• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
anlek
to jsem právě udělala. Objednala jsem se k Vykysalé na příští týden a uvidíme.
15. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danysek1 také mě PICSI nabízeli, ale cena 17 tisíc rozhodla že ne.. přeci jen tiskárnu na prachy ještě nemáme :unamused:
15. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaelama
vím, že si při stimulaci nemůžu vybírat. Taky proto jsem dnes nebyla objednaná k Vykysalý, ale k někomu jinému. Vykysalá je tam bohužel až do středy do pátku. Takže jsem skončila u Bukvový. Jsem prostě rozhozená, byla jsem natěšená na další pokus a teď zase čekat.
15. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danysek1 To znám, ale uteče to jako voda, já byla rozhozená před Vánoci, taky mi to o měsíc odložili kvůli štítce, ale teď jsem ráda, že to alespoň mám jakžtakž v pořádku. Trpělivost růže přináší, drž se :slight_smile:
15. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova A proč ti nabízeji PICSI když máš endošku? PICSI je na spermie,ne? To bych už pak brala opravdu jako business...
15. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už mi sestřička volala, jsem objednaná na 6 dubna k dr. Brandejský, k první konzultaci, jupí :slight_smile:
Vally11 - tak konečně :slight_smile: :sunglasses:
15. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvalentova
No jsem stejného názoru taky jsem si ještě nepořídila. A při mém štěstí bych na to jen pomyslela a už bych byla v hledáčku policie. :grinning:
Holky musím jít děkuji všem a ozvu se:
15. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelama taky, ale po odběru jsem měla sice 16 foliku, z toho 12 zralých, ale zbylo nám jediné embryo na transfer. Takže si baba myslela, že to bude pro nás vhodnější metoda a třeba nám zbyde víc embryí.
15. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Aha a měla jsi ICSI? Manžel měl spermiogram v pořádku? Tedy to je pech, tolik vajíček a jen jedno embryjko z toho, ale i jedno někdy stačí :slight_smile:
15. únor 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelama ne, údajně nebylo třeba...
15. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras
No tak to je super, zase o krůček dál. :slight_smile:
15. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

vy jste toho zase nakecaly :grinning: ja jsem po hormonech nepribrala a po valeni doma a ziveni se sladkym jsem dokonce neco schodila, ted chodim do prace a cvicit mam to zas na hore, me proste lezeni a sladky snizuje vahu :slight_smile:

@inza @zvalentova a do toho gennetu jste se objednavali az jste meli po laparce? a jak dlouho jste zustali po laparce na neshcopence a kdy jste mohly zacit cvicit? a omlouvam se, ze vas zahlcuju otazkama... navic takovyma na ktere se budu za mesic ptat znova :grinning:
15. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch:no ja se objednavala po laparce asi 4 dny.ja neschopenku nemela,ale pokud ti nnebudou neco velmi zasadniho delat tak podle me az ti vyndaj stehy muzes jit do prace...
15. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ja sla po laparce po týdnu taky do prace vzala jsem si na to dovču
15. únor 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak me bukvova taky moc nesedí taky chodím k peterovi :grinning:
15. únor 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vally11 jojo, konečně zase krůček, ještě vyšetření a duben tu bude hned :slight_smile:
16. únor 2011 ve 03:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch de facto jsem počkala cca týden až se mi chtělo něco dělat a pak jsem volala. Hlavně jim trvalo 14 dní než zaslali operační protokol a výslekdy z histologie, které jsem nesla Langerové.
Cvičila jsem až teď v lednu, dřív prostě nebyl čas ani chut :grinning:
16. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky jak se máte?
@darkwitch kdy máš ten termín na tu laparku,už ted někdy nebo až v březnu?
já jdu dnes opět na gyn. doufám,že se ten můj hematom už střebal a budu mít klid,mám nachystáno plno otázek - tak doufám,že tu mou hu..(pusu)otevřu :grinning:
16. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn Musis otevrit. Kdyby ses ptala se zavrenou, tak ti nebude rozumet. :grinning: Drzim palce, at je hematom pryc. :dizzy_face:
16. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn tak to nám pak dej vedět jestli ses dozvěděla všechno zásadní :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danysek1 jen jsem se chtěla zeptat vás neposlali na IMUNO?ptám se proto,protože u mě taky při 1.IVF nedošlo k transveru - taky se nám em. přestala vyvíjet a tak jsme šupajdili směr IMUNO,na termín jsem čekala téměř měsíc a pak jsem urgovala výsledky abych je měla k určitýmu datu,holky si možná ještě vzpomínaj jak sem tu bláznila :grinning:
16. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danysek1 @monnn , to nás poslali na IMUNo hned (a byla jsem za to ráda), protože tím se hodně věcí vyjasnilo. Sice k horšímu, ale bylo dobře o tom všem vědět.
16. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek :grinning:
@zvalentova :wink:
vědět dám,ale asi až v noci nebo zítra,rovnou od Dr. jedu do práce :sweat_smile: ,no jinak jedna otázka bude hodně záludná,nesouhlasím co napsali do pooperač. zprávy- sice vím,že už s tím nic neudělám,ale zeptat se chci
16. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no nás právě hned po tom nevydařeném taky poslali,u manži bylo vše Ok,já mě se ten papír červenal,ale naštěstí nic zásadního to nebylo - Prednison jak všichni :grinning:
16. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn já také nesouhlasila s "informovaným souhlasem", protože mě nikdo neinformoval :grinning:
16. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova proč nám nikdy nedají ty zprávy přečíst než je pošlou dál? :angry:
16. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn mě se červenal jako hadr, čekala jsem na alergii na manžela :grinning:
Prednison jsem dostala až teď, ale je to pekelná sra..a, ale protože se další IVFjen tak nebude tak ho nejím.
16. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn tak já ho mám založený ve složce, kopii dostala MUDra.
16. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova já si taky už všechny zprávy zakládám :grinning: sem si zvykla od malýho kam jsme vlezli chtěli po nás kopii,takže syn má šanon a já taky :grinning:,já ten Pred.. taky ted neberu,sem ho začala brát před stimulkou a zkončila pár dní po ukončení těhu,se obvodačka divila,že jsem po něm nepřibrala po těch dávkách a době :sweat_smile: ,jinak totiž přibírám jen se na jídlo kouknu,ale to ted bylo nervíkama :wink:
16. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn jj, jsem postižená z práce, všechno schovávám, každá věc má solo desky a popisky co a jak :sunglasses:
16. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek