Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
3. bře 2011

@kive76 snad ho zlomím a vyrazíme 😉

raducha
4. bře 2011

ahoj tak jsem byla se svým partnerem 1.3. poprvé v gennetu.jsou tam lidi příjemní a snaží se pomáhat 🙂 zatím jsem zpokojena.doufám jen že se dočkám vysněného miminka. ☹

raducha
4. bře 2011

vzali nám zatim krev a moč a další vyšetření nás ještě čekají. 😝

cibka
4. bře 2011

@raducha a kdy tam jdete znovu

raducha
4. bře 2011

já se musím objednat až budu mít druhý den silnou menstruaci a pak ještě mě čeká 4d vyšetření dělohy.partner se musí objednat na vyšetření spermatu.

cibka
4. bře 2011

@raducha tak to jo přeju at se brzy zadaří

raducha
4. bře 2011

jak dlouho se snažíte o miminko vy ? my od ledna lonského roku. ☹ mě bylo v lednu třicet šest let tak moc jednoduchý to není.pojištovna hradí tři pokusy do třiceti devíti let.

cibka
4. bře 2011

@raducha my začli 4 rok

raducha
4. bře 2011

ty máš už náké dítko? já mám syna v květnu mu bude sedumnáct. 😲 mám přítele a budem spolu v květnu šest let.

cibka
5. bře 2011

@raducha bohužel jestě ne ☹ čím jsme prošli si můžeš přečíst v mém článku 😉

petaloudi
5. bře 2011

Ahoj holky, včera jsme zavítali opět do Gennetu a výsledek můžete vidět níže 🙂

michaelama
5. bře 2011

Ahoj holky, tak jsem z toho jelen, v gennetu mi řekli, že se mám testovat 14 dní po ET, ale všude píšou, že těhotenský test bývá pozitivní už 14 dní po oplození. K oplození ale došlo ještě o 5 dní dříve... Podle oplození by mi tedy vycházelo, že test by mohl být pozitivní už v pondělí nebo úterý. Chápu to správně? OPU bylo 21.2., k oplodnění došlo asi až 22.2. (?) a 14 dní potom pak vychází na úterý 8.3. Podle gennetu bych se ale měla testovat až v sobotu 12.3.

Kdy byste se testily vy? 😉 Ty dny se strašně vlečou, ale musím říct, že se to nedá srovnat s těma nervama před OPU a ET... Jsem nějak podivně v klídku... I když dneska ráno jsem mírně plašila, protože jsem měla takový tmavší výtok, ale kdo se v tom má vyznat když si zavádím ten utrouš a to je taky pěknej sajrajt, co si budeme povídat mezi náma ženskejma...

michaelama
5. bře 2011

@petaloudi To je nádhera... Absolutní štěstí, že? Já už chci taky...

raducha
5. bře 2011

ani nevíš jak ti to přeji a zároven závidim petaloudi.a ty michaleama si nelámej hlavu a zkus se otestovat jak osmého tak i dvanáctého. 😅

petaloudi
5. bře 2011

@michaelama jojo, ohromný pocit štěstí... člověk rychle zapomene, jaké starosti s otěhotněním byly.
Já testovala 13. den od ET. Původně jsem chtěla až 14., ale to by manžel nebyl doma, tak jsme to zkusili o den dříve. Ale u mě to tenkrát bylo negativní, takže to jestli by to bylo vidět nemůžu posoudit.

darkwitch
5. bře 2011

@petaloudi krasa 🙂
@michaelama ja se snazila vydrzet do 14.dne ale stejne jsem testovala driv...

monnn
5. bře 2011

@petaloudi nádherné miminko 😉 a už se Ti to taky krátí 😅 a co ty tvé státnice?
@michaelama já testovala až ten 14 den testem z Gennetu a byl tam silnější duch - holky říkaj,že ten jejich test je šmejd 😕
jak se máte holčiny?já budu ted týden bez synka - je na týden na horách,tak už přemýšlím co budu dělat 😨

darkwitch
5. bře 2011

@monnn budes si uzivat 🙂

michaelama
5. bře 2011

@monnn No on prej má ten šmejd nějakou nižší citlivost, tak asi proto říkaj až ten 14. den abychom zbytečně dřív neplašily... Holky taky jste měla některá to špinění? Mě tedy upozorňovali, že můžu špinit, ale znepokojuje mě to...
😒

raducha
5. bře 2011

@michaelama 😅 ahoj kamarádka sice otěhotněla normální cestou a taky měla problém ze začátku těhotenství.taky špinila a doktor jí uklidnil že je to v pohodě.

raducha
5. bře 2011

@raducha jo a dal jí náké léky.

michaelama
5. bře 2011

@raducha Děkuji za uklidnění, snad to brzy přestane... To asi bude ten utrogestan, ten už beru po OPU automaticky...

petaloudi
5. bře 2011

@monnn hehe, státnice... ve škole s tím problém nemají.... ale uvidíme. 8.4. mám odevzdávat diplomku a zatím se zdaleka nechýlím ke konci. Chtěla bych to stihnout, jenže do toho musím psát zápočtový práce na tento semestr, v práci začal každoroční březnový závěrkový blázinec a do toho jsem začla podnikat na ŽL 😀 Ehm, kdy budu zařizovat pokojíček a kupovat výbavičku fákt nevím 🙂

darkwitch
5. bře 2011

@petaloudi ty se nenudis 😀

raducha
5. bře 2011

@michaelama 😀 není zač. jestli to bude pokračovat dál tak kamarádce prášky od ginekologa na špinění pomohly tak se na ně zeptej.

vally11
5. bře 2011

@petaloudi
jé já bych si taky chtěla přinést z Gennetu takovou fotečku 😉
Krásné miminko. 🙂

anlek
5. bře 2011

@petaloudi Jak zacinas podnikat? Jinak mooooc krasny obrazek. 😵

petaloudi
6. bře 2011

@anlek účetnictví, dlouho už jsem nad tím přemýšlela, ale pořád jsem neměla dostatečně velkýho klienta, aby se mi vyplatil koupit software atd. Teď jo, ale tak žádný velký business to nebude, jen přivýdělek pár tisíc měsíčně. Ale co si budem povídat, na rodičáku se to bude hodit 😉

michaelama
6. bře 2011

Pěknou neděli holky, tak dneska už to není špinění, ale normálně červená krev, už 8. den po ET že by přišla MS? A já tak věřila, že to dobře dopadne ☹ Takže smůla se na nás stále lepí...

darkwitch
6. bře 2011

@michaelama jestli prisla ms osmy den od ET tak jeste neni nic ztraceno, telo nemuselo jeste prijit na to ze jsi tehu 😉