Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
17. bře 2011

dotaz, pichala jste nejake 10000 jednotek pregnylu?

zvalentova
17. bře 2011

@inza není to nějak mnoho?? Měla jsem 350

anlek
17. bře 2011

@inza Me pri IUI davali jen 5000 a pri IVF jsem mela neco jineho nez pregnyl a tam byly jednotky nejak uplne jinak. Tusim, ze psali, ze to odpovida nejakym jednotkam pregnylu, ale uz si to presne nepamatuju.

inza
17. bře 2011

no ja to mam misto toho ovitrelle. Na tuto stimulku mam uplne jine leky.....
nejak me k tomu pregnylu jsem ted koukala zapomely dat strikacku

raducha
17. bře 2011

@inza 😖 upřímě ani nevim o čem se holky bavíte. vzhledem k tomu že ani nevim co mě čeká na gennetu tak mě váš rozhovor docela děsí.

pentagras
17. bře 2011

@raducha ahojky, to bud v pohodě, ono to dopadne určitě dobře, já taky pořád mám něco, na to že jsem ještě na tý konzultaci nebyla, mě ostatní doktoři děsej průbežně pořád, tak jak to ted vypadá tak stejně budu zase čekat, za 14 dní jdu do gennetu k Brandejský a tam se to rozhodne.

pentagras
17. bře 2011

@pentagras Ahojky všem a dobrou náladu 🙂))))

pentagras
17. bře 2011

@vally11 Ahojky , tak jak je, předpokládám že o víkendu ukol splněn 🙂
Já už ani nevím co mám psát, zase mi nějaký blbý výsledky komplikujou situaci, jak to vypadá tak se mi opět probudilo CMV, no nevím, já už se vtom nevyznám, ale co, asi to ještě být nemá, jinak sraz pecka, všechno bylo super, až na to že všichni maj dvě děti a prej fotky rodinky sebou, nooo, to jedině že bych vzala dovolený, protože mi jsme dva, ale docela jsem to dala v klidu 🙂

darkwitch
17. bře 2011

@inza ja jen 5000 pri IUI, ale myslim, ze Denisa tenkrat pichala pregnyl pri IVF taky tech 10000

darkwitch
17. bře 2011

@inza jeste jsem se chtela zeptat, mela jsi na tu homolku nejaky doporucujici papir, nebo jen zaznam o vysetreni?

inza
17. bře 2011

@darkwitch: jenom to co me dali v Gennetu..tzn ten papir...jinak nic

cibka
17. bře 2011

@inza ja pri iui mela 5000 ale při ivf jsme mela jednou 10 000 jednotek

darkwitch
17. bře 2011

@inza ja mam z gennetu jen kopii vysetreni na hsg a zpravu o vysetreni s doporucenim laparky... tak snad to bude stacit...

vally11
17. bře 2011

@pentagras
tak ať Ti to kočko dobře dopadne. 😉

monnn
17. bře 2011

@darkwitch tak na tě zítra myslím v kolik půjdeš? 😉

darkwitch
17. bře 2011

@monnn mam tam byt v 9.30, bojim, bojim 🙂 snad me neposlou domu kdyz nemam klasickou zadanku...

vally11
17. bře 2011

@darkwitch
Nezapomeň říct, že mi budeš držet fleka na pokoji 😀 😀

darkwitch
17. bře 2011

@vally11 jasne nezapomenu 😀 a ty mas klasickou zadanku nebo taky jen papir pro doktora?

vally11
17. bře 2011

@darkwitch
mě psala primařka v Gennetu myslím klasickou žádanku, ale ten den jsem jela ještě na Homolku a rovnou si to tam sestřička založila. No škoda, že jdeme takhle za sebou, že mi ani nebudeš moci poreferovat co s Tebou prováděli. 😉

darkwitch
17. bře 2011

@vally11 aha tak to ti nebudu moct poreferovat, ale vecer se tu sejdem a proberem to 😉

monnn
17. bře 2011

@darkwitch neboj vemou tě a když budou mít nějakej problém udělej se hloupou ono to někdy zabere 😉 moje spolupracovnice šla na malý gyn. zákrok a nějak opomněla na předoperační vyšetření 😀 a udělali ji ho v nem. a ještě i tentýž den zákrok podstoupla a to si myslím,že mohl být důvod k poslání domů a ne nějaká špatná žádanka 😝 a mě když poslala DR. na ...taky jsem měla jen papír a žádnou žádanku,takže žádný stresy ju 😉 ?!!!!!

vally11
17. bře 2011

@darkwitch
určitě a s tou žádankou si nedělej hlavu. Tak ať ti to dobře dopadne. 😉

vally11
17. bře 2011

@monnn
Ahoj, nechystala jsi se taky náhodou na laparku na Homolku?

darkwitch
17. bře 2011

@vally11 @monnn tak jo ja uz se stresovat nebude, i kdyz zase se mi lepe stresovalo s timhle nez s tim co me tam ceka 😉

vally11
17. bře 2011

@darkwitch
nestraš!! Já jak teď chodím k dr. pořád, tak mi ani nepřijde, že bych se měla obávat.

darkwitch
17. bře 2011

@vally11 ja byla naposled v listopadu, jsem odvykla 😉

vally11
17. bře 2011

@darkwitch
Tak to jo, to už je docela dlouhá doba. ... no vždycky, když jsem po roce přišla z gyndy jsem si odfrkla, že zase za rok, no a teď nedělám nic jiného. 😕

darkwitch
17. bře 2011

@vally11 taky jsem to tak mela a pak jsem kolem ivf roztahovala nohy pomalu i na zubare 😀

vally11
17. bře 2011

@darkwitch 😀 😀 😀

monnn
17. bře 2011

@vally11 na laparku nee,ale čeká mě hysteroskopie a včera jsem byla u mé gyn. kvůli cytologii a řekla mi,že by bylo dobré při té jedné narkozce udělat ještě nějaký vyš.,ale nepamatuji se jaký 😕 ,jen se netvářila moc na mou dělohu,tak nevím - mě celkem potrápila při té cytošce,si tedy nepamatuji že bych tak jiné roky trpěla 😕 😒,no uvidíme 😉
@darkwitch taky jsem měla pocit,že ty nohy budu roztahovat jak na zubním tak i na krčním,jen ty křesla jsou jinýýýý 😀 😀 😝