Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
19. bře 2011

@cibka to uz tu nekdo psal ze byl jen v ordinaci a ne na sale... asi toho fakt ted maji hodne, to jsem zvedava za jak dlouho me po te laparce objednaji... jedno kde ti ho delali, hlavne aby z toho byl mimis...

cibka
19. bře 2011

@darkwitch 😀 to jo taky nevim proč s tim delaj takový caviky když je to za 5 minut hotový

darkwitch
19. bře 2011

@cibka kdyz jsem byla na prvnim IUI u brandejsky tak si delala legraci ze to bude raz dva a uz nebudu chtit plodit deti nikdy jinak 😀 (skoda ze to nevyslo)

monnn
19. bře 2011

@darkwitch jejda holky tak to je mi líto,že tolik trpíte ☹ ,no já mám za sebou 5narkoz a všechny v pohodě,jen ted doufám,že jsem to nezařekla 😅 ,si nedokážu představit 5-hodinovou cestu vlakem 😨
@cibka tak třeba ta změna přivodí i těhulkování 😉 🙂 ,jinak mám pocit,snad inza 😕 měla taky jednou ivi v ambulanci 😉
@sylviett tak to je fakt doba 😒 ale pak už to půjde rychleji 😉

darkwitch
19. bře 2011

@monnn no jsem zvedava jak to bude vypadat kdyz nebudu muset jet tu hodinu autem domu... skoro premyslim, jestli po OPU radsi nepojedu domu MHD a vlakem...

vally11
19. bře 2011

Hezký večer holky,
@darkwitch jak to budeš dělat po laparce, objednáš se hned v květnu do gennetu na IUI nebo za jak dlouho?

vally11
19. bře 2011

@cibka
Tak doufám, že rychlovka v ordinaci bude mít úspěch 😉

darkwitch
19. bře 2011

@vally11 po laparce se objednam do gennetu na konzultaci a myslim, ze pujdem do ivf...

vally11
19. bře 2011

@darkwitch
a jak se to dělá když jdeš do gennetu po delší době? To čekáš třeba taky 2 měsíce nebo to je jen pro ty, co jdou poprvé?

darkwitch
19. bře 2011

@vally11 ja nevim ja tam pujdu po delsi dobe poprve, predtim jsem tam byla porad...

vally11
19. bře 2011

@darkwitch
no já tam chodím teprve krátce, ale zatím jsem tam byla každý měsíc (několikrát), teď vynechám a pak si myslím, že se zase objednám první den menzes na utz jak roste folík popř mi píchne zase pregnyl nebo zkusíme iui. Tak snad mě vezmou a nenechají čekt 3 měsíce. No hlavně uvidím jak dopadne laparka.

monnn
19. bře 2011

@vally11 neboj termín Ti dají dřív než za dva měsíce 😉

vally11
19. bře 2011

@monnn
ok, takže když už jsem tam jednou vedená, tak pak myslíš, že to tak stačí zavolat první den menzes a že mě objednají. Zatím jsem to tak dělala pokaždý. Jenomže jsem tak krátce, tak netuším jak to chodí 😒

darkwitch
19. bře 2011

@vally11 hlavne by si s tebou mudra mela popovidat o tom jak dopadla laparka a co dal... ale taky si myslim, ze dva mesice nas cekat nenechaji

vally11
19. bře 2011

tak to oni nám asi řeknou na Homolce za jak dlouho se zase můžeme začít sanžit 😀

monnn
19. bře 2011

@vally11 tak tohle přesně nevím,já nikdy na utz při ms nebyla,ale objednávala jsem se ve čt a vypočítala jsem si termín kdy by mě to vyhovovalo a i hodinu jsem si vybírala 😉 jsem chtěla objednat na půlku dubna a na pátek 😉

anlek
20. bře 2011

Ja myslim, ze na prvni konzultaci se prave ceka tak dlouho, aby byla jistota, ze pak uz dokazi objednat podle toho, jak dorazi MS, jak roste folik .... Ze do procesu nepusti vic paru nez maji kapacitu. Coz mi prijde docela dobry system, ikdyz je to otrava pred prvni konzultaci. Ale jak nekdo psal, ze zkousel volat o volny termin, tak to ma smysl. Ja rusila konzultaci 27.1. a byla jsem objednana na 16.2. Myslim, ze nekdo musel mit radost, ze dostal termin takhle rychle.

petaloudi
20. bře 2011

@sylviett To by se asi měli vyjádřit spíš ty, kterým nesedí 🙂 Zkusím tipnout, ona se zdá být ze začátku taková trošku odměřená (což mě neva, potřebuju, aby mě doktor léčil, né, aby se mě s americkým úsměvem ptal, jak se daří). Občas třeba při vyšetření si něco mumlá pro sebe, tak pokud něčemu nerozumíš, je potřeba se ozvat 🙂 Nebo vůbec kdykoliv něčemu nerozumíš, ozvi se, ona už to bere jako samozřejmé věci. A pokud by ti i přes to nesedla, není problém se na další konzultačku objednat k někomu jinému.

pentagras
21. bře 2011

Ahoj holky,zdravím přeju Vám všem sluníčkovej týden 🙂

sykorka44
21. bře 2011

Ahoj holky,
nevadí, když se přidám do diskuze se svým příspěvkem? Chodím do pražského Gennetu a momentálně sháním kamarádky, co by se přidaly v létě do lázní. Dala jsem včera na toto téma novou diskuzi, ale je zamčená (možná proto, že jsem ji dala i na snažilky). Kamarádka, co už v lázních byla, říkala, že je to úžasný relax, člověk přijde na jiné myšlenky, odpočine si a pak se nezřídka i zadaří 🙂 Kdyžtak mi můžete písnout na mail sykorka44@centrum.cz
Už se mi ozvala jedna snažilka, třeba by se nás dalo dohromady i víc. Jinak je mi 33 let, snažíme se téměř 7 let.
díky a hezký den všem 🙂

lenkakubickova
21. bře 2011

Zdravím vás 🙂 Je tu někdo kdo momentálně stimuluje před IVF? Nebo koho to v nejbližší době čeká? Já už jednou byla, ale jaksi už je to nějaký pátek a moc si toho nepamatuju 😀 😀 Jak dlouho se stimuluje od 1.DC? Jdu do Gennetu na konzultaci před IVF příští týden a kolem 8-10.dubna bych měla začít stimulovat 🙂

anlek
21. bře 2011

@lenkakubickova Myslim, ze se zacina spis 2. den. 😉 Budu ti drzet palecky. 😵

lenkakubickova
21. bře 2011

buď 1.DC nebo 2.DC,ale jak dlouho asi nevíš Leni? To asi do toho 14.-16.DC, co?

anlek
21. bře 2011

@lenkakubickova To zalezi, jak budes reagovat. Me u Robina menili delku stimulace hned 2x. Planujes kvuli praci?

monnn
21. bře 2011

@lenkakubickova začíná se 2.DC,délka záleží asi jak reaguješ,ne? 😉

lenkakubickova
21. bře 2011

@monnn díky, já si právě moc nepamatuju, vím, že jsem posledně (už je to 2 roky) šla na odběr až 17.nebo18.DC a přitom mi připadá, že jsem tak dlouho nepíchala injekce 😀 , já si chci jen naplánovat dovolenou v práci, tak tu kalkuluji, zda dovolené nebo neschopenka 😉 Chtěla bych zůstat doma už od stimulování.

monnn
21. bře 2011

@lenkakubickova já měla OPU prvně 10.DC a podruhé 12.DC,tak si to hlavně dobře naplánuj a držím palečky at Ti to tentokrát vyjde.a můžu se zeptat,když jdeš ted po delší době, to jste zkoušeli asi doma sami,že jo?

lenkakubickova
21. bře 2011

@monnn Ano zkoušeli a dopadlo to blbě, měla jsem další mimoděložní v prosinci ☹ ....doufám, že tentokrát už to snad vyjde....mám za sebou 4 nezdařené těhu, tak snad tentokrát 😉

monnn
21. bře 2011

@lenkakubickova tak to je mě líto,ale snad se tentokrát už zadaří a v lednu budeš držet miminko v náručí 😉 🙂

lenkakubickova
21. bře 2011

@monnn prostě jen musíme věřit 🙂) A ty jsi v jakém stádiu? Zadařilo se podruhé??