• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@darkwitch no jo mě trvalo než jsem vás tu našla :grinning: jinak bych se taky ptala a sháněla info,já měla 1.IVF v červenci a za váma na koníka přišla až v řijnu :astonished:
17. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky co novýho?
18. únor 2011 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
holky potřebuju poradit dostala sem na mesíc tu antikoncepci dnes ji beru asi10 den a včera sem malilinko špinila a dnes rano na papíře takový narůžovělý nevíte po čem to může být, jeste piju 2 dny bylinkový čaj

díky za rady
18. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek no já měla krátké protokoly, Langerová mi dlouhý dát nechtěla.
@michaelama já jsem se dívala na ty staré stimulační protokoly a minule mi u prvního ultrazvuku mi taky nevypsala doktorka Bukvová velikosti folíků, až doktorka Vykysalá u druhého ultrazvuku. A ke komu jdeš zítra? Uvidíš, to bude v pohodě....osm folíků je dost :wink: i bez druhého vaječníku
18. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivula21 No tak to jsem ráda, že ne jenom mě odflákla :slight_smile: Zítra jdu k doktorce Langerové, tak snad mi tam třeba ještě něco najde :slight_smile:
18. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka Já občas zašpinila v době ovulace, ale nevím, když se bere antikoncepce tak asi ani neovuluješ, nevím. No a nebo ti praskla nějaká mini cévka. Někdo špiní i kvůli antiko, segra jí třeba musela úplně přestat brát, protože špinila pořád, ale dali jí jinou a bylo to ok...
18. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka a není to i tím, že jsi začla brát tu antikoncepci, a tělo si na to ještě nezvyklo...mě se někdy stávalo, když jsem dřív antikoncepci brala, že jsem to někdy i takhle ..s tím špiněním dostala při braní antikoncepce, a když byl ten tejden co jsem to měla dostat, tak jsem to normálně dostala,nebo někdy jsem to dostala při posledních dnech braní antikoncepce, a skončilo to tak 2 dni...v pauze nebraní...
18. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka je fakt, že si mi taky už jednou stalo...pila jsem jeden čaj na hubnutí...z několika bylinek.asi tejden ..a dostala jsem to o tejden dřív ...takže jsem to pak radši přestala pít....at si menzes nerozhodím...mám jí po 28 dnech...
18. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se objednala na doporučení od kámošky na konzultaci k MUDrovi ohledně endometriozy a případné operaci. Tak jsem zvědavá s čím přijde. :sunglasses:
18. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Drzim palce, at preseknes ten zacarovany kruh. :dizzy_face:
18. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova drzim palce at to dopadne dobre a zbavis se te potvory...
18. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova jj hlavně at Ti to dobře "výborně" dopadne a at už se brzy raduješ s těhulkováním :slight_smile: :wink:
18. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 díky nedalo mi to a volala jsem na gyndu muze se to stat a je to od tý antikoncepce telo není zvyklý
18. únor 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka aspon jsi v klidu :slight_smile:
18. únor 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka janě dobře jsi udělala,raději zavolat nebo dojít k Dr. zbytečně než pozdě :wink: sem si pak taky říkala,že kdybych tehdy napsala aspon mail mohla jsem to mýt o týden dřív za sebou a hlavně by bylo bez srdeční akce :frowning2:
19. únor 2011 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky přeji krásnou noc,ale tu asi straším sama vy už pěkně spinkáte,že jo?no já se cvičím na noční :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2011 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn ja sem ještě tady :wink:
19. únor 2011 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka tak tu nestraším sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale už se chystám do postýlky
19. únor 2011 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn ja přisla z odpolky tak pročítam co je novýho taky z chvilku pujdu
19. únor 2011 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jdu dobrou
19. únor 2011 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka no dnes se tu moc nekecalo,že by to počasí? :sweat_smile: u nás hnus :frowning2: dobrooou!!!!!!
19. únor 2011 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn u nas taky hnus lepší zalézt do pelíšku a ani nevylézat a dnes to nevypada o moc lépe :frowning2:
19. únor 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka čao u nás i dnes hnusně :angry: ,ale co mám rozvařeno,uklizeno a po obědě půjdu bruslit,at rozhýbu mé lenivé tělo :grinning: ,žádný pelíšek :grinning:
19. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že už jsem zpátky z ultrazvuku. Vyjížděli jsme v 5 ráno, cesta hrozná, sníh, ledovka, kamiony zaseklý v kopcích, bouračky...Prostě hnus, kterej mi na náladě nepřidal, špatně jsem spala a navíc to naše folíkové skóre nic moc :frowning2:... Zato paní doktorka Langerová mi tu náladu trochu pozvedla, protože tam nějaký ty folíky našla a mám to už i černé na bílém konečně. Na stávkujícím, pravým vaječníku je fakt jen jeden menší - vel. 13 a pak už jen drobný. Na levým mám ale 3 větší jak 20, 2 x 20, 5 x 17, 2 x 14 a 1 x 12. V pondělí jdu na OPU. Teď jsem si vyštudovala, že folikul má před prasknutím 23 mm tak snad mi ještě nějaký dorostou...
Tak užívejte víkendu, i když to počásko teda nic moc.
19. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelama tak vidíš,to máš hezký ne?a koho budeš mít na sále -víš?budu Ti na po držet pěstě at máš kvantitu i kvalitu a to co nej,nej :wink: :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn Děkuju moc, měl by tam být feldmár, jdu až druhou várku, od 10:30, takže dnes píchám pregnyl až 23:00. To si asi nařídím budíka, jsem šíleně po tom dnešku unavená... A jakto, že jsi u pc, jsem tu četla něco o bruslení :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pondělky býval na sále méďa :wink: @michaelama držím palce na velkou úrodičku!
19. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi jsme napsaly úplně současně :slight_smile: děkuju, jsou to nervy...
19. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelama bruslení od 15.00 -16.00 takže mám ještě čas :wink:
19. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka tak vidíš měla jsem pravdu s tou antikoncepcí..:slight_smile:
19. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek