaelama tak šup sem s ní díky 😀 😀

vally11
15. únor 2011

Ahoj holky, přeji hezký den a taky chci nakazit dobrou náladou 😉
@cibka já taky doma kynu a ke kadeřnici jdu v pátek 😀

cibka
15. únor 2011

@vally11 to je hruza co už mi to štve vim že až budu těhule tak to řešit nebudu ale ted je to fakt děs

inza
15. únor 2011

cibka:v pul jedné a v kolik ty?ja budu delat letni sestrich zitra az dorazim domu🙂

vally11
15. únor 2011

Tak koukám, že tento týden se to sestřihama jenom hemží 😉
@cibka já poslední dobou kynu snad i po vodě. Myslím, že ty hormony mám totálně splašené. O víkendu mi kamarádka, která je v 6 měsici řekla, že přibrala už 5 kg a cítí se jak manda. V duchu jsem si říkala, co bych zato dala a navíc jsem přibrala jen po hormonech 7 kg!!!

michaelama
15. únor 2011

@vally11 7 kilo po hormonech? Nestraš... Já mám pocit, že mi taky roste nějak břich, jsem zvědavá jak budu vypadat na konci stimulace, prý se někomu břicho hooodně zvětší...to nevím jak to budu vysvětlovat v práci...že jsem spolkla balón?

vally11
15. únor 2011

@michaelama
no tak 2 kg jsem zhubla než jsem začala, ale pak to šlo šíleně rychle! Ale to mám zatím jenom po dostinexu (ten beru na vysoký prolaktin)

michaelama
15. únor 2011

@vally11 A potom tě čeká IVF? Nebo jaký máte plán? Asi už jsi to tu psala, že?...ale než bych to dohledala... Tak ať ti to klesá...mě před IVF zase našli sníženou funci štítné žlázy (TSH 5,14) a tak beru letrox, ale po tom by se mělo spíš hubnout...to teda nepozoruju...

inza
15. únor 2011

Tak ja musim rici ze jsem teda po hormonech nepribrala spíše sla vaha dolu: -)

cibka
15. únor 2011

@inza tak to už budu doma mam tam být v 9 navíc tam pojedu hned po noční ☹

michaelama
15. únor 2011

@inza Jestli my to na ty hormony jenom nesvádíme 🙂 Ona tu čokoládka na uklidněnou, tu pořádnej steak z roštěný...večer po práci vyžrat ledničku když se celý den pořádně nenajím a podobné zvrhlosti asi také dělají své... ale ty hormony jsou dobrý alibi 😉

cibka
15. únor 2011

ja se ptala dr jestli mužu přibírat po hormonech a on řikal že ne ale mam kamošku která bere taky všechno možný a ma na hoře asi 10 kilo ja přibrala 5 ☹ na každýho to asi učinkuje jinak co bych za to dala kdybych po tom hubla jako inza